• v ponuke ma vela knih, ale ziadnu na sklade
    • dodacia lehota, preslo 11 dni a este nie su knihy ani na ceste

ak potrebujete zohnat knihu a mate casu dost, je to pre vas mozno dobra volba. Ale pokladala by som za fer jednanie, keby vopred upozornili ze doba dodania je takato dlha.

• Je fajn, že knihu, ktorú som zháňala ste mali ako jedni z mála okamžite k odberu. Žiaľ, to nebola pravda.
    • Kniha bola okamžite k odberu. Zaplatila som a čakám 11. deň. Písala som na chat a slečna povedala, že ste knihu museli žiadať od dodávateľa lebo skladom nebýva. Keď som povedala, že mala byť hneď k odberu tak vraj som si ju objednala naraz s niekým iným.... nonsens. Stále čakám a dochádza mi trpezlivosť.

Vyhýbajte sa tomuto obchodu.

• Ponuka i knihy z druhej ruky

Najde sa aj to co ste nedufali

• prvý a posledný nákup
    • tovar bol objednaný a zatiaľ nedoručený
    • deklarovali že je tovar ihneď k odberu ale aj tak ho museli objednať od dodávateľa kt. im ho nedodal
    • túto skutočnosť som sa dozvedela až po mojom telefonáte
    • vyššie sú spomenuté

vyššie spomenuté

• bežné výhody - nevýhody internetového nákupu
    • absolútne viazne mailová komunikácia

Ak máte predstavu ako kniha vyzerá, je nákup bezproblémový, ak predstavu o knihe nemáte mailová komunikácia s obchodom je 0 bodov

• Amatéri, tovar mi nebol doručený.Zlá resp. žiadna komunikácia.

• Rozhodne nižšia cena v porovnaní s mnohými inými kníhkupectvami, pričom i veľká ponuka titulov
    • web stránka by mohla byť prehľadnejšia čo sa týka histórie a prekontrolovania si objednávok, hlavne jej mobilná verzia, kde je niekedy problém prihlásiť sa..

Rozhodne by som obchod odporúčal i iným nakupujúcim.

• pri objednavke som sa pomylila a zadala osobne prebratie,zaplatila som vopred,tak som chcela doplatit poštovne a prebrat na poste,ale na maily nikto neodpisuje a to som pisala tri a telefon nemaju.

nikdy neplatte nič dopredu.

• nič dobré
    • Banda zlodejská podvodnícka.

Systém povinnej platby vopred za objednaný tovar je u nich dobre premysleným ťahom. Zrejme už vtedy vedia, že tovar nedodajú. Zdá sa, že v objednávke potvrdia čokoľvek bez ohľadu na to, či tovar majú, alebo nie. Inak si neviem vysvetliť, ako mi pred Vianocami mohli potvrdiť zaslanie dvoch titulov, nechali si ich obidva zaplatiť (dokonca dvakrát, lebo pri prvej platbe I-bankingom som bol upozornený na atak na účet, tak som našiel inú cestu) a potom bez vysvetlenia na môj telefonický nátlak na dodržanie termínu zaslali bez vysvetlenia len jeden titul. Po zdokladovaní dvojnásobnej úhrady som bol telefonicky ubezpečený, že jedna platba mi je obratom vrátená.
    Odvtedy prešlo 6 týždňov, zaslal som x-urgencií na vrátenie cez 30 € a jedinou odozvou bol mail, že veď majú na internete oznam, že záležitosti budú riešiť po 23. januári 2016 (čo môže byť kľudne i o rok).
    Predajca sa teda vyznačuje úplnou absenciou obchodnej morálky, slušnosti a dôveryhodnosti. Som toho názoru, že takto hulvátsky a neprofesionálne sa môže správať len podnikateľ, ktorý je buď hlúpy, alebo tak koná cielene a zmyslom jeho podnikania je niečo úplne iné.
    Nákup u tohto predajcu si dobre zvážte a platbu vopred riskujte len vtedy, keď Vám na peniazoch vlastne ani veľmi nezáleží...

• jednoducho podvodníci.tovar objednaný v decembri,zaplatený, do dnešného dňa neprišiel. Telefón neberú, na maily neodpovedajú

naďaleko obchádzať!!!!!!!!!!!

• Nedodanie tovaru
    • Ziadná informácia o tovare

• Nekomunikuje so zákazníkmi a klame o dodacej lehote
    • Za obyčajné dodanie pýtajú neskutočných 5 eur!

NEKUPUTJE, KLAMÚ A NEKOMUNIKUJU

• rýchle, kvalitné

spokojnosť

• dlhá doba dodanie i keď je uvedené že tovar je ihneď k odberu

vyberiem si iné kníhkupectvo

• Povazujem za maximalnu drzosť tejto firmy, ze mi po zaplateni tovar k dnesnemu dnu nedorucili. Telefonne cislo nikto nedviha a nereaguju na email. V dnesnej dobe je to nepripustne a nenecham celu situaciu len tak. Nevazia si zakaznika.

• osobny odver - lokalita a dostupnost HRUZA!

• dobra cena
    • Objednavka nad 60€ treba platit vopred, ved kurierovi musim dat peniaze inak mi zaselku neda tak preco to obmezenie.Dalsia slabina je ze ine spolocnosti maju nad urcitu sumu dodavatelske sluzby zadarmo.60€ je dostatocna suma si myslim.

priemer

• Lepšie ceny ako u konkurencii.
    • Dosť vysoké poštovné náklady.

Obchod splnil moje očakávania, cena bola prijateľná, informovali ma o stave objednávky aj dátume dodania, jedinú slabinu vidím v balení zásielok, kniha, ktorá mi prišla, mala ohnuté oba kraje. Inak spokojnosť.

• dobrý výber tovaru
    • prijateľné ceny
    • nakupný košík nie je spoločný pre filmovy.sk, knizny.sk a hudobny.sk

Všetko prebehlo bez problémov, jedine čo mi vadilo ak som chcel k objednávke pridať aj hudobné CD tak mi ho pridalo do košíka na hudobny.sk ale na knizny.sk som ho v košiku nemal, takže som nakoniec CD neobjednal.

• rýchlosť,žiadne problémy

odporúčam