• Super.....

• rýchlosť dodania /do 24h bol balík na odbernom mieste/
    • ceny objednávaných položiek
    • ani po 7dnoch od objednavky a úhrady nemám faktúru

Vážený pane Matěji,

děkujeme za Vaše hodnocení. Faktura se vždy automaticky zasílá na email, který jste vložil do své objednávky. Zkuste prosím zkontrolovat složky ve svém emailu. Je možné, že Vám mohl email zapadnout do nevyžádané pošty.
    V případě dalších dotazů kontaktujte náš zákaznický servis: E-mail: [email protected], Telefon: +420 491 204 251.

• Rýchlosť dodania
    • Komunikácia

• Doručenie cez Packetu je hroznééé, najprv mi prisla info o presmerovaní zasielky z Boxu na kamennú predajňu-keď som telefonoval s operátorom, povedal, že nie je ina moznosť, za pár hodín prisiel tovar do Boxu.....totálny zmätok

Vážený zákazníku,

je nám líto, že došlo při doručení Vaší objednávky ke zmatkům u přepravce. Jakmile je balíček od nás expedován, je za doručení odpovědný dopravce. Bohužel my nejsme schopni nijak ovlivnit cestu doručování. Věříme však, že se již tato situace nebude opakovat. V případě dalších dotazů, kontaktujte náš zákaznický servis: E-mail: [email protected], Telefon: +420 491 204 251.

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

Ja som veľmi spokojná Vašou spoločnosťou keď si objednávam tovar do 3 dní ho už mám takže super ďakujem.

Ok.

Všetko bolo super

Rýchle dodanie tovaru.

• Veľmi prehľadné vyhľadávanie produktov, dobrý výber, priaznivé ceny, rýchle doručenie.

Super ceny, veľký rozsah a výber tovaru a rýchle dodanie

• Široký sortiment výrobkov
    • Vysoká cena za dopravu

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za hodnocení. Cena za dopravu je spojená s náklady na doručení. Pro naše zákazníky se snažíme připravovat různé akce, kde můžete získat i dopravu zdarma. V případě dalších dotazů, kontaktujte náš zákaznický servis: E-mail: [email protected], Telefon: +420 491 204 251.

• siroky sortiment
    • dobre ceny
    • rychle dodanie

Rýchlosť dodania.

široký sortiment

• Bohatá ponuka
    • Rýchlosť dodania

• Veľký výber, nízke ceny, rýchle doručenie tovaru

Všetko ok aj darček dostala

• Fejkove parfemy

Vážený pane Pavol,

děkujeme Vám za hodnocení. V nabídce naší parfumerie naleznete pouze originální zboží. Jsme certifikovaný obchod. Pokud máte pocit, že je zboží v nepořádku, je třeba zaslat ho zpět k reklamačnímu řízení.

• dobré ceny
    • široký výber tovaru
    • rýchle doručenie

• Dnes som otvoril druhu parf.vodu David Beckham Infinite Aqua a je to fejk ocividne, totalne ina vona, blahozelam, nikdy viac

Vážený pane Peter,