• Rýchlosť
    • Kvalita

• Neplatí zákazník nás pan, ale zákazník treba ho oklamať a ved príde ďalší... Nevaženie ani ucta

Obchod asi nepozná co znamená pojem eshop. Objednal som si dosť veľkú objadnavku cez eshop.Obchod sa mi ozval a oznámil, že mi nemôžu dat v daných cenách tovar. Nechápal som co mi rozprávajú ceny si oni dali nie ja a oznámili, že bude v strate. No veľmi smutné. Ak by si obchod viac vážil zákazníka tak by to inac riešil a nie systémom my vám to nedáme a nemáme na vas čas. Ako strašne jednanie. Nikdy viac. Smutné je, že sa majú čo učiť ešte a nepotrebujú zákazníkov ved načo. S tými cenami som vsetko dostal v inom obchode a ešte boli srdeční voči zákazníkovi a nie ako v tomto obchode!!!

Nemôžem sa na nič sťažovať. Navštívila som osobne predajňu v Bratislave a nič negatívne nemôžem napísať. Pani predavačky boli extrémne nápomocné, so všetkým mi bez problémov poradili, ukázali a vysvetlili. Určite to nebol môj posledný nákup v tomto obchode

• Rychlá komunikace
    • Velmi vstřícný přístup
    • Možnost platby v czk

seriózny prístup, rýchla reakcia, kupovala som tovar na objednávku- objednaný obchodom hneď druhý deň po objednávke, obchod doporučujem

• Rychlost

• Velmi dobra komunikacia
    • Prijemna komunikacia
    • Zlava

Krásny fusak nad moje očakávania, uplna spokojnosť a veľmi rýchle doručenie. Fusak už používame a je úplne teplúčky a nepremokavý- pevná latka a odopinaci spodok úplne úžasný. Odporúčam každému.

• Krasne veci
    • Nedostatok tovaru-za co samozrejme moze dodavatel a nie priamo kocikovo

Obchod a internetovu stranku vsetkym odporucam :) aj ked cakanie je zdlhave, ale oplati sa cakat ;) prijemny komunikativny tim

• Bola som veľmi spokojná s prístupom,komunikáciou s dodanim tovaru,bez poškodenia.

• Vsetko je prehladne na webovej stranke takze nie je potrebne kupovat osobne.
    • Nie su vyobrazene produkty vo vsetkych farbach na webe.

Rozhodne odporucam! Urcite vsetko co budem potrebovat objednam z kocikova.

• Prehľad tovaru, milý prístup zamestnancov, rýchle vybavenie
    • Nenašla, som žiadne

Tak obchod sa mi páčil. Veľa by som si vedela vybrať. Odporučila by som každej mamičke.

• Perfektná komunikácia
    • Cenné rady
    • Kvalitný tovar za dobrú cenu

Určite odporúčam

• Znalost tovaru, vedia, co predavaju, mila komunikacia

Boli sme i v kamennom obchode, velmi mile predavajuce, vyznaju sa v tom, co predavaju. Velmi dobre nam poradili s kocikom

• Obchod zmenil adresu. Čo síce majú uvedené na úvodnej stránke, ale pokiaľ hľadáte tovar cez google a nájdete ho na tomto eshope, tak sa na hlavnú stránku ani nedostanete. A keď si kliknete na "predajňa Bratislava",tak Vás odkaze na starú adresu. Takže sa pripravte na cestu z bajkalskej k od slimak. Na tuto chybu som na predajni upozornila, bolo mi povedané, ze nie som prvá a predsa len majú stále na stránke v sekcii "predajňa bratislava" uvedenú zlú adresu. Veľmi neprofesionálne.

• Komunikacia
    • Neviem o ziadnych

Super obchodik,aj komunikacia

• Nic
    • Predavaju vystavovane veci

Nikdy tam nic nekupujte jednak sme na kočík dlho čakali
    A ked uz konečne prišiel zistujem ze je akysi rozheglany, spiny nam dali zrajme ten výstavný...no proste radosť uz nikdy viac od nich nič a este na vypravala ked im dorazi na predajnu že sa pozru do škatule či je tam všetko...teraz uz viem naco sa tam tak chceli pozret

• Veľa veci ponukate
    • Dlhé čakanie na tovar

Velmi dobry

• Objednaný tovar nebol na sklade ,navrhnutá alternatíva od obchodu splnila moju požiadavku, komunikácia na vysokej úrovni

Objednaný tovar nebol na sklade ,navrhnutá alternatíva od obchodu splnila moju požiadavku, komunikácia bola na vysokej úrovni pre maximálnu spokojnosť zákazníka doručiť tovar aj nad rámec online objednávky

mala som problem zohnat mensiu postielku ako standard, tu ju maju. postielka prisla v poriadku, som s nou velmi spokojna.