1.Tovar mi zatiaľ nedorazil, nemám čo hodnotiť.
    2. Na email mi prišla ponuka na limitované cukrovinky, keď som chcela reagovať a klikla som na link... Nenašlo mi stránku.
    3. Čím drahší tovar, tým dlhšia dodacia lehota, ešteže som tovar nevyplatila skôr, dala som to na dobierku. Príde - vyplatím, nepríde - zaobídem sa bez toho.
    4. Dotazník spokojnosti by ste mali zasielať až po doručení tovaru, lebo aj trpezlivý zákazník sa znervózni keď sa ho opýtate ako sa mu páči tovar, ktorý mu ešte nebol doručený.

Dobrý den, Terezko,
    děkujeme Vám za Vaši recenzi.
    Je nám líto, že Vaše zkušenost s naším obchodem nebyla uspokojivá.

Litujeme zpoždění ve Vaší objednávce v hektické předvánoční sezóně.

Omlouvám se za technické problémy s odkazem na limitované cukrovinky. Budeme se snažit podobným problémům předejít. Pokud máte zájem o tuto akci, rádi Vám poskytneme informace a pomůžeme s objednávkou přímo přes zákaznický servis.

Rozumím také Vašim obavám ohledně délky dodací lhůty. Snažíme se zboží odesílat co nejrychleji, avšak u některých dražších nebo speciálních položek mohla být dodací doba ve vánoční sezóně delší.

Máte naprostou pravdu, že dotazník by měl být zasílán až po doručení zboží.
    Dotazníky bohužel zasílá Heureka automaticky. Zkusíme však zlepšit náš systém, aby lépe reflektoval potřeby našich zákazníků.

Jsme vděční za Vaši zpětnou vazbu a bereme ji velmi vážně. Naše priorita je zajištění spokojenosti všech našich zákazníků. Pokud máte jakékoliv další dotazy nebo obavy, neváhejte se na nás obrátit.

Za celý tým .pepper..field, Lukáš

• Tovar mi ani po piatich dňoch nedorazil

Reakcia obchodu Kampotské korenie

děkujeme za Vaši recenzi a omlouvám se za zpoždění Vaší objednávky. Vánoční sezona je obdobím s vysokou poptávkou a může docházet k neobvyklým zpožděním v doručování. Dle systému byla Vaše objednávka doručena za 6 dnů, což je o něco déle, než obvykle předpokládáme.

Chápu, že jakékoli zpoždění může být frustrující, a děkujeme Vám za Vaši trpělivost v této rušné době. Pro budoucí objednávky se snažíme zlepšovat naše logistické procesy a pracovat s našimi dopravci, abychom minimalizovali možná zpoždění, zejména během vysoké sezóny.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo obavy ohledně Vaší nedávné objednávky nebo budoucích nákupů, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde, abychom Vám poskytli co nejlepší služby.

Za celý tým .pepper..field, Lukáš

Objednávka bola prijatá 24.11.2023 , dnes 7.12.2023 zatiaľ nedoručená.
    Obchod nekomunikuje, na urgenciu neodpovedá.

Dobrý den, Joe,

moc se omlouváme za zpoždění Vaší objednávky, které bylo bohužel zapříčiněno neidentifikovanou systémovou chybou.

Bohužel jsme v e-mailové historii nedohledali žádnou společnou komunikaci.

Objednávka však byla nakonec doručena 11.12.2023.

Věříme, že zboží nakonec i přes větší zpoždění dorazilo v pořádku a v budoucnu nám dáte druhou šanci. :)

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl.: 8.3.2 OP

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl.: 8.3.2 OP

Dodnes neprisiel tovar…

Reakcia obchodu Kampotské korenie

Dobrý den, moc nás mrzí pokud nastaly potíže s Vaší zásilkou na dobírku.

Pokud je záležitost stále aktuální, kontaktujte nás prosím na [email protected]

Rádi s Vámi záležitost vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Za celý tým .pepper..field, Lukáš

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

vela penazi za skoro nic

Reakcia obchodu Kampotské korenie

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi.

Skandinávský mlýnek, který jste objednal, má 25letou záruku na keramický mlecí mechanismus CrushGrind, což je precizní technologie na bázi mlecích kamenů, která ve vaší domácnosti vydrží i po generace. Kvalitní dánské dřevo, ze kterého je vyrobený, mu bude po celou dobu skvělou oporou. K němu nyní dáváme zdarma degustační porci (20g černého pepře), abyste mohl rovnou mlýnek vyzkoušet i v praxi a nemusel platit nic navíc.

V případě, že se zásilkou nejste spokojen, nabízíme také možnost vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dnů od vašeho nákupu.

Přejeme prima den, tým .pepper..field

• Tovar bol vopred uhradený, avšak doručená z neho bola 1/4. Až po následnej reklamácií bola vec doriešená. Obchod neodporúčam.

Reakcia obchodu Kampotské korenie

Dobrý den, moc nás mrzí, že došlo k pochybení z naší strany.

Jsme rádi, že došlo k rychlé nápravě a snad se vám líbil i dáreček, který jsme vám jako omluvu poslali se zbylou částí zásilky.

Doufáme, že i přesto vám náš Kampotský pepř udělal radost.

Mějte prima den, tým .pepper..field

• Vybavenie objednávky a webová prezentácia
    • Produkt je odrb, úplne obyčajné korenie

Krásný den, Marián,

moc děkujeme za pochvalu našich webových stránek! Také jsme moc rádi, že jste spokojen s dopravou. :)

Říkáme si, co bylo špatně s naším Kampotským pepřem? Máme výběr ze spousty druhů, některé z nich dokonce dosáhly na gastronomického Oscara v celosvětové soutěži Great Taste Awards, která každoročně oceňuje ty nejchutnější produkty z celého světa. Červený můžete přidat ke sladkému, lyofilizovaný například do skvělých pepřových omáček! :)

Kdybyste si nevěděl rady, jaký pepř k čemu použít, nebo jak jej správně namlít, aby vynikla jeho chuť, moc rádi vám se vším poradíme. Kontaktujte nás ať už telefonicky, nebo třeba e-mailem. Také jsme online na chatu přímo v našem obchodě kampotskekorenie.sk. :)

Děkujeme za váš nákup!

Prima den, tým .pepper..field.