• Veľmi dobrá komunikácia

• Veľmi seriózny prístup. Po objednávke nasledoval okrem automatickej emailovej odpovede aj osobný telefonát, kde sme dojednali spätny odber a odvoz starej práčky. Dodávka prebehla v poriadku, rovnako ako odber starej práčky. Maximálna spokojnosť.

• Rýchle dodanie tovaru

Perfektna komunikácia so zákazníkom.
    Dodané prakticky za 1,5 dňa.
    Presne takto to má fungovať.

• Skvelá komunikácia
    • Super ceny
    • Zohnali aj spotrebiče ktoré nemajú v ponuke

• Dobrá komunikácia ohľadne doručenia

Tovar prišiel rýchlo, navyše prisposobili aj dodanie. Na elektro majú výhodné ceny, objednával som už druhýkrát a odporúčam.

• Vyborna komunikacia
    • Ochota dorucit tovar na pozadovany termin
    • Volali mi po doruceni ci tovar dorazil v poriadku a ci som bol spokojny s nakupom
    • Osobitny pristup

spoľahliví, rýchli, maximálne ústretoví

s nakupom som spokojna, rychle vybavenie, super komunikacia, vsetko bez problemov

Žaneta Kordiaková. Pred tromi týždňami som nakupovala cez KlikStore . Bola som maximálne spokojná. Milé a príjemné vystupovanie. Všetko prebehlo podľa dohody . Čo som bola naozaj prekvapená , bol pribalený darček a z obchodu mi volali či prebehlo všetko v poriadku. Tento obchod môžem len odporučiť.

• Zodvihli telefon a ochotne poradili dokonca aj v nedelu podvecer

Rychle vybavenie objednavky

vyhoda

• prístup
    • komunikácia
    • rýchlosť

Z daného obchodu som si objednával indukčnú varnú dosku. Keďže zariaďujem novostavbu a odovzdanie bytu sa posúvalo, tak varnú dosku som otváral až po viac ako mesiaci (rovnako ako aj iné spotrebiče). Varná doska bola prasknutá. Rozumiem aj to, že som si to mohol a mal preveriť skôr(no z praktickej stránky je komplikované mať porozbaľované veci inde) . Ale som veľmi príjemne prekvapený z reakcie obchodu, Sme momentálne v riešení čo s tým. Nech už to dopadne akokoľvek, ale veľký palec hore za proaktívny prístup, milé a férové jednanie, navrhovanie možností, komunikáciu aj mimo pracovnej doby. Vidieť, že danému majiteľovi na tom záleží. Aj keď jeden by si myslel, že to by mala byť samozrejmosť všade, no nie je. Verím, že sa im bude dariť, lebo si to zaslúžia

• Neuveriteľne proklientsky prístup
    • Ochota
    • Ústretovosť
    • Záujem o zákazníka
    • Komunikácia na vysokej úrovni

Obchod môžem jedine odporúčat a určite nenakupujem poslednýkrat. Starostlivosť o vybavenie zákazníka na mimoriadne vysokej úrovni. Ešte som sa s takým prístupom a profesionalitou nestretla ani u jedného eshopu.

• Dobré ceny
    • Super komunikácia

Výborná komunikácia expresne dodanie

• KVALITNE SLUZBY
    • PROFESIONALITA
    • SERIOZNOST

Profesionalny pristup, rychle dodanie. Aj po predaji boli velmi ochotni a kvalifikovani poradit. Odporucam.

Super obchod.
    Jednanie: super
    Ochota: super
    Spoľahlivosť: super
    Jednoducho konečne obchod ktorý má úroveň a charakter.

• Maximálna snaha uspokojiť zákazníka

Vrelo odporúčam