• kontrola bicykla pred odovzdanim a donastavenie
    • VOP na eshope su neaktualne, firma je tam udana ako neplatca dph. Taktiez eshop nie je prisposobeny pre fakturaciu s DPH a ceny nemaju uvedenu DPH

• Zohnal som u nich bicykel, ktorí iný nemali.
    • Žiadne -.

• Bicykel vobec nenastaveny,ako bol dovezeny od vyrobcu k predajcovi,tak bol nasledne poslany kupujucemu( akurat v inej krabici). Pre uzivanie bicykla bolo potrebne vyhladat samostany servis a dat komplet nastavit prehadzovacku aj brzdy.

Dobrý deň
    Bicykel bol vystavený na predajni,tým pádom bol aj nastavený.Všetky naše bicykle odchádzajú nastavené.Pre užívanie bicykla stačilo vložiť koleso do vidlice dotiahnúť rýchloupinak a otočiť riaditka.Ste náš prvý zákazník ktorý mal problém z jednoduchou montážou bicykla.Keď sa vyskytol problém mohol ste zavolať a mi by sme Vám povedali ako bicykel zmontovať.
    Ďakujeme za recenziu

• Objednávka bola doručená rýchlo,s bicyklom zatiaľ absolútna spokojnosť.
    • Chýbal mi návod na zloženie bicykla. Ale google to vyriešil.

• Rychle jednanie

• fajn zasobeny, minimalne teda v segmente, ktore som ja hladala. rychle dodanie

• rýchlosť dodania tovaru
    • pri bicykli by mohli uvádzať príslušenstvo a doplnky pre daný typ bikeu ako napr. stojany, držiak na fľašu, fľašky, blatníky... Niečo z toho by som kúpil hneď spolu s bicyklom. Takto to musím vyhľadávať.

Všetko super.

• Super

Nieje co vytknut

Neaktualizovany eshop

• výborná komunikácia, ochotný predajca

• Rýchle dodanie, alternatívne možnosti k výberu, dobra komunikácia

Ďakujeme za hodnotenie.

• + maximalna spokojnost. Lepsie sa to uz asi neda. Jeden den som tovar objednal a na druhy mi bol doruceny. Odporucam vsetkym.
    • Ziadnu nema.

Ak hladate kvalitu za dobru cenu a rychlu dodavku tovaru ste na spravnom mieste.

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode, dobrá cena, 100 % spokojnosť.

Ďakujeme za hodnotenie.