dodanie tovaru od 13.5.2022 doteraz 13.7.2022 nebol doručený

Reakcia obchodu ketyban.sk

ďakujeme za hodnotenie. O dlhom termíne dodania ste boli informovaní pred objednávkou a tiež po jej vytvorení.

Tovar Vám teda ešte nemohl byť doručený.

Team ketyban.sk

V polovici apríla 2021 som objednal stôl s deklarovaným termínom dodania 6 týždňov. Najskôr požadovali odo mňa zálohu, nakoľko sa vraj jedná o tovar na zakázku, pričom v popise tovaru na inernete táto skutočnosť vôbec nebola označená. Zálohu som zaplatil. Po dvoch mesiacoch mi doručili totálne poškodený stôl, ktorý som vrátil. O ďalší mesiac mi prišiel stôl s pätkami z druhého typu stola, stôl sa teda nedal skompletovať a používať. O ďalšie dva týždne prišli správne pätky , ale po zmontovaní stola som zistil, že stôl bol vyrobený tak, že jednotlivé pätky boli posunuté cca 3 cm.
    Ďalšia reklamácia. Po ďalších 3-4 týždňoch mi doručili nový stôl. Tovar objednaný a zálohovo zaplatený v 04. 2021 mi bol konečne správne dodaný koncom augusta 2021 - po piatich mesiacoch. To som v živote nezažil.

Vážený pán inžinier,

veľmi nás všetky komplikácie u Vašej objednávky mrzí. Dovoľte, aby sme doplnili niektoré informácie.

Vašu objednávku sme prijali 13.4 a následne sme sa s Vami pokúšali niekoľkokrát telefonicky spojiť, aby sme potvrdili objednávku. Pretože sa nám to nepodarilo, zaslali sme Vám e-mail. V nákupnom poriadku uvádzame, že u tovaru, ktoré sa vyrába na objednávku, môžeme požadovať zálohovú platbu 30%. Odoslaním objednávky ste potvrdil, že ste s nákupným poriadkom uzrozumený.

Tovar tohto výrobcu je dostatočne zabalený. Aby sme eliminovali riziko poškodenia počas prepravy, balíme tovar na paletu tak, aby nepresahovalo, a zasielame overenými prepravcami.

Bohužiaľ všetky opatrenia nestačila a počas prepravy došlo k poškodení Vašej objednávky (s najväčšou pravdepodobnosťou nárazom). Následne sme čakali na podklady od prepravnej spoločnosti (potvrdenie o poškodení a fotografie). Pretože nám podklady stále po týždni nedodali, zadali sme výrobu nového stola, ktorý v reklamačnom module vyrobili za necelé 3 týždne. Po dohovore termínu dodania Vám bol tovar zaslaný.

Bohužiaľ vo výrobe došlo k pochybeniu počas komplementácie a boli k stolu pridané chybné pätky. V danej chvíli však vo výrobe začala celozávodná dovolenka. Aj cez to išla pani reklamantka do práce, aby zistila, či správne pätky sú skladom a následne Vám ich zaslali. Po ich dodaní ste zistil, že nohy stola nepasujú (uvádzal ste 1 cm) a vyžiadal ste si nadštandardné riešenia reklamácie.

Vzhľadom na všetky komplikácie sme toto riešenie po výrobe požadovali. Výroba následne upravila naplánované rozvozy, aby Vám dodala nový stôl čo najskôr.

Aj napriek všetkým komplikáciám sme sa my aj výroba snažili Vám vyjsť maximálne v ústrety v čo možno najkratšom čase.

Nás i výrobu vzniknuté nepríjemnosti veľmi mrzí. S týmto výrobcom spolupracujeme viac ako 25 rokov a doteraz sme sa nestretli s komplikáciami. Celú situáciu sme riešili aj s vedením výroby, aby sme predišli podobným komplikáciám.

Team ketyban.sk

Pred nákupom som si telefonicky overila dodanie tovaru do 7 dní a potvrdili mi aj cenu, ktorú majú na webe. Po odoslaní objednávky mi o 2 dni prišiel mail, že tovar nie je dostupný v cene, ktorú mali na stránke , ale je o 200 eur drahší a dodajú mi ho o 4 týždne. Veľké sklamanie. Určite neodporúčam.

