všetko ok.

Reakcia obchodu Cycling-Sport Milan Jurčo

Ďakujeme za vaše hodnotenie našich služieb v dotazníku Heureka. Vážime si priazeň našich zákazníkov, a preto neustále pracujeme na zlepšovaní nákupnej skúsenosti.

• jednoduchost nakupu
    • ziadne

bola som milo prekvapena, ze aj ked sa jednalo o zanedbatelnu hodnotu zásielky, firma Cycling - Sport Milan Jurco sa spravala profesionalne

Reakcia obchodu Cycling-Sport Milan Jurčo

Ďakujeme Vám za hodnotenie nášho obchodu. Tešíme sa Vašej spokojnosti. Radi sa postaráme aj o ďalšie príjemné prekvapenia :)

• urychlenie komunikacie cez telefon, moznost rychlejsie a presnejsie takto povedat svoje poziadavky na zhanany tovar

velmi dobry pristup, urcite tu budem dalej nakupovat

Reakcia obchodu Cycling-Sport Milan Jurčo

Ďakujeme za vaše hodnotenie našich služieb v dotazníku Heureka.

Bola som velmi spokojna. Tovar dosiel rychlo, kvalitny.Splupracu odporucam. Dakujem.

• Bicykel je veľmi kvalitný a aj pekný. Cena dobrá.

Reakcia obchodu Cycling-Sport Milan Jurčo

Ďakujeme vám aj touto cestou za nákup a prajeme veľa šťastných kilometrov!

• Zaslali nesprávny model bicykla.

Zaslali mi nesprávny bicykel, chyba bola iba na strane obchodu. Aj napriek tomu neboli ochotní zaplatiť poštovné pri vrátení tovaru. Komunikovali, ale obchod neodporúčam kvôli neserióznemu jednaniu.

Reakcia obchodu Cycling-Sport Milan Jurčo

Ďakujeme za zhodnotenie vašej skúsenosti s nákupom. Každý konštruktívny a objektívny názor zákazníka nás zaujíma. Zároveň oceňujeme vašu korektnú spoluprácu pri vrátení tovaru.

Podľa objednávky sme vám mali dodať mestský bicykel Credat New 20 bez možnosti skladania rámu. Po prevzatí bicykla od výrobcu sme pôvodný obal v strednej časti nedávali dole, čím sme prehliadli skladací mechanizmus, a tak sme vám zaslali model New 20 skladací s vyššou predajnou cenou za cenu neskladacieho s dopravou zdarma. Omyl teda nastal na dodávateľskej strane aj na našej strane predajcu.

Vzhľadom na rozdiel medzi zamenenými bicyklami sme sa však rozhodli postupovať podľa našich Obchodných podmienok pre vrátenie tovaru, a preto bolo znášanie nákladov na vrátenie tovaru na vašej strane.
    Každopádne, servisných technikov zodpovedných za predpredajnú kontrolu bicyklov sme poučili a takisto sme prijali opatrenia, aby sme predchádzali podobným situáciám.

Aj touto cestou sa vám ospravedlňujeme za spôsobené nepríjemnosti. Ako kompenzáciu vám ponúkame bezplatné doručenie pri novej objednávke (neskladacieho) modelu.

• štendardný e-shop

štendardný e-shop

• Výborna komunikacia,dobre ceny a kvalitné výrobky.Som spokojný

• rýchlosť spolahlivosť

idealny

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Rychlost dodania. Tovar bol rovnaky, ako na obrazku.
    • Ziadne.

Bola som spokojna s nakupom a dodanim. Prekvapila ma rychlost.

Reakcia obchodu Cycling-Sport Milan Jurčo

Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom spokojní a ocenili nás skvelým hodnotením. Ďakujeme!

• skvely pristup
    • velke znalosti v odbore
    • dobra komunikacia
    • nemam ziadne

je vidno, ze predavajuci je znaly v bicykloch a prislusenstve, vie rozumne poradit tak, aby bol zakaznik spokojny t.j. pomer cena/kvalita
    mne osobne predavajuci ochotne pomahal s vyberom ako bicykla tak aj prislusenstva rozsiahlymi emailami, kde detailne porovnaval jednotlive produkty
    obchod odporucam aj ostatnym