• Spokojnosť rýchlosť dodania

• Rýchla dodávka tovaru,dobré balenie.

• Veĺky výber nahr. dielov
    • Platba v hotovosti pri preberaní tovaru.Dnes sme už v inej dobe.

Už viackrát som kupoval rôzne akvarijné rastliny od rôznych obchodov. Bol som veľmi prekvapený, lebo teraz som dostal najkvalitnejších rastlín. Napr z Cryptocoryne flamingo bol cca 20 kusov v nádobe. Napriek vyššej ceny v porovnaní s konkurenciou, ten nákup bol najefektívnejší.

• -cena vyššia ako u konkurencie
    • -dlhá čakacia doba
    • -nedá sa platiť kartou, kuriér mal terminál, problém je obchod
    • -akvárium na východ Slovenska, doručenie 140€ ..nonsense
    • -Juwel digitálny teplomer-haraburda, nepodarok

Dal som do košíka na stránke akva 35l dennerle opti white, muselo preč z košíka, lebo doručenie za BB smer východ 140€. Mega cena. Objednal som u konkurencie. Akva ma stálo menej ako som chcel pôvodne objednať a to cena bola s poštovným. Identické podotýkam.

Nevedel som sa dočkať balíka so zvyšnými vecami. Prišiel kuriér, že hotovosť prosím. Mal vedľa terminál, že zaplatím kartou, že sa nedá, lebo daný obchod. Tak som musel vybrať hotovosť a nahánať kuriéra.

Čerešnička na torte je nepodarok Juwel teplomer , celkom drahá vec za to, čo to vie robiť. Ale dizajn. Ak nemáte obrovský skrutkovač , tak idete otvárať kryt batérie podľa návodu. Je tam znázornený predmet v tvare mince. Zárez na teplomery sa hneď ohýba a estetika je v ťahu. Založím batériu, zavriem a nič. Tak druhú batériu. Tretiu batériu. Zatváram, otváram a vidím že sa kontakty sú totálne malinké , teplomer sa pri zatváraní rozchádza. Nemal som čas to reklamovať, lebo som sa pripravoval vycestovať. Nakoniec to funguje ako tak, ale neodporúčam. Pôsobí veľmi lacno a absolútne nepresné a nekvalitné vyhotovenie. Veľké sklamanie.

Reakcia obchodu JUWELAKVARIUM.sk

Vážený Mono, bohužel kvůli bezpečnosti akvária vozíme vlastním autem a tudíž doprava (je v případě vašeho bydliště / Humenné) je opravdu placená. U takového akvária nedokážeme ekonomicky dát dopravu zdarma. Jinak objednávku jste udělal 31.12 a hned 3.1 byla odeslána (objednal jste i položku která nebyla skladem, jinak bychom expedovali hned 2.1). Doručení jste zvolil Slovenskou poštou na dobírku. Bohužel nemůžeme za to že pošta ve vašem bydlišti nebere karty. Příště radši zaplaťte předem na účet nebo online kartou na eshopu. Co se týká teploměru nejsme výrobci a za kvalitu (na kterou si mimochodem už z 1500 prodaných kusů) nikdo zatím nestěžoval. Samozřejmě pokud nejste s výrobkem spokojen můžete jej v zákonné lhůtě 14 dnů vrátit.
    JUWELAKVARIUM

max. spokojnosť. nakupujem už dlhšie a vždy všetko OK

Veľmi rýchle dodanie, tovar kvalitne zabalený, najlepšie ceny. Nakupovala som u nich viackrát.

Skvelý prístup rýchle dodanie

• nenašiel som cenovo výhodnejšieho obchodníka s produkatmi juwel

vsetko ok

• Doručenie na druhý deň.

Tovar v poriadku.
    Doručenie v poriadku, rýchle.
    Ďakujem.

• Velmi rada tam chodim mili predavaci a vzdy nakdem co potrebujem

• Poradenstvo,ceny
    • Neskorá reakcia na objednávky, zistenie dostupnosti

S obchodom som veľmi spokojná, ponúka široký sortiment a aj komunikácia s predajcom bola výborná. Všetko v poriadku

Super :)

Úžasný prístup pána vodiča, aj s vynesením tovaru do bytu. Ďakujem a odporúčam

• Zaujímavé ceny
    • Rýchlosť vybavenia objednávky