Reakcia obchodu ketyban.sk

ďakujeme vám za vašu recenziu. Dodávateľ bohužiaľ zmenil cenu tovaru, ktorý ste si objednali. O tejto zmene sme vás informovali a na základe vašej žiadosti sme objednávku zrušili.

Ospravedlňujeme sa za komplikácie, bohužiaľ cenu výrobku nemôžeme ovplyvniť.

Tím ketyban.sk

• Ochota, ústretovosť
    • Komunikácia na sto percent

• Nedostatočná informovanosť o dostupnosti tovaru na web stránke.

Tovar, ktorý som požadoval a vopred zaplatil, nemali na sklade a jeho výrobu mi ponúkli až v októbri. Peniaze mi museli byť vrátené, objednávku som zrušil.

tovar objednaný na začiatku decembra, je január, ešte nedorazil

• prehladna stranka, kvalitny produkt za primeranu cenu, rychla dodavka

Na stránke uvádzate, že pokiaľ je tovar na sklade, bude doručený do 2 dní, ja som však dodnes tovar neobdržala.

• Ústretovosť, komunikácia, prehľadnosť

Aj v tejto ťažkej dobe bola komunikácia výborná, všetko prebehlo bez problémov, vrátane dopravy. Ďakujem!

Môžem pozitívne hodnotiť daný tovar,ktorý som vo Vašom obchode zakúpil. Navrhoval by som,aby jednotlivé dielce boli označené štítkami,čo by uľahčilo skladanie do celku.Podobne aj preglejku do regálov,lepšie ju zabaliť, aby sa nepoškodila pri prevoze.

Nevedia mi povedat co je zozaplatenym tovarom na ktory cakam uz 2. tyzden.

• Vzhľadom na uvádzanú dobu dodania 2-4 týždne, prišiel tovar už v druhom týždni.Pravidelné info o tovare. Inak obchod odporúčam.

Tovar prišiel nie zrovna v top kvalite,ale či za to môže obchod,alebo dopravca sa už asi nedozviem.Krabica bola neporušená ,keď nepočítam nejaké povrchové roztrhnutie.Som zo Slovenska,tovar prišiel z Českej R. čiže táto vzdialenosť je vždy lotéria ,hlavne pri nábytku.Čo sa samozrejme týka hlavne dopravcu.

vse v poradku a rychle

Balenie prišlo nekompletné, chýbal návod, šróby a dve latky. Nevrátila som tovar späť, lebo sme mali oslavu a nemohla som zostať bez darčeka pre malú. Kúpili sme chýbajúci materiál. Napísala som Ketybanu o tejto skutočnosti a žiadala ich o zľavu 50% z tovaru. Zatiaľ neprišla žiadna odpoveď.

Reakcia obchodu ketyban.sk

ďakujeme za hodnotenie. Podotýkame, že na vašu reklamáciu sme reagovali okamžite, ako nám prišla. Zľavu 50%, ktorú ste požadovala ale nie je adekvátne a rozhodne s ňou nesúhlasíme.

Rozumieme tomu, že ste chcela situáciu rýchlo vyriešiť. Nie je ale možné riešiť reklamáciu tak, že kúpite bez nášho súhlasu chýbajúce skrutky a potom požadujete zľavu 50% z ceny tovaru.

• Spokojnosť

• rýchle a bezproblémové dodanie tovaru

Úplná spokojnosť,všetko prebehlo ok,dokonca tovar bol dodaný v oveľa kratšom termíne, ako bol udávaný pri objednávaní. Spokojnosť.Odporúčam.

• Rýchle dodanie, výborný tovar.

• rýchlo spracovaná objednávka, dobrá komunikácia

• výborná komunikácia s obchodom
    • rýchle jednanie
    • dodanie ako bolo dohodnuté
    • objednali sme si 3 druhy farieb stoličky, biele však nemali a opäť musíme platiť 5 € za dopravu