Cycling-Sport Milan Jurčo

?
Obchod nemá dostatočný počet hodnotení.

Recenzie Cycling-Sport Milan Jurčo

bubika

Pridané: 23. decembra 2016

• jednoduchost nakupu
  • ziadne

bola som milo prekvapena, ze aj ked sa jednalo o zanedbatelnu hodnotu zásielky, firma Cycling - Sport Milan Jurco sa spravala profesionalne

Reakcia obchodu Cycling-Sport Milan Jurčo

Ďakujeme Vám za hodnotenie nášho obchodu. Tešíme sa Vašej spokojnosti. Radi sa postaráme aj o ďalšie príjemné prekvapenia :)

jaro

Pridané: 7. októbra 2016

• urychlenie komunikacie cez telefon, moznost rychlejsie a presnejsie takto povedat svoje poziadavky na zhanany tovar

velmi dobry pristup, urcite tu budem dalej nakupovat

Reakcia obchodu Cycling-Sport Milan Jurčo

Ďakujeme za vaše hodnotenie našich služieb v dotazníku Heureka.
Vážime si priazeň našich zákazníkov, a preto neustále pracujeme na zlepšovaní nákupnej skúsenosti.

Užívateľ bez avatara

Anonym

Pridané: 23. mája 2016

Bola som velmi spokojna. Tovar dosiel rychlo, kvalitny.Splupracu odporucam. Dakujem.

• Bola pre vás táto recenzia užitočná?
  • Áno (4)
  • Nie

Pridané: 23. apríla 2016

• Bicykel je veľmi kvalitný a aj pekný. Cena dobrá.

Reakcia obchodu Cycling-Sport Milan Jurčo

Ďakujeme vám aj touto cestou za nákup a prajeme veľa šťastných kilometrov!

Miňo

Pridané: 21. marca 2016

Recenzia bola odstránená z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Recenziu nesmú písať osoby akýmkoľvek spôsobom spriaznené s daným obchodom.

Nika

Pridané: 19. marca 2016

• Zaslali nesprávny model bicykla.

Zaslali mi nesprávny bicykel, chyba bola iba na strane obchodu. Aj napriek tomu neboli ochotní zaplatiť poštovné pri vrátení tovaru. Komunikovali, ale obchod neodporúčam kvôli neserióznemu jednaniu.

Reakcia obchodu Cycling-Sport Milan Jurčo

Ďakujeme za zhodnotenie vašej skúsenosti s nákupom. Každý konštruktívny a objektívny názor zákazníka nás zaujíma. Zároveň oceňujeme vašu korektnú spoluprácu pri vrátení tovaru.

Podľa objednávky sme vám mali dodať mestský bicykel Credat New 20 bez možnosti skladania rámu. Po prevzatí bicykla od výrobcu sme pôvodný obal v strednej časti nedávali dole, čím sme prehliadli skladací mechanizmus, a tak sme vám zaslali model New 20 skladací s vyššou predajnou cenou za cenu neskladacieho s dopravou zdarma. Omyl teda nastal na dodávateľskej strane aj na našej strane predajcu.

Vzhľadom na rozdiel medzi zamenenými bicyklami sme sa však rozhodli postupovať podľa našich Obchodných podmienok pre vrátenie tovaru, a preto bolo znášanie nákladov na vrátenie tovaru na vašej strane.
Každopádne, servisných technikov zodpovedných za predpredajnú kontrolu bicyklov sme poučili a takisto sme prijali opatrenia, aby sme predchádzali podobným situáciám.

Aj touto cestou sa vám ospravedlňujeme za spôsobené nepríjemnosti. Ako kompenzáciu vám ponúkame bezplatné doručenie pri novej objednávke (neskladacieho) modelu.

Pridané: 16. decembra 2015

• štendardný e-shop

štendardný e-shop

Jozef

Pridané: 26. septembra 2015

• Výborna komunikacia,dobre ceny a kvalitné výrobky.Som spokojný

jack

Pridané: 11. júna 2015

• rýchlosť spolahlivosť

idealny

Judita

Pridané: 22. mája 2015

Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Zobrazujem 1 - 10 zo 12 recenzií [ 1 ] 2