• flexibilita, výborný prístup predajcu

Veľmi seriózny internetový obchod s ústretovým, ochotným a priateľským predajcom- moja viacnásobná skúsenosť. Vyhovujúce dodacie podmienky aj rýchlosť dodania tovaru. V obchode sa ponúka kvalitný tovar, určite odporúčam.

dakujem pekne

• Všetko OK, veľká ústretovosť, ochota a sympatický pán na druhej strane.
    • Neviem o žiadnych.

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Pohodlné nakupovanie
    • Komunikácia zo zákazníkom
    • Výhodná cena

Určite odporúčam tento obchod majú skvelý prístup k zákazníkovi

• Komunikacia zo zakaznikom,dobré ceny
    • Bez slabin

Doporucujem nákup v tomto obchode

• rychle dorucenie objednaneho tovaru,
    • velmi dobra cena,
    • kvalita ponukaneho tovaru
    • ziadne

Maly ale o to kvalitnejsi eshop

• komunikácia s predávajúcim
    • v mojom prípade dobrá cena
    • kuriérska služba by mohla ohlásiť doručenie deň predtým a nie na poslednú chvíľu,ale dohodli sme sa

doporučujem

Dakujem,
    kuriérska služba je trochu mimo našeho pôsobenia-i ked vždy
    ma ubezpečia že bud najskôr kontaktovať mailom...
    Vždy však odošleme správu-mailom alebo telefonicky zákazníkovy aby sa mohol na doručenie pripraviť.
    Váš e-shop - Ján Kirdaj

• - rychlost dodania,
    • - najlepsia cena na trhu,
    • - doprava zdarma nad 50 eur, cize za bike dopravu neplatite,
    • - tovar neporuseny a dobre zabaleny,
    • - ocenujem vyber prepravnej spolocnosti - len tie naj skusenosti s nimi,
    • - objednany bike v spickovej kvalite - plne zodpoveda fotografii na stranke,
    • - nic

Urcite doporucujem

• Zaujalo ma spracovanie inter.stránky,bicykel o ktorý som mala záujem,mal v porovnaní s inými internet.ponukami pre mňa prijateľnú cenu,komunikácia s obchodom bola výborná,ochotne mi poradili pri skladaní bicykla.
    • neviem o žiadnych

Tento obchod doporučujem aj ostatným záujemcom

• výborný značkový tovar
    • najvýhodnejšia ponuka
    • škoda, že obchod neponúka také drobnosti ako je napr. košík na bicykel alebo iné...

Pokiaľ niekto hľadá dobrú kvalitu nech si vyberie z tejto ponuky. Objednala som si bicykel, ktorý je nielen krásny, ale i cenovo zodpovedá kvalite.

Reakcia obchodu JAKI bike & sportwear

Ďakujeme krásne za pozitívne hodnotenie. Sme síce malý -dá sa povedať rodinný internetový obchod, ale o to viacej sa snažíme zákazníkovy vinsť v ústrety. Ján Kirdaj