Mate krasne vyrobky. :)

Milá zákazníčka,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie nášho obchodu. Sme nesmierne potešení, že ste s našimi službami a servisom spokojná. Veríme, že šperk splnil Vaše očakávania a bude Vám naďalej robiť radosť. Už teraz sa tešíme sa Vašu ďalšiu návštevu.

S úctou, iZlato.sk

rychle vybavenie a dodanie objednavky

S úctou, iZlato.sk

• Rýchle dodanie. Krásne zabalené.

Milá Nikola,

S úctou, iZlato.sk

• Kvalitný krásny tovar ,vkusne zabalené a rýchle dodanie.

Milá Lenka,

S úctou, iZlato.sk

Nebol dodržaný termín dodania tovaru. Tovar bol 19.4.odovzdany do prepravy a 25.4.by mal byť doručený.

Milá zákazníčka,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie nášho obchodu. Mrzí nás dlhšia doba doručenia do zahraničia, tak ako sme Vás informovali, Vaša zásielka by Vám mala byť dnes doručovaná. Už teraz sa tešíme sa Vašu ďalšiu návštevu.

• Rychle doručenie,krasne šperky,elegantne balenie,

S úctou, iZlato.sk

Tovar bol krásne zabalený, precízne, k tomu ešte darčeky (handrička, pásik a sladkost).
    Vidno, že svoju prácu majú radi.

Milá Lenka,

• Rychle dodanie

S úctou, iZlato.sk

• Veľmi rýchle dodanie .Hlavne spokojnosť.

Super

Milý zákazník,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie nášho obchodu. Sme nesmierne potešení, že ste s našimi službami a servisom spokojný. Veríme, že šperk splnil Vaše očakávania a bude Vám naďalej robiť radosť. Už teraz sa tešíme sa Vašu ďalšiu návštevu.

Maximálna spokojnosť

S úctou, iZlato.sk

Velmi pekne zabalene darcekpve balenie

S úctou, iZlato.sk

• Nakolko pracujem.v budove tower 115 vyzdvihnutie objednavky bolo pre mna komfortne

Milá Ingi,

S úctou, iZlato.sk

• Nedodržujú termín dodania, aký majú uvedený na stránke. Objednala som si tovar, ktorý mal byť dodaný do 24 hodín, prišiel mi do 4 pracovných dní. Stalo sa to už druhýkrát.

Milá Petra,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie nášho obchodu. Objednávali ste si u nás šperk, na ktorý ste si želali gravírovať. Pri šperkoch s gravírovaním je dodacia doba do 14 dní, tak ako ste to mali uvedené vo Vašej objednávke. Ďakujeme za porozumenie.

• rýchle vybavenie objdnávky
    • široký sortiment tovaru

S úctou, iZlato.sk

Super obchod , rýchle vybavenie špičkové šperky za rozumné ceny. Ja nakupujem len v tomto obchode čo sa týka zlatých a iných šperkov.

Milý Vladimír,

S úctou, iZlato.sk

Doručenie zo dňa na deň veľmi veľký výber vynikajúca komunikácia

Milá Lulu,

S úctou, iZlato.sk

Vyhoda - nakup z pohodlia domova
    Nevyhoda - je lepsie tovar pred nakupom vidiet

• Super,rýchle dodanie

Milý Milan,

S úctou, iZlato.sk

• Luxusne zabalene myslim, ze zbytocne. tovar na reklame vyzeral kvalitnejsi.

Milá zákazníčka,

ďakujeme za Vašu recenziu. Mrzí nás Vaša nespokojnosť. Samozrejme, ak nie ste so šperkom spokojná môžete nám ho do 14 dní vrátiť.