• Doručenie
    • Komunikácia
    • Kvalita produktu

Objednávka 21020014. Najprv som mal problém s komunikáciou, kedy mi prvotne dali nesprávnu info. Pýtal som sa na dobu doručenie a dali mi info, že som ešte nezaplatil, čo nebola pravda. Pracovník to mal preveriť a do konca dňa sa ozvať, neozval sa nikto, až keď som sa pripomenul, tak mi povedali, že sa pomýlili. Väčšina produktov bola ok okrem stoličiek a Signal Rozkladací jedálenský stôl DIEGO 120x68. Pri montáži sa mi odlepila noha od stola na mieste, kde bola spojená, keď som sa ju snažil prišraubovať podľa návodu. Doručili mi novú a tá pukla cca do 2-3 dní od montáže, no už som ju nereklamoval. Dobu doručenia prešvihli len o jeden alebo dva dni, čo nie je až také strašné.

Dobrý deň prajem,

Ďakujeme za Váš názor.

Ospravedlňujeme sa za vzniknuté problémy. Prechádzali sme na nový systém a mali sme menšie problémy s vybavovaním objednávok. Čo sa týka Vašej reklamácie, je to potrebné nafotiť a zaslať na náš mail.

Dlhá čakacia doba, slabá komunikácia

Dobrý deň prajem,

Ďakujeme za Váš názor.

Tovar ktorý ste si u nás objednali bola doba dodania 4-6 týždňov. Od prijatia vašej objednávky prešiel týždeň.

• Strašne neochotný personál

Reakcia obchodu Nábytok KOSTREJ

V tomto e-shope pracuje 20 ľudí a vy neviete s kým ste si dohodli zľavu, ktorá Vám bola aj tak poskytnutá. Ku každému zákazníkovi pristupujeme maximálne starostlivo, to že vy neviete s kým ste komunikoval (a či ste vôbec s niekym komunikoval) neznamená že sme neschopní obchod. Ceníme si že ste si vybrali práve nás, no nerozumieme prečo neodporúčate tento obchod ďalším zákazníkom, keď sám ste objednávku nezrušili. Boli by sme veľmi radi aby ste svoju recenziu prehodnotili, nakoľko ste svoju objednávku nezrušili. S pozdravom Nabytok Kostrej.

• dobrá komunikácia
    • dodaná nesprávna farebná varianta

Napriek tomu, že v eshope aj na faktúre bola farebná varianta označená ako čierna/dub, bola dodaná varianta hnedá/dub, ktorú mali v ponuke aj iné obchody za nižšiu cenu.

• Dodnes nám nebola zaslaná správna faktúra daňový doklad ....svoje registračné údaje sme už opravili na 3 miestach ale správny daňový doklad nám ani po 10 dňoch neprišiel !

Selecká Slavka

Obchod zrušil objednávku, lebo došlo k nečakanej situácii, kde výrobca zrušil výrobu objednaného tovaru. Tovar pritom naďalej ponúkajú na stránke, ale o 186, - € drahšie. Tovar som si objednala bez problémov inde.

Az po tyzdni mi zavolali ze objednavku rusia,lebo sa dana linka uz nevyraba☹️

• V pohovke mi nebol doruceny vankus

• Tovar bol podla eshopu skladom, napriek tomu nam bol doruceny o 10 dni

az na dlhu dobu dorucenia,vsetko prebehlo v poriadku.

• Ignorácia poznámok v objednávke, žiadna informovanosť o zmenách v objednávke, tovar po takmer 2 mesiacoch stále nedoruceny ...toto bol prvý a posledný krát čo som stránku otvorila :(
  • Lebo mi nepasovala farba nabytku.Ja som chcela dub sonomu a oni mali iba bardolino.A Bardolino nebude ladiť k mojmu nabytku.Dakujem.Aj s dôvodu lebo som važne chora.Dakujem

• Tovar bol poskodeny - postel, ktoru som objednala, mala praskliny v dreve
    • Chybali skrutky
    • Sololitove dosky neboli upravene na mieru, bolo ich treba pilit
    • Niektore dosky boli ohnute

Obchod ako taky je dobry. Stranka funguje tiez dobre a komunikacia s e-shopom bola vyborna.
    Avsak tovar, ktorý som objednala nebol vôbec dobrej kvality.

• Dodavka a tovar OK
    • Ak zabezpečujete rozvoz nábytku,pošlite s Vaším autom šofera a závozníka, aby ste mohli dodať tovar až do bytu/požadujte to zaplatiť/samotný šofer nevyloží nábytok a potom je treba zabezpečovať daľších ľudí na pomoc s vykládkou a čas dodávky sa bežne určuje s presnosťou 3-4 hodiny.Navyše túto skutočnosť oznámite mailom, až po zaplatení tovaru/ to je neferové!!!

• Dlhe dodacie lehoty, zla komunikacia

• široký sortiment nábytkov
    • dlžka dodania tovaru

Reakcia obchodu Nábytok KOSTREJ

Vaša objednávka bola zaevidovaná dňa 14.06.2013. Dodacia doba nábytku ktorý ste si objednali, je do 4-6 týždňov. Dňa 19.06.2013 ste nám napísali v akom stave je Vaša objednávka, kde Vám bolo hneď v online chate odpovedané. Dňa 25.06.2013 ste takisto žiadali informáciu o stave Vašej objednávky, a takisto Vám bolo okamžite odpovedané. Dodacia doba je na internete uvedená pri každom jednom produkte, pretože tento tovar nedržíme skladom. Máme množstvo tovarov, ktoré sú na sklade, takže ak by ste si vybrali skladový tovar, nábytok by ste mali doma do 10 pracovných dní. Preto si myslím že toto Vaše hodnotenie je neopodstatnené.

• slabiny má v tom že reklamujem pracovnú dosku už týždeň ktorá mi nebola dodaná napísali mi že ma budú kontaktovať ráno je popoludnie a nič