• Neschopnosť doručiť objednávku za 6 týždňov,napriek tomu že garantovali dodanie do vianoc objednávka bola robená 30.11.2014 a do teraz nebola doručená a to je 12.1.2015

Som velm sklamaná a určite nebudem viac objednávať ani nedoporučujem priatelom

• serióznosť, flexibilita
    • nezistila som

Omylom som zaplatila zrušený tovar, a na základe minimálnej konzultácie peniaze boli vrátené.

• OK

Všetko ok odporúčam.

• prehľadné
    • nevidím tovar pred dodávkou

tovar je podľa očakávania

- dobrá ponuka, rýchle doručenie, odporúčam

• Serióznosť,dodržanie dodacích lehôt

Doporučujem

• Na nijaké som zatiaľ neprišla

Prehľadný nákup, rýchle doeučenie

• Rýchlu komunikáciu a ochotu.
    • Sľúbili ste mi pri nákupe darček v podobe šípok a tie ste mi nedoručili. ..

Som spokojná.

• nie sme spokojny s donaškou kurierom nakolko by pre nas bolo lepšie dostať tovar na dobierku aby si ho mohol prevziať pracujuci človek kedy mu to vyhovuje.

• Dobry vyber, vynikajuce ceny, jednoduche objednavanie, prehladne menu

Rychla reakcia na objednavku. Moznost sledovania dorucovania zasielky mi dala dobry prehlad. Pekna a prehladna webka.

• prehľadnosť
    • dostal som doporučenie na tento obchod

tovar mi bol doporučený známym
    tovar som si odskúšal u známeho
    kupoval som na istotu a za dobrú cenu

• bohaty vyber sportovych potrieb, lepsie ceny nez na SK
    • dodaciu lehotu tovaru, oni ho vyexpeduju do 3 dni a tyzden ide z Ciech na SK

ponuka tovaru, ceny vyborne, mali by zlepsit dodanie na SK resp. zabezpecit inu prepravnu spolocnost

Moj nazor na obchod je velmi dobry ,,, hojdacia siet je perfektna vec uz sa tesim ked si ju dnes zavesim a lahnem si donej na cely den :)

• Siroky vyber tovaru
    • Nijake

Bezproblemove objednanie tovaru z pohodlia domu.

• Super komunikácia, rýchle dodanie.
    • Nenašla som žiadne.

Mala som tovar odjedaný v inom internetovom obchode. Po 3 týždňoch mi aj tak objednávku zružili, že tovar nemajú, aj napriek tomu, že keď som tovar objednávali mali napísané skladom.
    Vo Vašom obchode som sa pýtala na dostupnosť, prípadne dodanie, a všetko bolo dodržané, tak ako bolo sľúbené.
    Určite by som nákup v prípade potreby u Vás zopakovala, a odporučila by som ho aj mojím známym.

• Siroky sortiment, vyborna spolupraca, velmi rychla a ustretova komunikacia, uzasna ochota. Profesionalny pristup!

Nakup v tomto internetovom obchode rozhodne odporucam. Kupovala som bicykel a doplnky. Objednavka bola vybavena rychlo, predajca je navyse velmi ochotny, spolahlivy a prijemny. Na jednom z vyrobkov bola ista vada, tovar mi bol rychlo a na naklady predajcu vymeneny! Ocenujem velku profesionalitu.

dobrý eshop s kvalitnou ponukou

• veľký výber
    • dobrá komunikácia
    • dobré ceny
    • serióznosť a spoľahlivosť
    • neobjavil som

Pre mňa obrovský výber zaujímavých tovarů za dobrú cenu, rýchle dodanie a dobrá komunikácia. Môžem len odporúčať!

• - perfektná komunikácia
    • - rýchle dodanie
    • - veľký výber tovaru
    • - dobré ceny
    • - žiadne

S nákupom v tomto eshope som veľmi spokojná. Všetkým moc doporučuji. Tovar je kvalitný a spolupráca veľmi dobrá.