• nakúpil v obchode KNIHCENTRUM.SK pred 3 týždňami

Pohodlné nakupovanie na internete, celkom rýchle dodanie tovaru.

• nakúpil v obchode KNIHCENTRUM.SK pred 1 mesiacom

Toto je už druhýkrát, čo som využila tento obchod a som s ním mimoriadne spokojná.

• nakúpil v obchode KNIHCENTRUM.SK pred 1 mesiacom

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Dobré ceny kníh

• Rýchly čas dorucenia
  • nakúpil v obchode KNIHCENTRUM.SK pred 4 mesiacmi

Som spokojná, pretože moja objednávka bola vybavená rýchlo a bez problemov

rýchke jednanie

• nakúpil v obchode KNIHCENTRUM.SK pred 5 mesiacmi

Knižka prišla v poriadku, kvalitne zabalená, aj dodacia lehota bola rýchla. Chválim.

Reakcia obchodu KNIHCENTRUM.SK

ďakujeme za pochvalu a čas venovaný vyplneniu dotazníka.

KNIHCENTRUM.sk

• nakúpil v obchode KNIHCENTRUM.SK pred 5 mesiacmi

Som veľmi spokojná či s knihami,s cenami ale aj dopravou.Všetkým ,ktorí radi čítajú môžem len vrele doporučiť.

Reakcia obchodu KNIHCENTRUM.SK

ďakujeme veľmi pekne za hodnotenie. Budeme sa snažiť, aby ste bola naďalej spokojná.

KNIHCENTRUM.sk

• Rychle dorucenie
  • nakúpil v obchode KNIHCENTRUM.SK pred 7 mesiacmi

Zatiaľ sa mi nikto neozval ani ma nekontaktoval

Reakcia obchodu KNIHCENTRUM.SK

o vybavení Vašej objednávky sme Vás informovali e-mailom, v ktorom sme Vám zaslali aj číslo na sledovanie balíka. Je možné, že e-mail nájdete v spame. Aktuálne Vás znovu kontaktujeme.

Mrzí nás, že sa prepravcovi s Vami nepodarilo skontaktovať. Vaša zásielka je aktuálne uložená na pošte, kde môžete spôsob dodania a neinformovania zo strany pošty reklamovať.

• nakúpil v obchode KNIHCENTRUM.SK pred 7 mesiacmi

Veľmi spokojná, dokonale zabalená , ...

• výborná komunikácia e-mailom
    • zabalenie tovaru na vynikajúcej úrovni
    • kuriér ma dopredu neinformoval SMS o čase doručenia, takže mohla nastať situácia, že v čase doručenia nebudem na doručovacej adrese. K tejto situácii však našťastie nedošlo a ja som nebola nútená ísť na poštu prevziať si zásielku, takže všetko dopadlo na výbornú. Doručovateľ bol veľmi milý a doniesol zásielku až predo dvere bytu. Ďakujem.

Reakcia obchodu KNIHCENTRUM.SK

problémy, ktoré súvisia s prepravou zásielok, odporúčame reklamovať priamo u kuriéra či na príslušnej pošte, predovšetkým ak sa nejedná o ojedinelú, ale o opakovanú situáciu.

Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom,

dobrá cena
    rýchle vybavenie

• nakúpil v obchode KNIHCENTRUM.SK pred 7 mesiacmi

Knihy došli v poriadku.rychle dodanie a knihy sú super.

• superrýchle vybavenie objednávky
    • prispôsobenie sa zákazníkovi
    • Nie je to ani tak nevýhoda, skôr prianie: u niektorých kníh je ponuka k jej "nahliadnutiu", po rozkliknutí fotografie knihy je možné prezrieť si zopár jej stránok. Ideálne by bolo keby to tak bolo u každého knižného titulu, ale to zrejme súvisí s autorskými právami.
    • Uvítala by som rozšírenie možností spôsobu doručenia objednávky. Aktuálne najlacnejší spôsob je do zásielkovne - výdajného miesta (v meste kde bývam je to napr. predajňa mobilného operátora O2).

Zbožňujem toto kníhkupectvo:
    - predáva mierne poškodené knihy za super znížené ceny: obitý roh, mierne poškodená väzba a pod. mi vôbec nevadia, podstatný je obsah knihy
    -prispôsobí sa potrebám zákazníka: požiadala som o neskoršie odoslanie zásielky (uviedla som konkrétny dátum) z dôvodu niekoľkodňovej neprítomnosti v mieste bydliska a kníhkupectvo mi vyhovelo

Reakcia obchodu KNIHCENTRUM.SK

ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Sme veľmi radi, že ste s našimi službami spokojná a páči sa Vám náš Knižný bazár. Čo sa týka ukážok kníh, ak máme podklady od vydavateľstva, snažíme sa ich hlavne k najnovším knihám vždy pridať. Pokryť kompletnú ponuku, žiaľ, nie je v našich silách. Čo sa týka možností dodania - plánujeme rozšíriť, tak snáď sa podarí a pribudne aj Vami obľúbené výdajné miesto.

S pozdravom,

• Skvely, rychly, prehladny