Odporúčam, dostal som včas všetko, čo som potreboval. Som spokojný.

veľmi spokojný,rýchle dodanie tovaru.

• dobré ceny

• Zaujímavé polotovary pre domáce dokončenie.
    • Komunikácia obchodu bola nadštandardná.

Prvá skúsenosť bola výborná. Vrelo odporúčam. Aj keď som nečakal také skoré dodanie, tak som dostal tovar skôr ako bolo avizované pri objednávaní.

• Široký výber
    • rýchla reakcia na dotazy
    • drahá doprava kuriérom - 6,85€ za 1kg balík / napriek tomu, že bežná zmluvná cena prepravy býva okolo 4,-€ /
    • pri vybavení reklamácie neuprednostňuje záujmy zákazníka...

V skratke k problému, prečo len 2,5 hviezdy / 50% /za spokjnosť::
    štvrtok:
    na otázku "Kedy môžem tovar dostať, dosť mi to ponáhľa", prišla odpoveď: ak dnes objednám, v pondelok bude odoslané, v utorok máte doma - vravím si, super, to mi vyhovuje, potrebujem to až na víkend.
    v utorok: tovar prišiel, ale iný ako som objednal... Tak ideme riešiť reklamáciu. Reakcia bola rýchla, ale mnou objednaný tovar práve nie je na sklade. Tak teda počkám.... a vo štvrtok už je na sklade. Výborne, kedy môžem tovar dostať, potreboval by som to na víkend....? a táto odpoveď ma skoro zabila:
    V piatok pošlem a v pondelok máte doručené. Ak chcete aby doručili v sobotu, poplatok je 3 eur.
    Tak si hovorím, vedia, že to potrebujem na víkend, pri objednávke sľúbil, že to príde včas a napriek tomu, že spravili chybu, tak on nie je ochotný zaplatiť 3,-€??? No ja ich platiť nebudem, veď aj tak majú predražené poštovné - 6,85€/1 kg, tak to už má ten príplatok predsa v cene.... Tak napíšem, že by to mohli zobrať na seba, veď oni spravili chybu, nie ja / tak nech dodrží termín sľúbený pri objednávke /....
    Odpoveď: Pánty nemali na sklade, čakali by ste rovnako. V piatok posielam a v pondelok máte doručené.
    Takže vážený pán Mateovič, ak by mi pánty prišli v sobotu, kedy som mal tesárov a urobili by to komplet, tak by ste dostali 4,5 hviezdy / 90% /, lebo nie je umenie len predať, ale vedieť riešiť vzniknuté problémy s obchodníckym duchom. A hlavne v prospech zákazníka a nie pozerať len na vlasný prospech / keď už ste sa k niečomu zaviazali / .
    Každopádne pozitívne hodnotím rýchle reakcie na e-maily a snahu situáciu riešiť, ale aj drobnosti niekedy zavážia....
    Možno nie ste obchodník, ale remeselník / fakt neviem / a preto neberte toto hodnotenie ako osobnú kritiku, ale ako podnet pre zlepšenie vášho prozákazníckeho myslenia. Inak obchod odporúčam, výber je široký....

Reakcia obchodu Kované polotovary

Vážený zákazník,

dohodli sme sa, že v pondelok máte doručené. Cez víkendy nedoručujem tovar. V e-shope je uvedená doba dodania do 8 pracovných dní a dostali ste tovar za 7 pracovných dní. Upravil som cenu prepravy na 3,60 € / 0-2 kg bez dobierky.

Ďakujem
    S pozdravom Tomáš M. - KOVMAT

Rychlost kvalita

dobré dodacie podmienky

Tovar bol doručený podla mojich požiadaviek som spokojný.

• Opätovne po dlhšom čase som sa obrátil na tento obchod a to hovorí asi za všetko.

• Rýchle jednanie

Super

nema chybu

• výber-ochota-rýchlosľ

• komunikacia, rychlost dodania

• Okamžité dodanie tovaru.

• široký sortiment
    • serióznosť konania
    • výborné ceny
    • kvalitné výrobky
    • možno trošku vyššie náklady na dopravu

V obchode som nakupoval opakovane a ak bude treba, nakúpim opäť. To, myslím, hovorí pri množstve dodávateľov na trhu SR samo za seba.

Tovar bol dodany v primeranej lehote v dobrej kvalite,ocenujem taktiez dobru informovanost o stave dodavky mailovou formou.

.. dobrý výber, pekne nafotené, prehľadná stránka, rýchla reakcia na objednanie ..

• rychla a prehladna ponuka, dobre ceny, vcasna dodavka. Objednam aj druhy krat

odporucam vsetkym kutilom