• Peniaze nakoniec vratene v plnej sume.
    • Pred viac ako 2 tyzdnami (14.1.) som si objednala a zial aj vyplatila 2 knizky, doposial nemam knizky ani ziadnu spavu.Kedze kontaktny telefon obchod nema ,pisala som uz 2 maily,ale doposial ziadna odpoved!Dufam,ze sa dostanem aspon k svojim peniazom.
    • Nekomunikacia

Ano.Odpisali ste mi doposial iba raz a sice,ze naskladnenie je 14 az 21 dni,co som akceptovala.Zajtra to vsak bude mesiac od objednavky a doposial knihy nemam ani dalsie vyjadrenie z vasej strany.

Dobrý deň Miroslava,
    Pri objednávke ste si zvolili u nás spôsob platby prevodom na účet. Objednávka po úhrade sa spracuje.
    V objednávke máte titul - Praktická echokardiografia a titul má zreteľne uvedenú dodaciu lehotu 14-21 dní. Na Vaše e-maily sme odpovedali a vysvetlili sme Vám, že titul je na objednávku a z toho dôvodu má uvedenú dlhšiu dodaciu lehotu. Komunikácia prebehla formou e-mailu a napísali ste, že na titul počkáte kým sa naskladní a my Vám obratom vyexpedujeme
    Neodstúpili ste od zmluvy a nežiadali ste o storno, aby ste sa "vrátili k svojím peniazom".
    Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň.

• Vynikajúce ceny a tovar aj keď nebol skladom prišiel do týždňa.
    • Horšia komunikácia, neprišiel mi potvrdzovací mail, ale keď som ich kontaktovala cez ich formulár ochotne a promptne odpovedali.

Kníhkupectvo aj napriek iným zlým recenziám odporúčam.

• super cena
    • rychle dodanie
    • neviem o ziadnej

objednavala som prvy krat, a vsetko mi bolo dorucene rychlo, dokonca kniha, ktoru mali na externom sklade prisla rychlo, aj cena bola dobra

• Absolútna nekomunikácia
    • Tovar zaplatený cez účet, nikdy nedoručený
    • Tovar uvádzaný skladom nie je v skutočnosti skladom
    • Predajca v telefóne klame, že knihu naskladní a pošle, no čísla si ukladá, aby ich už nezdvíhal

NEODPORÚČAM!!!

Dobrý deň, dopĺňam informácie, keďže sa jedná o objednávku ešte s menom za slobodna:

Číslo objednávky: 16701
    Meno: Marieta Malíková

Dobrý deň p.Musálková,
    Pod Vašim menom a priezviskom neevidujeme žiadny nákup v našom eShope.
    Žiadame Vás o doplnenie číslo objednávky, aby sme sa vedeli vyjadriť. Na našom eShope nie je uvedené t.č, nevieme s kým ste hovorili ,ale pravdepodobne nie s našim eShopom.
    Na našej webovej stránke je k dispozícii kontaktný formulár - http://www.knihysova.sk/info/kontakty v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
    Ďakujeme vopred za doplnenie recenzie a prajeme pekný deň.

• Ceny kníh

• Žiadna výhoda
    • okrádajú o peniaze !!
    • Nekomunikujú
    • Kašlú na zakaznika
    • Zavádzajú

Oblúkom sa vyhnite tomuto eshopu. Tovar vraj skladom čo samozrejme tak nebolo . Po domáhaní sa peňazí mi napísali že 13.01.2022 bola zrušená moja objednávka a na ekonomickom oddelení mi vrátia peniaze do 14 dni .
    Už je 10.3.2022 a peniaze nikde !!!

Neseriózny eShop , kde nemajú ani telefónny kontakt . Vyhýbajte sa týmto klamárom oblúkom ak nechcete prísť o peniaze !!

Dobrý deň Valéria ,
    V obj.č. 21053 ste mali predobjednávku na kalendár.
    K stornu objednávky došlo zo strany predávajúceho na základe nedostupnosti dňa 13.01.2022 16:42:44 e-mailom , kde sme Vám napísali ,že sumu vo výške 5,72 € Vám vrátime na účet .
    Peňažné prostriedky boli vrátené v zákonom stanovenej lehote.
    Kontaktná osoba p.Janka H. v objednávke bola kontaktovaná telefonicky po zrušení a vrátení finančných prostriedkov, či má ešte záujem o kalendár, pretože už bol dostupný. P.Janka neprejavila záujem a povedala, že objednávku jej vytvorila v tom čase vnučka.
    Dňa 10.03.2022 ste nám napísali p. Valéria e-mail a túto nemiestnu a nepravdivú recenziu.
    Odpísali sme Vám na e-mail presný dátum ,kedy sa Vám finančné prostriedky vrátili na účet a poprosili sme Vás o skontrolovanie a o spätnú väzbu, či je všetko v poriadku.
    Odpovede sme sa nedočkali, pre to predpokladáme , že došlo k nedorozumeniu .

