• odobornici
    • komunikacia
    • rychlost
    • mozno mat na vyber viac dopravy - su 2

Som spokojna, vysvetlili co som potrebovala a dorucili snad na druhy den

Dobrý deň Renka,
    ďakujeme za pozitívnu recenziu potešila, dopravy skúsime pridať a dopracovať :)

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným používateľom.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Mega spokojný, balíček mi došiel na druhý deň

Dobrý deň Messo,
    ďakujeme za pozitívnu recenziu potešila :)

• komunikacia
    • tovar stale nedorazil

1.4. som zakupila elektricke auticko. Bolo pri nom uvedene "do 2-5 dni u vas doma". Posledna informacia, ktora mi prisla je z dna 10.4. kedy som obrzala email, ze moja objednavka bola uhradena (platila som hned 1.4. so splatnostou okamzite) a dalsi email, ze tovar sa pripravuje na expediciu. Dnes je 14.4. a auticko stale nemam. Rozumiem, ze niekedy sa moze dorucenie omeskat, ale ocakavala by som, ze o tom budem informovana. Ani na moje spravy nikto nereaguje.
    Aj ked som svoju objednavku este nedostala, uz teraz viem, ze cez tento eshop som objednavala poslednykrat.

Reakcia obchodu JBmodel.sk - RC modely a hračky

teší nás záujem evidentne konkurencie, ale v každom prípade máme zato, že ak byste patrili pod reálnu objednávku vyplnili by ste dotazník a nie túto anonymnú recenziu ku ktorej nepotrebujete reálny dotazník bez príslušnej objednávky.
    Za druhé si myslíme, že ak by toto bol reálny prípad mali by ste ako náš zákazník za tých 10 dní ,,bez platby,, presne 10 možností ako nám poslať odstúpenie od zmluvy a Vaše ,,zadržané peniaze,, získali obratom späť :)
    Takže ako príbeh super ceníme tvorivosť, ale pre budúcnosť si prosím nájdite iný spôsob ako ,,škodiť,, respektíve najlepšie neškodiť vôbec.

S úctou k anonymu, Team JBmodel.sk

• Vstřícnost
    • Rychlá reakce

Vřele doporučuji

Dobrý deň Zdenek,
    ďakujeme za recenziu snažíme sa :)