• Vynikajuca komunikacia so zakaznikom
    • Ziadne

Vynikajúci prístup zo strany majiteľa obchodu,ochota a ústretovosť.Príjemné vystupovanie-hoci iba v písomnej verzii:-) Perfektné komunikačné schopnosti:-)

• Zaslany tovar je nefunkcny.To co je deklarovane nezodpoveda skutocnosti.

Neviem posudit

Reakcia obchodu www.kamerypresport.sk

Neviem kto je Jano, ale žiadny Jano si od nás tovar neobjednával... že by niekto robil zle?... to je jedno, sme predsa na Slovensku. Nás teší hodne spokojných zákazníkov, ktorí ale bohužiaľ nepíšu to dobré.

• rýchlosť
    • ochota
    • komunikatívnosť
    • poradenstvo
    • ústretovosť

Super shop

Reakcia obchodu www.kamerypresport.sk

Veľmi pekne ďakujeme spokojnému zákazníkovi, je ich našťastie dosť veľa za pomerne krátky čas existencie nášho obchodu, mnohým sme dokonca pomohli vyriešiť ich problém, ale tým sa akosi nechce písať :) Vieme o nich a budeme ich rady rozširovať. Kolektív Kamerypresport.sk

• zla komunikacia, nezaslanie faktury (ze vraj tam nema uctovnicku), nedodanie podla obchodnych podmienok

Reakcia obchodu www.kamerypresport.sk

Panovi "Objednávateľovi" sme vyšli maximálne v ústrety a to aj v období dovoleniek. Tovar osobne skontrolovaný, nebol poškodený - pokrčená krabička nie je poškodený tovar. Jednalo sa o tovar - vodotesné púuzdro na kameru Drift. Prednostne sme zaslali tovar a toto je poďakovanie od zákazníka. Nič, želáme mu i napriek tomu veľa úspechov pri vodnom točení, veľa dobrých záberov a ďakujeme za recenziu. Proste je to tak...nikto slovenského zákazníka nevybaví, žobre že to potrebuje do dovolenky a keď mu to doručíte... ohovorí Vás. Vďaka.. Ešte že máme hodne dobrých zákazníkov, ktorí síce sem nevypisujú, ale si ctia služby, ktoré pre nich robíme.
    ...nie je pravdou že neboli dodržané obchodné podmienky... v tomto prípade bolo maximálne ústretové konanie z našej strany voči zákazníkovi, pretože išiel na dovolenku...citacia z Obchodnych podmienok: Dodacia lehota
    Objednaný tovar bude podľa jeho dostupnosti a prevádzkových možností dodávateľa dodaný v čo najkratšej dobe poštou alebo iným prepravcom, obyčajne do 7-15 pracovných dní od záväzného potvrdenia objednávky. Tovar sa považuje za dodaný doručením na adresu, ktorú zákazník uviedol (stanovil) v objednávke. Tovar bol objednaný 30.7.2013 a kuriérom doručený 9.8.2013, čiže úplne v súlade s obchodnými podmienkami, pretože sa jednalo o 8 pracovných dní. Okrem toho u konkurenčných firiem je také isté púzdro za cca 53 - 54.- euro a tento "nespokojný pán" ho dostal vrátane poštovného za 45,99 čiže za ochotu a ešte aj ušetrených viac ako desat euro je toto hodnotenie... Veľa úspechov a veľa príjemných dovolenkových zážitkov.

Výborný obchod, široký sortiment, pekne usporiadané