• Super obchod,mám skúsenosti dlhodobé, ako zdravotník
    • Neviem
    • Nemam

Spoľahlivý,perfektná komunikácia,rýchle dodanie

• Presný rýchly spoľahlivý
    • ráno nepošlú sms a nedá sa spojiť s kuriérom aby prišiel na inú adresu , zmena adresy cez internet vtedy nejak nefungovala.

Doručenie bolo rýchlejšie než som čakala , presne podľa objednávky.
    Kuriér mi s tým ešte pomohol aj ku dverám. Za čo ďakujem.

Dobrá komunikácia s obchodom, včasné doručenie, veľký výber sortimentu a "seriózne" ceny

Masky su velmi velke,nesedia na tvari.Uz som mala masky znacky Bisaf,ale tie pekne sedeli na tvari

Viackrát mám veľmi dobrú skúsenosť s týmto eshopom.

• Odporúčam

Vysoká spokojnosť, dostupnosť, prehľadná stránka, bezkonkurenčné ceny, informácie o stave objednávky, rýchle doručenie

• Super komunikacie
    • Neviem

Rýchle dodanie,ustretovost

Expresne rýchly obchod

všetko prebehlo v poriadku, som spokojná

Zásielka bola rýchlo odoslaná, tovar zodpovedá popisu a foto, mrzuté, že krabica prišla rozlepená (roztvorená), čo by sa napriek individuálnemu baleniu rúšok nemalo stávať.

Reakcia obchodu KORAKOMEDICAL.SK

Dobrý deň, ďakujeme za reakciu. Ak Vám prišiel poškodený - rozlepený prepravný obal, zásielku treba reklamovať alebo neprevziať. Ak myslíte rozlepený obal produktu Bisaf - tento obal vždy rozliepame pri kontrole aby sme sa ubezpečili, že v krabičke je naozaj 20 kusov. Nakoľko sú respirátory ešte individuálne balené, nemá to vplyv na ich kvalitu / čistotu. Prajeme pekný deň :)

Rýchlosť dodania a cena

• Rýchla dodávka
    • Dobrý sortiment

Maximálna spokojnosť!!!

Som spokojná, už niekoľkokrát som objednávala z tohto obchodu respirátory, všetko prebehlo rýchlo a dôsledne. Dokonca sa mi páči to, že krabice sa snažia používať opakovane, aby šetrili prírodu. Privítala by som recykláciu krabíc, aby sme ich len tak nevyhadzovali do košov.......

som spokojná ,tovar došiel v poriadku

výhodné ceny, dostupnosť tovaru ktorý som inde nenašla, rýchle dodanie, celková spokojnosť

S nákupom som bola spokojná. Nemusela som respirátory zháňať po meste. Respirátory prišli dosť rýchlo, takže som nemusela dlho čakať.

• Rychle

Rychle dodanie.