• komunikácia
    • ochota

Reakcia obchodu Kel.sk

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie. Sme radi, že ste boli s nákupom u nás spokojný. Budeme radi, ak k nám opäť zavítate.

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• Skvelý prozákaznícky prístup! Po zadaní objednávky boli extrémne proaktívni - telefonicky ma kontaktovali a zo skúsenosti navrhli zmeniť objednaný tovar za väčšie balenie
    • Navrhli zmenit aj spôsob doručenia - to som neakceptoval a neskôr oľutoval - Spoločnosť Zásielkovňa bez môjho súhlasu zmenila miesto vyzdvihnutia. Takže som sa so 100 litrovym vrecom trepal v električke (kedže miesto vyzdvihnutia mi zmenili na Obchodnú ulicu v BA)

Nákup v tomto obchode bezvýhradne doporučujem

Reakcia obchodu Kel.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste s nami spokojný a dúfame, že aj naďalej budete. Ak by ste aj do budúcnosti čokoľvek potrebovali, neváhajte sa na nás obrátiť. Radi poradíme a pomôžeme.

• najlepšie ceny na trhu
    • široký výber materiálu, sortimentu, druhu sedákov
    • telefonické konzultácie
    • nedostatočné balenie tovaru

tovar mi bol dodaný rýchlo
    firma komunikuje a ponúka najvhodnejší tovar
    žiaľ nedostatočne balenie drahého tovaru
    v konečnom dôsledku mi však sedací vak nevyhovoval, budem ho vracať späť a predsa len si kúpim ten menší

Reakcia obchodu Kel.sk

Ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a takisto aj za Váš podnet. Pri tomto konkrétnom type tovaru sme poprosili výrobcu, o lepšie balenie tovaru. Dúfame, že aj do budúcnosti budete s nami spokojná.

• Prijemna komunikacia odborne poradenstvo

Urcite odporucam seriozny pristup

Reakcia obchodu Kel.sk

Ďakujeme Vám za kladné hodnotenie. Sme radi, že ste sa rozhodli pre nákup u nás. Spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste.

• Rychle dorucenie ,skvela komunikacia
    • Ziadne

Tento obchod vrelo odporucam! Neolutujete... super tovar. Maximalna spokojnost!!

Reakcia obchodu Kel.sk

Ďakujeme za recenziu. Sme radi, že ste boli s našim tovarom a službami spokojná. Veríme, že sa aj do budúcnosti rozhodnete pre nákup u nás.

Odporúčam

Reakcia obchodu Kel.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste boli s nákupom u nás spokojný.

• super cena
    • dobrá komunikácia s obchodom
    • doprava až domov
    • veľký výber modelov aj farieb
    • doprava kuriérom nie je zadarmo ako dodaj na poštu

Reakcia obchodu Kel.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli spokojná. Momentálne ponúkame dopravu zadarmo na všetky pobočky Slovenskej pošty po celom Slovensku. Doprava kuriérom je zatiaľ príplatková služba, no do budúcnosti zvažujeme aj dopravu kuriérom zadarmo.

• Vyborna komunikacia
    • ziadne

odporucam

Reakcia obchodu Kel.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste boli spokojný. Aj do budúcna sa na nás môžte kedykoľvek obrátiť.

• našli sme to čo sme práve potrebovali
    • nepostrehli sme žiadne

my sme boli spokojní s komunikáciou a rýchlym vybavením

Reakcia obchodu Kel.sk

Ďakujeme aj za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste sa rozhodli pre nás a že ste boli spokojný.

• komunikácia
    • ochota poradiť

Reakcia obchodu Kel.sk

Ďakujeme, za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste boli spokojná.

Hľadala som sedací vak a natrafila som na tento obchod, objednala som si, pri komunikácii s obchodom mi bol odporučený trochu väčší ako som si objednala, dala som na ich radu a som spokojná. Dokonca ma informovali aj o tom, že objednaný tovar mi príde o 1 deň neskôr ako sľúbili. Takže s komunikáciou a prístupom k zákazníkovi som bola veľmi spokojná.Obchod odporúčam.

Reakcia obchodu Kel.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste spokojná, pretože spokojnosť zákazníka je naším cieľom.

• výber tovaru
    • výber dopravy

odporúčam

Reakcia obchodu Kel.sk

Ďakujeme, že ste si našli čas a ohodnotili nás. Dúfame, že aj do budúcnosti s nami budete spokojný.

Reakcia obchodu Kel.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste s nami spokojný.

• Tento internetový obchod má oveľa širšie portfólio služieb, ako som ja využila, takže ťažko hodnotiť ako celok.
    • -trošku som sa strácala v e-shope, uvítala by som ho prehľadnejší

Na obchod som natrafila pri hľadaní sedacích vakov. Komunikovala som s obchodom cez chat, dostala som aj zľavu aj odbornú radu. Doručenie trvalo síce kvôli Vianociam dlhšie, no pán z obchodu volal niekoľkokrát, aby sa presvedčil, že tovar dorazil. Nakoniec však vak vraciam, je príliš objemný. Vak už bol poslaný, na peniaze zatiaľ čakám. Ako som spomínala, predaj sedacích vakov je len jedna z aktivít tejto firmy, no mám z nej celkom dobrý dojem.

Reakcia obchodu Kel.sk

Ďakujeme, za vaše hodnotenie. Peniaze za sedací vak sme Vám poslali, akonáhle nám bol vak doručený. Dúfame, že aj do budúcnosti budete s nami spokojná.

Vyborna komunikacia

rychle dodanie tovaru

odporucam tento obchod

Reakcia obchodu Kel.sk

Ďakujeme Vám za vaše hodnotenie. Sme radi, že ste boli s nami spokojný. Budeme sa snažiť, aj do budúcnosti, nesklamať vašu dôveru v nás.

• Kvalita sedacieho vaku
    • Rychlost s akou mi vak prisiel
    • Na infolinke prijemna obsluha (to sa dnes uz casto nevidi)

Kupoval som sedaci vak a som spokojny. Aj dalsi vak kupim tu.

Reakcia obchodu Kel.sk

Ďakujeme že ste s nami spokojný. Ak by ste do budúcnosti čokoľvek potrebovali, kľudne nás kontaktujte.

• Dobre ceny
    • Moznost osobneho doberu
    • Prijemna komunikacia na zakaznickej linke
    • Neviem

Odporucila som aj kamaratke ktora chcela tiez segway

Reakcia obchodu Kel.sk

Ďakujeme za hodnotenie. Sme radi, že ste boli s nami spokojný. A dúfame, že aj do budúcnosti budete.