iZlato

• 98 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 98 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 1,9 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod iZlato získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie iZlato

Spinler

Pridané: pred 41 minútami

• Prehľadnosť a rýchlosť dodania
  • Neviem posudit u mna to bolo super

Odporúčam

Iveta

• Siroka ponuka
  • Ziadne

Prehladnost, rychle dodanie, kvalita

Reakcia obchodu iZlato

Dobrý deň, vážená pani Iveta, ďakujeme Vám za nákup a tešíme sa, že ste so svojím výberom spokojná. Ďakujeme Vám za odporúčanie a tešíme sa na ďalšiu návštevu.

Ewa

Pridané: 24. apríla 2017

Produkt zodpovedal popisu na web stranke obchodu. Som maximalne spokojna, je to krasny kvalitny produkt . Doba dorucenia naozaj velmi rychla, rozhodne odporucam .

Reakcia obchodu iZlato

Dobrý deň, vážená pani Eva, ďakujeme Vám za nákup a pekné hodnotenie, veľmi ste nás potešili spätnou väzbou :) Sme radi, že sa Vám šperk páči, presný popis produktu je samozrejmosťou, nakoľko každý jeden konkrétny produkt prejde detailným opisom, tak nie je možné, aby niektorý parameter nesedel :) Ďakujeme za odporúčanie. S úctou iZlato.sk

Jana BB

Pridané: 24. apríla 2017

• veľký výber dobré ceny

Tovar bol doručený v poriadku, veľmi rýchlo, pekne zabalený a informácie o stave objednávky som dostávala pravidelne aj mailom aj na mobil, keďže sa jedná o drahú položku som veľmi spokojná

Dobrý deň, vážená pani Jana,
ďakujeme Vám za nákup a veľmi nás teší, že sa Vám retiazka páči. Tovar, ktorý máme skladom, teda takmer 100% ponúkaného sortimentu, expedujeme ihneď, preto je u Vás veľmi rýchlo :) Samozrejmosťou sú aj informácie o každom pohybe Vašej objednávky.
Prajeme pekný deň, s úctou iZlato.sk

p

Pridané: 23. apríla 2017

• velky vyber
  • dobre ceny
  • slaba odozva pri mailovej komunikacii

som spokojny aj ked deklarovane 24 hodinove dorucenie nebolo v ziadnom pripade. trvalo to min 72 hodin kym bol tovar vobec odoslany :D kedze to uz bolo neskoro tak som chcel zmenit adresu dorucenia, odpisali mi ze s tym nebdue problem a ze im mam napisat novu adresu, odpisal som do 5 minut, cca okolo 8 rano, o pol piatej vecer mi prisla sms s tym ze tovar bol odoslany.. na povodnu adresu :D zmenu adresy som odkomunikoval s prepravcom takze vsetko dobre dopadlo..

Reakcia obchodu iZlato

Dobrý deň, vážený zákazník, ďakujeme Vám za nákup, tešíme sa, že sa Vám šperk páči. Prstienok, ktorý ste si objednali, bol na objednávku do 24 hodín, teda do 24 hodín bol vyrobený a do 48 hodín odoslaný. Rýchlosť doručenia kuriérskou spoločnosťou je spravidla do druhého dňa, no žiaľ, došlo k chybe u prepravcu, že Vám bol balík doručený neskôr. Situácia nás mrzí a týmto sa Vám ospravedlňujeme. Ďakujeme Vám za odporúčanie a veríme, že sa k nám radi vrátite.

Martina

Pridané: 23. apríla 2017

• dobré ceny
  • žiadne

veľmi krásne a kvalitné šperky

Dobrý deň, vážená pani Martina,
ďakujeme Vám za nákup. Teší nás, že Vám šperk robí radosť. Denne rozširujeme svoju ponuku a tovar skladom, čo je takmer 100%, expedujeme ihneď :) Ďakujeme za pekné hodnotenie a tešíme sa na ďalší nákup!