Ďakujeme za Vašu objednávku a prajeme pekný deň.

• žiadna
    • neplnia si záväzky, zavádzajú zákazníka, nekomunikujú

Ako už skôr bolo napísané zlodeji!
    16.12.2021 objednané 3 knihy, ktoré mali byť skladom.
    19.12.2021 som žiadal info či bude objednávka doručená do Vianoc a či je možnosť úpravy objednávky - bez odpovede.
    30.12.2021 zaslanie odstúpenia od objednávky - bez odpovede
    ( niekedy okolo troch kráľov) telefonát z knihy sova, že budúci týždeň im možno dôjdu knihy či mám ešte záujem - nie nemám zaslal som Vám odstúpenie od objednávky. P.S. vysvetlenie, že aj keď píšu, že knihy sú skladom, tak v skutočnosti nemusia byť.
    12.1.2021 urgovanie žiadosti o vrátenie peňazí pri odstúpení od objednávky - žiadna odpoveď
    19.1.2021 opätovné urgovanie o vrátenie peňazí teraz cez kontaktný formulár (lebo iný kontakt nie je uverejnený)- žiadna odpoveď
    24.1.2021 uverejnená recenzia - peniaze ani žiadna odpoveď z Knihy Sova
    Ivan Šoltys

• 1,5 mesiaca cakam na 2 knihy a stale mi ich nedodali… pritom ich mali skladom.

• žiadna nie je
    • cielene Vás okradnú

ZLODEJI !!! Neobjednávať!!! 3.12. 2021 som si objednala knihy a do dnešného ďna nedorazili. Na svojej stránke cielene neuvádzajú žiaden kontaktný e-mail, ani tel. číslo. Majú len kontaktný formulár, na ktorý neodpovedajú. Nakoľko mi týmto spôsobili značnú škodu (boli to odborné knihy, z ktorých som sa mala učiť na atestáciu), idem podať podnet na obchodnú inšpekciu, nakoľko podľa ostatných komentárov vidím, že nie som prvá, a zrejme ani posledná, ktorú takýmto spôsobom okradli. Kiež by som si tieto komentáre prečítala skôr, ako som si knihy objednala…

Reakcia obchodu Knihy Sova

Vaša recenzia je anonymná, z toho dôvodu sa nevieme vyjadriť ku konkrétnej problematike.
    Uvádzate v recenzii, že ste si u nás objednali a zaplatili odbornú literatúru.
    Odborné literatúry sú väčšinou zahraničné tituly , ktoré sú veľmi ťažko dostupné pre dodávateľa a vzhľadom na ťažkú dostupnosť majú dlhšiu dodaciu lehotu.
    Žiaľ na dodaciu lehotu nemáme vplyv, pretože nie sme dodávatelia a ani vydavateľstvo a dokážeme pracovať iba s materiálmi a s informáciami , ktoré nám poskytnú dodávatelia a vydavateľstvá.

Každý zákazník je telefonicky kontaktovaný .V prípade ak sa jedná o odbornú literatúru ,zákazníci sú bezodkladne informovaný o deklarovaný termín dodania od dodávateľov. Kontaktný formulár na našej stránke je plne funkčný a slúži na najrýchlejšiu komunikáciu so zákazníkmi!

Ubezpečujeme Vás , že nikto Vás neokradol,
    V prípade, ak už nemáte záujem o objednávku , v prvom rade by ste mali kontaktovať nás a poslať nám vyplnený kontaktný formulár s odstúpením od zmluvy ( postupujte podľa našich všeobecných obchodných podmienok) .
    Odporúčame Vám do budúcna , aby ste odborné literatúry zabezpečili v predstihu , nie pred skúškou.
    Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň.

• Nemajú telefónny kontakt
    • Na "kontaktný formulár" neodpovedajú

Keby som si skôr prečítala recenzie, neobjednávam.
    Pred viac ako týždňom som objednala knihu na Vianoce v hodnote 13€.
    Nedošlo žiadne potvrdenie objednávky, ale peniaze z účtu samozrejme odišli.
    Človek sa chce dovolať a informovať, ale táto služba nie je k dispozícii.
    Vyplním formulár, odpovede sa nedočkám.
    Jediné, čo momentálne chcem je naspäť svoje peniaze.

Ak sa mi peniaze nevrátia, obraciam sa Obchodnú inšpekciu podávam sťažnosť a podnet na preverenie obchodníka. S takýmto prístupom som sa v online nakupovaní ešte nestretla.

Dovoľte , aby sme sa vyjadrili k Vašej anonymnej recenzie:

Potvrdenie o objednávke sa doručí na e-mail, ak sa úspešne vytvorí objednávka.
    V recenzii uvádzate , že pri spôsobe platby ste si zvolili platbu vopred na účet a objednávku ste údajne uhradili . Poprosíme o doplnenie recenzie , že akým spôsobom ste zaplatili za objednávku , ak ste nezískali ani základné informácie (potvrdenie o objednávke - sumarizácia a číslo objednávky a platobné údaje - VS, Suma na úhradu, IBAN) ?
    Ďakujeme vopred za doplnenie recenzie a prajeme pekný deň!

• rýchlosť dodania
    • primerané ceny

• výhoda? pri tomto predajcovi jednoducho neexistuje
    • je to banda zlodejov a klamárov

NEOBJEDNÁVAŤ!!!! Tomuto obchodu sa vyhýbajte veľkým oblúkom. Po tom, ako oklamali nás a prečítali sme si tieto recenzie, sme usúdili, že je vhodné podať podnet na Slovenskú obchodnú inšpekciu a postúpiť vec právnemu zástupcovi. V našom prípade nemali problém okradnúť centrum pre deti so zdravotným znevýhodnením, Objednali sme si dňa 5.2.2021 odborné knihy v hodnote 30,86 €. Po nejakom čase, keď knihy nechodili, sme poslali reklamáciu. Tvárili sa, že ich stratila kuriérska služba. Žiadali sme o vrátenie peňazí, potom už prestali komunikovať úplne. Následne sme odoslali elektronickou poštou, aj doporučene, odstúpenie od zmluvy. Do dnešného dňa sme sa peňazí, ani odpovede nedočkali. A netvárte sa, že neviete o akú objednávku a o koho ide. Nemali ste ani štipku hanby v sebe okradnúť handicapované deti a nehanbili ste sa nám ešte napísať aj toto, citujem: Touto cestou Vám prejavujeme veľkú úctu a vďaku za Vašu prácu

Dobrý deň Denné Centrum Gardenia,
    Mrzí nás vzniknutá situácia , prípadne nedorozumie . V objednávke ste mali odbornú literatúru , ktorá mala dlhšiu dodaciu lehotu ( 14 až 28 dní) . Vašu objednávku sme vyexpedovali a poslali sme Vám aj číslo zásielky e-mailom . Zriedka , ale môže nastať situácia , že sa balík žiaľ stratí . Spojili sme sa ohľadom vzniknutej situácie. Navrhovali sme , že Vám titul zabezpečíme znova a ihneď obratom po naskladnení vyexpedujeme bez poštovných nákladov. Pracovníčka zákazníckej linky Vám napísala "Touto cestou Vám prejavujeme veľkú úctu a vďaku za Vašu prácu" , pretože to myslela úprimne ( pre Vašu organizáciu vytvorila objednávku súkromne na vlastné náklady - detské zvukové knihy , nakoľko Vám ich chcela darovať) .
    Ak by ste neodmietli náš návrh a snahu o to ,aby sme napravili chybu po vyskladnení so zásielkou by sa Vám knihy doručili .
    Odstúpenie od zmluvy sme prijali od Vás e-mailom .
    Dlžná suma vo výške 30,86 € Vám bola vrátená na Vami uvedený účet !

Ďakujeme za Vašu objednávku a ospravedlňujeme sa za nepríjemnú situáciu.

Absolútne neodporúčam!!!
    Knihu (na stránke písali, že je skladom) som objednávala presne 2.12.2020, do 22.12 kniha neprišla tak som objednávku zrušila s tým, že mi vrátia peniaze. Po mailovej aj telefonickej komunikácii som im poslala číslo účtu na vrátenie peňazí. Do dnešného dňa mi peniaze nevrátili (takmer 85€).
    Takže nakoniec nemám ani knihu ani peniaze...
    Dopĺňam číslo objednávky - 17779.

Reakcia obchodu Knihy Sova

Dobrý deň, Vaša recenzia je anonymná a v hodnote "takmer 85€" neevidujeme nevybavenú objednávku, doplňte nám konkrétne číslo objednávky .Ďakujeme vopred za doplnenie Vašej recenzie a prajeme pekný deň!

Doplnenie odpovedi :
    Dobrý deň, obj.č. 17779 neevidujeme ako nevybavenú objednávku.

• Žiadna, nula celé zlé
    • Zlodejka banda... Objednal som si 3 knihy v hodnote cez 40e a zaplatil na účet. Dodacia lehota bola do 3. Dní... Neprišli ani po týždni a tak som tam v piatok volal... Že prídu v pondelok... Neprišli ani po ďalšom týždni.. Tak som tam písal že ruším objednávku a chcem peniaze poslať späť... Peniaze mi samozrejme neprišli a po týždni som volal že chcem zrušiť objednávku... V telefóne bola slečna prekvapená že načo volám, veď objednávka je zrušená... Áno je ale zabudla ste mi poslať peniaze... Že mám napísať účtovníkovi aby mi peniaze poslal... Napísal som a ani po 10. dňoch mi nič neposlal tak som volal zasa... Zasa dvihla telefón slečna a zasa ostala prekvapená že mi nič neprišlo... Išla to riešiť a nevyriešia nič... Už je to asi 2 mesiace, ani knihy ani peniaze... Neodporúčam kupovať ani to čo je u nich zadarmo a ak by mi tu chcel niekto kompetentný vypisovať že to není pravda tak by sa mal zobudiť... Ešte raz neodporúčam...
    • Všetko zlé....

Nekupujte, neklikajte pozor na nich

Reakcia obchodu Knihy Sova

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. V objednávke ste mali ťažko dostupný titul - Úplné znenia 19/2020 . V čase , keď ste si u nás vytvorili objednávku 17.02.2021 19:48:21 titul bol ešte dostupný , a sme mali zreteľne uvedené na našej webovej stránke "Zasielame do 14 - 28 dní". Na našej webovej stránke nie je a nikdy ani nebola Vami uvedená dodacia lehota "do 3. Dní". Evidujeme , že ste odstúpili od zmluvy e-mailom dňa 06.03.2021 23:30:17. Pani v tel. Vám potvrdila ,že Vaša objednávka je zrušená, avšak pani nie je na ekonomickom oddelení a dala Vám priamy kontakt na ekonomické oddelenie. Na ekonomické oddelenie ste napísali e-mail dňa 15. 3. 17:15 po pracovnej dobe . Dňa 16. 3. 14:16 ste dostali odpoveď a potvrdenie e-mailovo , že platba sa uskutočnila . Ďakujeme za Vašu objednávku a mrzí nás vzniknutá situácia.

• Absencia komunikácie
    • Dodacie lehoty
    • Neprehľadnosť objednávky v konte resp. zavádzajúci status

Z obchodu som objednávala prvý krát, ešte koncom januára. Po pár dňoch mi zavolali, že budem musieť čakať 10 dní na dodanie knihy, ktorú nemajú na sklade (aj keď pri objednávaní na sklade bola) a celú objednávku pošlú až po skompletizovaní. Po tejto dobe som ešte chvíľu čakala, nakoľko status na stránke na moju objednávku bol "Spracováva sa". Na mail nik nereagoval, tak som zavolala a po zrušenom telefonáte mi zdvihla pani, ktorá bola veľmi prekvapená, že objednávku stále nemám a tvrdila, že bola odoslaná pred dvoma týždňami. Samozrejme kniha, ktorá nebola na sklade ani nedorazila a ani ďalšiu z objednávky mi nedoručia, lebo ani tú nemajú a v najbližšej dobe ani mať nebudú... Kvôli týmto dvom knihám, ktoré tvrdili, že majú na sklade som objednávala z tohto obchodu.
    Nakoniec mi objednávku rozdelili a "znovu" poslali zvyšné knihy, ktoré dorazili 17.3. Na mail, ani cez kontaktný formulár sa nik neozýval a telefón mali obsadený. Po ďalších dvoch emailoch mi bola suma nakoniec vrátená 6.4.

Knihy z internetových obchodov kupujem už dlho, ale takúto zlú skúsenosť som ešte nemala.

• ceny
    • poštovné náklady
    • dobre zabalená objednávka
    • meškajú s dodaním

Objednala som 2 knihy pre nášho blízkeho. Knihy sa nám doručili 2 dni od objednania . Spojila som sa s e-shopom a vysvetlili mi , že prečo sa moja objednávka expedovala o deň neskôr . Knihy mali uvedené skladom, pre to som si myslela ,že mi objednávku pošlú ihneď .Knihy boli riadne zabalené a prišli v poriadku . Porovnane s iným eshopom sú pomalší, ale majú dobré ceny.

Pred Vianocami som si objednala knihy a zaplatila som vopred na účet. Telefonicky ma informovali, že jednu knihu nemajú a zbytok mi prišiel v poriadku, avšak za tú poslednú knihu mi peniaze neposlali...
    Napísala som teda email a dodnes bohužial žiadna odozva. Ralbovská L.

Reakcia obchodu Knihy Sova

ďakujeme za spätnú odozvu , každá recenzia aj tá negatívna nás posúva dopredu. Žiaľ do dnešnej doby sme nezaevidovali správu od vás s IBANOM načo sme sa s vami viac krát skontaktovať no žiaľ neúspešne. Prosím pošlite nám správu cez kontaktný formulár alebo sa snami telefonicky spojte na tel. čísle 0650 101 323 aby sme to dali do poriadku. Ďakujeme vopred za odpoveď.

• lepšie ceny
    • žiadna komunikácia

Dňa 15.1.som si objednala knihy (18360), ktoré boli skladom a hneď som ich aj vyplatila vopred na účet. Do dnešného dňa 1.2. nemám ani knihy a ani peniaze. Viem, aká je pandemická situácia, ale odpovedať na maily alebo zodvihnúť hovor cez mobilný telefón sa dá i z HO. Iné, oveľa väčšie kníhkupectvo odpovedalo na mail do hodiny, takže naozaj netuším, kde je chyba?! Stačí mi odpoveď, rada počkám!
    Ľutujem, že som si neprečítala recenzie skôr, ako som objednala..
    Určite si už viackrát z kníhkupectva knihySOVA nič neobjednám!

• dobré ceny, ktoré sú Vám ale na nič, keď nedodajú všetko a peniaze za nedodané knihy nevrátia.
    • neseriózny obchod

V spoločnosti "Knihy SOVA" som 25.11.2020 objednala 7 kníh. Platbu vo výške 66,95 Eur som realizovala ešte v ten istý deň. Po množstve telefonátov, mailovej korešpondencie a po tom, ako ma niekoľkokrát oklamali, mi prišla 21.12.2020 zásielka - na moje prekvapenie tam bolo však len 5 kníh. Peniaze za chýbajúce dve mi do teraz nevrátili.
    Spoločnosť "Knihy SOVA" Vám nikomu NEODPORÚČAM, sú to klamári a robia hanbu všetkým poctivým predajcom.

14.03.2021
    Nedá mi nereagovať na Vašu odpoveď na moju recenziu.
    Kam presne Vás posúva negatívna kritika?
    Na maily nereagujete. Nedodali ste mi 2 knihy, no peniaze ste mi vrátili len za jednu.
    Takže neklamete?

Reakcia obchodu Knihy Sova

ďakujeme za recenziu aj tie negatívne nás posúvajú dopredu. Našim cieľom vás neboli nikdy nejakým spôsobom zavádzať alebo klamať... Žiaľ záver roka bol veľmi hektický aj čo sa týka vydavateľskej činnosti nakoľko koronakríza postihla vo veľkom aj náš segment. Za nedodané tituly vám peniaze vrátené boli . Mrzia nás tie pomenovania ktoré používate na adresu našej spoločnosti ale stojíme si za tým že sme vás nijakým spôsobom nikdy neoklamali.

Knihysova.sk

• Od 12.12.nemám žiadnu odpoveď na svoju objednávku, dnes je večer 18.12., žiadne potvrdenie, informáciu. Vybrala som produkt, ktorý bol uvádzaný skladom!

Nerozumiem, prečo obchod s negatívnymi recenziami o tom, že nekomunikuje, nespĺňa to, čo na stránke ponúka sa vôbec môže nachádzať na heuréke.