• Nedostupné číslo
    • Nevrátili peniaze
    • Neodpovedajú na e-mail

Poslali mi iny produkt ako som objednala, dohodla som sa na vrátení tovaru a druhy den som tovar odoslala naspät. Peniaze mi ani po mesiaci nevrátili, na e-mail neodpovedajú a telefón majú vypnyty. Ak chcete prist o peniaze nakupujte v klaris-shop.

• rychlost

• Klamú
    • Neodoslali, ale tvrdili, že poslali
    • Nedvihajú telefón
    • Skladajú telefón
    • Telefón je nedostupný
    • Hrozný prístup
    • Otrasná "komunikácia" resp žiadna
    • 6 dní po údajnom odoslaní balík neprišiel
    • 6 dní po údajnom odoslaní som zistila, že ho až tento šiesty deň fyzicky odovzdali do prepravy
    • Na základe tohto všetkého som prepravcom oznámila, že balík neprevezmem
    • Celkovo hrôza a to som objednávala za nemalú sumu

• Pekny tovar
    • Ziadna komunikacia
    • Neexistujuce kontakty

Na stranke som si objednala tovar. Na 2.den som chcela k objednavke pridat dalsiu polozku, tak som niekolko krat volala na telefonne cislo uvedene na stranke, ale je neexistujuce.
    Nasledne som pisala mail, ale zial nepodarilo sa mi ho odoslat, kedze aj mailova adresa uvedena na stranke ej neexistujuca.
    Na spravu ktoru som pisala na ich FB stranku taktiez nikto nereagoval.
    Na zaklade toho sudim obchod ako nedoverihodny a nebudem ho nikomu odporucat.

• Poskodeny tovar
    • Nie je mozne tovar reklamovat
    • Nikto nekomunikuje
    • Dlha doba dodania

NEODPORUCAM!!! Prisiel mi poskodeny tovar, ined som kontaktovala predavajuceho, ten zial ani po 6 dnoch neodpovedal. Na cislo sa nedovolate, teda nie je mozne uplatnit reklamaciu. Prosim, vyberte si iny seriozny e-shop, aby ste predisli sklamaniu.

Obchod ponúka pekny tovar,zial po odoslani objednavky, neni ziadna komunikacia, preslo 5 dní,a nemma žiadne informácie o objednávke.

• Rýchle dodanie, dobrá cena

Obchod nekomunikoval, pisal som email pisal som na zákaznícku podporu, cca 10 x som telefonoval ziadna spätná odozva ani nic

• rychle dorucenie
    • informovanie o stave objednavky

• Rychlost dodania tovaru
    • Komunikacia
    • Zlava pri prvom nakupe

Všetko výborné.

• Prehľadný

• dobré ceny
    • tovar zodpovedá popisu
    • v popise produktu bolo napísané, že doručenie je do 2 dní od objednania, čakala som týždeň

množstvo vecí nieje skladom, ale zobrazujú sa medzi dostupným tovarom, e-shop je preto dosť neprehľadný

• Rýchlosť doručenia

Prvý krát som objednával-som spokojný

On the product description is stated 2 pieces per package, I ordered 3 packages in total 6 pieces but it was received only 2 packages, I wrote to the shop about their mistake and they claim that on the description it was stated the price is per piece, and nowhere is written that. I wrote them for second time and no response of them. :(

• dobrá komunikácia, ústretovosť, rýchlosť doručenia, kvalitný tovar

Som veľmi spokojná s obchodom. Určite tam ešte budem nakupovať. Vyzdvihujem najmä e-mailovú komunikáciu, rýchle doručenie krásnej a kvalitnej podložky na hranie pre malého synčeka.

• Rychle dodanie
    • Tovar mierne poskodeny
    • Obrazok nezodpoveda skutocnosti

Veľmi rýchle dodanie, super spokojnosť