• nakúpil v obchode Kokiskashop.sk pred 3 týždňami

• rýchlosť
    • spoľahlivosť
    • serióznosť
  • nakúpil v obchode Kokiskashop.sk pred 2 týždňami

• Rýchle vybavenie a dodávky tovaru. Málokde sa stretnete a takou flexibilitou.
  • nakúpil v obchode Kokiskashop.sk pred 2 týždňami

• Vybavene rychlo a bez problemov
  • nakúpil v obchode Kokiskashop.sk pred 3 týždňami

• Rýchlosť dodania a kvalita tovarz
  • nakúpil v obchode Kokiskashop.sk pred 1 mesiacom

• Dodanie v ocakavanom termine. Svetelny zaves uchvatny.
  • nakúpil v obchode Kokiskashop.sk pred 1 mesiacom

• S tovarom a vobec so servisom suvisiacim s nakupom a s predajcom som maximalne spokojna. Tovar (svetelny dazd) bol doruceni vcas a je naozaj prekrásny, je ozajstnou ozdobou domu.

S tovarom a vobec so servisom suvisiacim s nakupom a s predajcom som maximalne spokojna. Tovar a Predajcu urcite odporucam

• jednoduchý nákup
    • rýchle dodanie tovaru
  • nakúpil v obchode Kokiskashop.sk pred 1 mesiacom

Vianočné dekoratívne osvetlenie sa nám veľmi páči a má krásny efekt, padajúce vody . Jednoducho sme s ním spokojní a splnilo naše očakávania. Veľmi pekne.

• nakúpil v obchode Kokiskashop.sk pred 1 mesiacom

• rýchlosť vybavenia, kvalita zabalenia

Výhoda

• rýchle dodanie ,pohodlie domova
  • nakúpil v obchode Kokiskashop.sk pred 1 mesiacom

Rýchle doručenie, som veľmi spokojna

• nakúpil v obchode Kokiskashop.sk pred 2 mesiacmi

• sviečky prestávali postupne svietiť hneď po nainštalovaní na vianočný stromček, hoci pri skúšaní svietili všetky, preto som si objednala ešte jednu sadu. Tá ostala nevybalená, vyskúšam kúpiť nové baterky, vraj tieto boli slabé......to mi nie je jasné, načo pribalia nepoužiteľné baterky, radšej by mohla byť nižšia cena a baterky nech si kúpi každý sám.....vyskúšam a ak to nebude fungovať, vrátim obidve sady.

sviečky sa mi zapáčili, pretože nemali šnúru, ľahko sa inštalovali na stromček, ale bohužiaľ boli hneď od začiatku nefunkčné.......škoda...

Reakcia obchodu Kokiskashop.sk

mrzí nás, že ste obdržali nefunkčný tovar. Zadala som Vám v našom systéme reklamáciu, formou mailu Vás bude následne kontaktovať reklamačné oddelenie a problém s Vami vyrieši.

• nakúpil v obchode Kokiskashop.sk pred 1 mesiacom

Z deviatych kusov svietiacej gule dve nesvietia vobec a jedno blika.

• nakúpil v obchode Kokiskashop.sk pred 1 mesiacom

tovar sme našli na nete, objednali a bez problémov nám bol doručený, žiadne mínus

• rychle dodanie tovaru
  • nakúpil v obchode Kokiskashop.sk pred 1 mesiacom

jeden zo 4 balikov mozaiky mal uplne iny otien (iny datum vyroby tipujem) a odlepovali sa kamienky zo sietky, chapem ze predat treba vsetko, take su pravidla biznisu ale mne sa tieto praktiky nepacia ... nabuduce odporucam kupit lepiacu pasku naviac a kazdy z balikov otvorit ...alebo dat rovnake sarze... moje jedine stastie bolo ze komin ktory som obkladal mozaikou ten 4 balik uz nepotreboval ...

Reakcia obchodu Kokiskashop.sk

ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, zadám Vám v našom systéme reklamáciu. Následne Vás bude formou mailu kontaktovať reklamačné oddelenie a problém s Vami vyrieši.

• Spokojny rychle dodanie
  • nakúpil v obchode Kokiskashop.sk pred 1 mesiacom

• Rýchle doručenie, s tla funguju

• rychlo a v poriadku
  • nakúpil v obchode Kokiskashop.sk pred 1 mesiacom

Rýchle dodanie,dobrá informovanosť o dodaní tovaru.