• Kalové čerpadlo TA501 po doručeni .....NEFUNGUJE....
    • nutna reklamacia

Reakcia obchodu jumon.sk

Čerpadlo sme prijali na servis. Funguje 100%. Do reklamačného formulára ste uviedli, že čerpadlo funguje, ale vybíja poistku, tak nepište, že nefunguje. Čerpadlo sme odskúšali v 2 bytoch v 5 rôznych zásuvkách, na mokro aj na sucho. Funguje 100%. Pokiaľ Vám vybíja istič musí byť problém u Vás s preťažením. Vaše hodnotenie je teda ÚPLNE LŽIVÉ!

• rychlost
    • velký výběr

• nejrychlejší obchod na světě

Na internete je uvedeny iny vyrobca sunkovaru /oznacenie vyrobku/ ako mi bol doruceny

Reakcia obchodu jumon.sk

Doručený Vám bol objednaný produkt podľa názvu na www a na faktúre. Prečo klamete?

• Rýchle a bezproblémové doručenie. Som spokojná s tovarom aj komunikáciou s e-shopom.

Spokojnosť

• Nepravdivé informácie
    • Tovar nemajú skladom aj keď uvádzajú že je skladom
    • Veľmi drahé poštovné

Reakcia obchodu jumon.sk

Vami vybraný produkt sme vypredali na českom webe. Keď tovar nie je dostupný, z akého dôvodu dávate negatívne hodnotenie? Ceny poštovného sú podľa aktuálneho cenníka kuriérskej spoločnosti pre zásielky z ČR do SK.

spokojny

• Žiadne informácie o expedícii,tovar neprišiel

Reakcia obchodu jumon.sk

Dobrý deň, Vami vybraný produkt bol nedostupný.

• Ide o jednoznačnú výhodu takéhoto nákupu. Objednám a už len čakám na dopravu.

• Okamžitá reakce, jak mail, tak přes telefon...super!

Veľká spokojnosť.

• Komunikácia veľmi slabá

Tovar doručený bez problémov. Ale set variča s reduktorom a plynovou fľašou nemožno zapojiť pre rozdielne veľkosti závitu. Tel. píšu že je zrušený a na mail odpovedali na druhý deň. No žiadna snaha problém riešiť. Takže radšej tam nenakupovať.

Reakcia obchodu jumon.sk

Vážený zákazník, prečo klamete? Telefónny kontakt je dostupný neustále v pracovných hodinách, nemôže byť zrušený, keď denne prijímame po 20 hovoroch. Od uskutočnenia objednávky do jeho odoslania sa posielajú 3 emaily. Na každý email odpovedáme do 24h. Neklamte teda, že komunikácia je slabá. Súprava variča s reduktorom majú rovnaké závity, inak by nedávalo zmysel ich spoločne predávať. Netušíme v čom teda máte problém. Jedine sa snažíte poškodiť našu firmu takýmto hodnotením.

• rýchlosť dodania

• To je aký biznis? Objednám tovar, prevezmú to, ale potom mi príde, že ju zrušili oni jednostranne a TO DOKONCA BEZ POTREBY UVIESŤ DOVOD! Zákazník je asi nič... NESLUŠNOSŤ !!!

Dobrý deň.
    Ďakujeme za hodnotenie. Vaša objednávka nebola nikdy prijatá. Vami vybraný produkt sa vypredal na našom českom eshope. O tomto fakte ste boli informovan v automatickom emaile.
    Tak prosíme neklamte.

Tovar a dodanie v poriadku a rýchlo ZLE VYSTAVEN8 FAKTURA

Pán Pivko.
    Dávate nám 10% a neodporúčate nás, pretože sme urobili drobnú a ľahko opraviteľnú chybu na faktúre? To myslíte vážne?

• rýchle dodanie a super cena tovaru.
    • Objednávku zrušili, že nebudú naskladňovať. A na druhý deň ju mali v ponuke na dotaz za vyššiu cenu, a keď som sa pýtal, či ju majú skladom tak mi to potvrdili, že môžem objednávať. Tak len odrbaávali skrz cenu

Dobrý deň.
    Ďakujeme za hodnotenie. Vami vybraný produkt sme sa rozhodli nepredávať z dôvodu extrémneho navýšenia ceny zo strany dodávateľa. Je nám nesmierne ľúto, že tejto situácii nerozumiete.