Rastislav S.

Pridané: 22. apríla 2017

• Nakup s pohodlia domova
  • Ziadne

Odporucam

Dobrý deň, vážený Rastislav,
ďakujeme Vám za objednávku a tešíme sa na ďalší nákup. Sme veľmi radi, že ste s nákupom spokojný a odporúčate nás. Ďakujeme za pekné hodnotenie.

Michal

Pridané: 22. apríla 2017

Kvalitne sluzby, tovar a dobre ceny.

Dobrý deň, vážený pán Michal,
ďakujeme za Vašu dôveru a za to, že ste nakúpili práve u nás. Tešíme sa, že aj práve Vy patríte do skupiny našich zákazníkov, ktorí sú spokojní na 100%! Sme hrdí na to, že sme najväčším internetovým zlatníctvom na Slovensku, ale aj v Čechách a v pomere kvalita-cena sme jednoznačne na vrchole. Tešíme sa na ďalší nákup! S úctou iZlato.sk

Pridané: 18. apríla 2017

• Zaplatila som si darčekové luxusné balenie zasielky za 3,49 eur podľa mňa až také luxusné nebolo, bolo veľmi obyčajné. Keď sme si objednavali šperk z pandory darčekové balenie bolo zadarmo a bolo ozaj luxusné. Mali by ste sa na to pozrieť, aj zabalenia darčeka robí veľa- prvý dojem keď otvoríte darček.

Dobrý deň, vážená zákazníčka,
ďakujeme Vám za nákup. Mrzí nás, že sa Vám balenie šperku nepáčilo. Darčekové krabičky aj skladacie pukačky, ktoré sú súčasťou balenia, starostlivo vyberáme, aby podmanili krásu šperku. Doposiaľ sme sa s takouto reakciou nestretli, zákazníci naše balenie vždy veľmi chválili. Ale ako sa vraví, "Sto ľudí, sto chutí", jednoducho sme sa do Vášho vkusu netrafili, čo nás mrzí. Veríme, že napriek tomu, že balenie nesplnilo Vaše očakávanie, sa k nám radi vrátite.
S úctou iZlato.sk
Možno ešte by stalo za pozornosť pozrieť si našu stránku a kolekciu Palmyra, kde sú šperky zo striebra, napríklad vo veľmi podobnej váhe, ako Vami spomínaná značka, z toho istého materiálu - teda striebro 925/1000 a dokonca aj s podobnými elementami / príveskami a náramok, ktorý u nás stojí okolo 40 až 50-60 eur, vo Vami spomínanej značke kúpite za 200 až 300eur, záleží od počtu príveskov... čo by mohlo naznačovať, že práve vzniknutý rozdiel v cene zaplatíte práve za to "darčekové balenie bolo zadarmo a bolo ozaj luxusné." teda cca o 200eur a viac... teda rozdiel musí byť vidieť, tomu iste rozumiete, samozrejme sú v tom zahrnuté aj náklady na vybudovanie takej značky a marža niekoľkých obchodníkov, marketing, atď ... to len ozaj naše úprimné vysvetlenie, že my klientovi naozaj pošleme balenie za takmer obstarávacie ceny... Ceny šperkov momentálne máme veľmi výhodné a v žiadnom prípade nechceme Vami spomínanú značku podceňovať, ani jej škodiť, naopak, je to naozaj super značka, toľko len fakty a čísla z našej strany...

Renáta

Pridané: 18. apríla 2017

• zrozumiteľnosť
  • rýchla dodávka tovaru
  • neviem

spokojnosť

Dobrý deň, vážená Renáta,
ďakujeme Vám za nákup a veľmi nás teší, že Vás šperk potešil a robí Vám radosť. Spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste. Tovar skladom, teda takmer 100% ponúkaného sortimentu expedujeme okamžite, preto je u Vás zvyčajne už na druhý deň. Tešíme sa na ďalšiu návštevu.