• prehľadná stránka
    • dobrá komunikácia

• spoľahlivosť

• - solídny výber knižných titulov
    • - pružnosť (rýchla dostupnosť noviniek a podobne)
    • - rýchlosť odoslania titulov na sklade

Na rozdiel od jednej nemenovanej dosť propagovanej a veľmi silnej a dlhoročnej slovenskej konkurencie v oblasti predaja kníh je Knihcentrum skutočne veľakrát promptnejšie a pružnejšie. Novinky sú často skladom v avizovaný deň vydania (resp. v úplne najbližšie dni), na rozdiel od spomínanej konkurencie, kde na novinku po vydaní treba častokrát čakať týždeň či viac. A doručenie bolo úžasné, v jeden som objednal a v druhý deň dopoludnia som mal knihy doma. A to prosím knihy cestovali z CZ. Mnou spomínaný konkurenčný SK e-shop toto žiaľ nedokázal ani pri objednaných SK knihách. Takže ešte raz ďakujem a Knihcentrum doporučujem naozaj všetkým. Knihcentrum, nech Vám tieto pozitíva vydržia!

Reakcia obchodu KNIHCENTRUM.SK

Ďakujeme Vám za zhodnotenie nášho e-shopu. Pozitíva nám snáď vydržia a snažíme sa postupne stále zlepšovať.

tím KNIHCENTRUM.sk

• dobry vyber dostupnej literatury
    • dorucenie az domov

Super obchod,je veľký výber za prijateľné ceny,super komunikácia s obchodom,určite odporúčam .

• sortiment a ceny
    • osobny odber zadarmo

Maximálna spokojnosť, veľmi rýchle vybavenie požiadavky a dodanie tovaru na požadovanú adresu. Ďakujem

Reakcia obchodu KNIHCENTRUM.SK

Ďakujeme za hodnotenie, Soňa. Sme veľmi radi, že ste boli spokojná.

tím KNIHCENTRUM.sk

Dobrá cena kníh aj dopravy.

• Rýchle dodanie, výborná komunikacia

• rýchlosť

Cena, príjemná komunikácia.

• Naco mam hodnotit, ked mi zrusite objednavku

Reakcia obchodu KNIHCENTRUM.SK

žiaľ, kniha bola u vydavateľa vypredaná. Výnimočne sa stane, že knihu na objednanie nedokážeme z uvedeného dôvodu zaistiť.

Ďakujeme Vám za pochopenie.

tím KNIHCENTRUM.sk

• dobrý výber , dobré ceny

• Ukážkový zákaznícky servis
    • Pestrý sortiment kníh a fajn ceny
    • Informovanie o stave objednávky a rýchle dodanie

Maximálna spokojnosť. Oceňujem skvelý prístup zákazníckeho servisu a rýchle doručenie objednaného tovaru. Nebol to môj prvý nákup v tomto obchodíku a aj odstupom času konštatujem, že tento obchod je svojím prístupom proste TOP! Ďakujem a rád tu opäť niekedy nakúpim.
    Za seba určite obchod odporúčam!

Reakcia obchodu KNIHCENTRUM.SK

Ďakujeme, Peter. Sme veľmi radi, že ste dlhodobo spokojný.

tím KNIHCENTRUM.sk

• rýchle, jednoduché a najlacnejšie ...

• Rýchlosť vybavenia objednávky
    • Veľa knižných titulov skladom
    • Ceny
    • Doprava zadarmo nad 40 Eur
    • Platba kartou online

S nákupom v tomto internetovom kníhkupectve som opätovne spokojný a obchod odporúčam. Veľmi rýchle a bezproblémové vybavenie objednávky.

Dobrý deň, Peter,

sme radi, že ste spokojný. A ďakujeme za zhrnutie, čo Vám u nás vyhovuje.

tím KNIHCENTRUM.sk

• tovar sa javil najvýhodnejší práve z tejto stránky
    • po niekoľkodňovom čakaní sa mi ozvali, že tovar (1/3 objednávky) nie je naskladnený a tak ho budú brať od dodávateľa. Po niekoľkých ďalších dňoch prišiel ďalší mail, že ani dodávateš ho nemá a už an nakladateš ho nevie poslať, že či chcem stornovať iba tú jednu knihu alebo rovno celú objednávku. Po prosbe, aby mi stornovali ba tú jednu knihu prisľúbili vrátenie peňazí na účet. Zatiaľ sa tak nestalo. Stále čakám na dve knihy aj vrátenie peňazí za tretiu a to už je desať dní od objednávky. Snáď sa teda dočkám...

Dobrý deň, Helen,

tituly boli v čase Vášho objednanie Na vyžiadanie, preto sme ich objednali u vydavateľa a čakali na dodanie. O objednaní sme vás informovali 2 dni po objednávke. Žiaľ, vydavateľstvo nás neupozornilo, že jeden titul je už nedostupný, zistili sme to až predvčerom, keď sa nám dostal do rúk dodací list. Preto sme titul stornovali a obratom Vám vrátili peniaze. Tituly, ktoré vydavateľ ešte mal, sú už u nás na sklade a budú expedované.

Ďakujeme Vám za pochopenie a ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie.

• Dobré ceny, široký výber

• výborná komunikácia a ústretovosť

výborné ceny, komunikácia a ústretovosť. Ďakujem!

• dobra ponuka knih
    • dobre ceny