Pred týždňom prišla platba na účet a tovar stále nemám strašne dlho to trvá pritom som volala a mala som ho mať v piatok doma už je ďalší týždeň štvrtok a tovar nemám

Vážený zákazník,

Ospravedlňujeme sa za omeškanie pri Vašej objednávke. Aktuálne evidujeme oneskorenie pri odoslaní niektorých objednávok. Na odstránení problémov aktívne pracujeme a v priebehu budúceho týždňa by mali byť doručené všetky meškajúce objednávky. Ako kompenzáciu Vám pribalíme pozornosť ako odškodnenie.

S pozdravom,
    tím Kidmarket.sk

• porušunie zmluvných podmienok

Objednávka bola zrušená, keďže obchod nemohol dodať objednaný tovar. Prešli už takmer tri týždne a platba stále nebola vrátená na môj účet. Podľa podmienok obchodu sa tak malo stať do 14 dní. Komunikácia funguje ako tak, ale výhovorky, že tu kolega nie je, sú neprofesionálne. Sľubovaná odpoveď mailom neprišla.
    Rozhodne neodporúčam, a určite neodporúčam platiť vopred. Toto považujem za neseriózne správanie.

Vážený zákazník,

ospravedlňujeme sa za túto situáciu. Pri zadávaní hromadnej platby došlo k technickému problému. Vám, aj ostatným zákazníkom, ktorých sa to týkalo sme dnes peniaze vrátili. Prosím, pripomeňte sa nám pri ďalšej Vašej objednávke a pribalíme Vám pozornosť ako odškodnenie.

S pozdravom,
    tím Kidmarket.sk

• Rýchlosť dodania a poštovné zdarma pri nákupe nad 49€. Nebol to môj prvý nákup v tomto obchode. Zatiaľ veľká spokojnosť. Teším sa na ďalšiu spoluprácu

Doteraz nebol problém, až teraz . Neviem čo je z objednávkou, či niečo neni skladom,nikto mi nenapísal. Objednávka zaplatená a tovar nemám...

• Rýchle doručenie,veľmi dobrá cena

Skvelé ceny a rýchle dodanie. Ďakujem

Prajeme Vám pekný deň, Monika z tímu Kidmarket.sk

• rychle dorucenie
    • vsetko ok

Som velmi spokojna.s Vasimi produktami a cenami a samozrejme aj s dorucenim... jedine minus pre mna osobne je , ze ja ako staly Vas zakaznik nemam nejaku zlavu alebo nejaky vernostny produkt a este hracky pre najmensich nemate v ponuke inak ste super obchod

• Rychle dodanie

s obchodom som maximálne spokojná

Prajeme Vám pekný deň, Pavol z tímu Kidmarket.sk

• kvalitný antiperspiranty

Veľmi kvalitný antiperspiranty

vsetko tak ako ma byt

super

Som spokojná.

Prajeme Vám pekný deň, Monika z tímu Kidmarket.sk

Veľký výber ,rýchle dodanie. Ostávam verná tomuto obchodu , určite budem objednávať

Na stránke zadane neplatné informácie o tovare a dostupnosti.
    Dodnes od 19.12 nevrátena suma za objednávku ktorá mi nebola doručená......

Rychla komunikacia

• Dobra komnukacia,prehladny web

Pretože som alergická na všetky druhy prostriedkov na umývanie riadu ,táto jar je jediná, ktorá mi neškodí a môžem s ňou umývať riad.,u nás ju nezoženiem, /čo sa čudujem-prečo ju obchody nemajú?///preto ju objednávam u Vás.

Prajeme Vám pekný deň, Pavol z tímu Kidmarket.sk

Veľmi rýchle dodanie 100%spokojnost