iZlato

• 99 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 98 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 2,1 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod iZlato získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie iZlato

Dada

Pridané: včera, 22:44

• dobré ceny
  • široký výber
  • rýchle doručenie
  • možnosť platiť kartou na dobierku u kuriéra

Objednávku som pôvodne chcela zaplatiť hneď v online platobnou kartou, nastal tam ale nejaký technický problém, pre ktorý platba neprešla a obchod mi neponúkol možnosť skúsiť platbu zopakovať. Pri čom by bolo fajn, keby mal zákazník možnosť po prvej neúspešnej platbe online platobnou kartou tú možnosť vyskúšať platbu zopakovať. Zostali mi možnosti zaplatiť na dobierku alebo vyčkať na podklady k platbe cez internetbanking (a vyčkávať, kým im nabehne platba...). Objednávku som musela teda doriešiť telefonicky na druhý deň ráno, ale e-shop ma kontaktoval prvý a nakoľko mi objednávka ponáhľala, doplatila som si teda za dobierku... Páčilo sa mi ale, že u kuriéra sa dalo platiť kartou (čo väčšina e-shopov neponúka).

Čo sa týka objednaného prívesku, navštívila som viaceré kamenné klenotníctva, ale tam som nenašla prívesok zo žltého zlata v požadovanom tvare (štvorlístok). iZlato.sk má skutočne širokú ponuku, našla som tam aj štvorlístok a som veľmi spokojná s prevedením, prívesok bol naživo snáď ešte krajší ako na produktovej fotografii.

Doručenie tiež veľmi rýchle.

Spokojnosť - a ak budem nabudúce potrebovať nejaký ten šperk, asi kamenné klenotníctva rovno vynechám a pozriem sa na iZlato.sk

gabivr

Pridané: včera, 18:48

• široká ponuka
  • výhodné ceny
  • akcie

zaujal ma veľký sortiment výrobkov, akčné ceny
Odporúčm

Mamikava

Pridané: včera, 11:44

• Dostupnost tovaru

Super

Dobrý deň, vážená zákazníčka,
ďakujeme Vám za nákup u nás a za Vašu dôveru! Denne rozširujeme svoj sortiment, aby si u nás vybral naozaj každý a 99% tovaru máme reálne skladom. Ďakujeme za Vaše odporúčanie obchodu ostatným, tešíme sa na ďalší nákup!
S úctou tím iZlato.sk

Livia

Pridané: včera, 00:43

• Prehladnost, siroky sortiment, cena, rychla dodacia doba. Sperk vyzera presne ako na obrazku a je krasny. Pekne balenie zadarmo
  • Kurier, ktory balik dorucoval nechal uz zaplateny balik len tak recepcnej na recepcii a ani obciansky preukaz si nevypytal. Myslim, ze bolo dost jasne vidno, ze ofosielatel je izlato a on balik len tak da hocikomu, pricom som nanho cakala

Ak budete brat, radsej na dobierku.....

Dobrý deň, vážená pani Lívia,
Ďakujeme Vám za nákup a krásne hodnotenie. Sme veľmi radi, že naša práca má zmysel :) Pre každého sa snažíme spraviť maximum. Tešíme sa, že sa Vám šperk páči. Mrzí nás vzniknutá situácia s kuriérom, ihneď sme kontaktovali spoločnosť, aby situáciu riešila s daným kuriérom.
Prajeme pekný deň, s úctou iZlato.sk

Rena

Pridané: 14. januára 2017

• Rýchle dodanie
  • Žiadne

Super odporucam

Dobrý deň, vážená Rena,
ďakujem Vám za objednávku a tešíme sa na ďalší nákup. Sme veľmi radi, že ste s nákupom spokojný a odporúčate nás. Ďakujeme za pekné hodnotenie.
S úctou tím iZlato.sk

Darina

Pridané: 11. januára 2017

• Objednávka zlatého prsteňa s celkovou hmotnosťou diamantov 0.09 (ct) a váhou šperku 2,36 gramov.
  • Doručený zlatý prsteň s celkovou hmotnosťou diamantov 0.070 (ct) a váhou šperku 2,47 gramov, bez zmeny ceny.

Chýba mi zdôvodnenie odchýlky ponúkaných parametrov šperku a parametrov dodaného šperku.

Dobrý deň, vážená pani Darina,
Ďakujeme Vám za objednávku, v takomto prípade je nutné nás okamžite kontaktovať, nemohli sme vedieť o chybe až do času, kedy ste pridali toto hodnotenie. Nakoľko bolo predvianočné obdobie, museli sme sa zmýliť a k chybe došlo na našej strane. Ihneď Vám zasielame certifikát so správnymi údajmi. Ešte raz sa Vám za vzniknutú situáciu ospravedlňujeme.

Branislav

Pridané: 11. januára 2017

• široký sortiment
  • skreslená predstava produktov od reálnej podoby

Obchod ponúka naozaj široký sortiment, preto som sa rozhodol práve pre tieto stránky. Žiaľ zistil som, že produkt, ktorý som si kúpil bol väčší na obrázku ako v skutočnosti preto verím, že sa mi ho podarí vymeniť za iný.

Dobrý deň, vážený Branislav,
ďakujeme Vám za nákup. Mrzí nás, že nám dávate 40%-né hodnotenie, nakoľko ste využili našu službu výmeny šperku za iný, teda pokiaľ nesplní Vaše očakávania, môžete nám ho zaslať a my Vám ho vymeníme za Vami vybraný iný model. Vaša výmena je u nás na príslušnom oddelení, teda, ešte šperk nemáte a teda Vaše hodnotenie nemôže byť objektívne.

Ing. Zdeněk Baliga

Pridané: 9. januára 2017

• veľký výber produktov priamo z domu, prehľadná ponuka

pohodlný nákup z domova aj s rýchlym doručením, odporúčam aj ostatným.

Dobrý deň, vážený pán Baliga,
Ďakujeme Vám za nákup a pekné hodnotenie, teší nás, že nás hodnotíte na 100%! Na rozširovaní sortimentu pracujeme denne, taktiež na prehľadnosti a funkčnosti našej stránky www.izlato.sk. Veríme, že ostanete našim stálym spokojným zákazníkom!
S úctou tím iZlato

vivi

Pridané: 9. januára 2017

• veľký výber

dobré ceny
je z čoho vyberať
pekný tovar

Dobrý deň, vážená zákazníča,
Ďakujeme Vám za nákup, veríme, že ste so šperkom spokojná a robí Vám radosť. Tešíme sa na ďalšiu návštevu.
S úctou tím iZlato

JANA

Pridané: 7. januára 2017

• Ceny.

Dobrý deň, vážená pani Jana,
veľmi nás teší, že ste spokojná s nákupom. Môžeme sa pochváliť, že patríme medzi špičku na slovenskom trhu, ktorá ponúka najkrajšie a najkvalitnejšie výrobky v porovnaní s najlepšou cenou. