• Rýchly odber
    • Osobný odber hneď
    • Milá a veľmi ochotná, nápomocná predavačka
    • Kvalita
    • Darček k nákupu
    • Žiadna

• rýchli nákup

obchod vrelo odporúčam, bola som spokojná a dakujem obchodu aj za voňavé darčeky.

• Super

• Rýchle dodanie , balík mi kuriér doviezol hned na 2hy den
    • Kvalita výrobkov
    • Vždy dostanem darček k nákupu, ktorý poteší
    • Ochotný personál ,ktorý poradí

• Velmi mila predavajuca super rychla komunikacia. Tovar rychlo doruceny. Ku kazdej objednavke som dostala darcek.

• Rychlosť

Spokojnosť a rychle dodanie ďakujem

Rýchle doručenie, super cena, príjemná komunikácia

Extrémne neprofesionálny pristup majiteľa obchodu, zakúpila som si tovar, manžel mi to bol vyzdvihnúť, čakal keďže v predajni nikto nebol, keď pani prišla, manžel diktoval, čo som si objednala (aj keď som mala objednávku, aj tak poriadne nevedeli) pani aj tak dala manželovi zlý tovar, keď prišiel domov, volala som do predajne, kde som sa dohodla, že si to prídem vymeniť pred 16-tou,viackrát som sa pýtala, dokedy budú v predajni, povedala mi, že do 16-tej, o 15:30 som tam prišla a predajňa už zavretá, pýtala som sa na vrátnici a pán povedal, že na niekoho čakali ale už odišli, nech skúsim zavolať... 8krat som sa snažila a nič, nikto nedvíhal tak som išla do Avionu do DM no bohužiaľ, tam to nepredávajú, až okolo 16tej mi zavolal majiteľ a neuveriteľne sa vyhovaral, že on už mal všetky objednávky vybavené tak zatvoril skôr, povedala som mu, že to dnes potrebujem nato mi povedal, že mám ísť do DM a blok potom preplatia (suma do troch eur) v DM som bola a tam mi povedali, že to nepredávajú načo zmenil ton nechcel mi veriť a začal byť drzý, že on je majiteľ, môže si zatvoriť kedy chce a položil telefón... Toto čo je za majiteľa, keď sa len vyhovára a je drzý?
    EXTRÉMNE NEPROFESIONÁLNY PRISTUP!!!
    NEODPORÚČAM!!!!

S obchodom som bola vždy spokojná, vrelo odporúčam

• Spoľahlivosť, príjemne ma prekvapil darček k objednávke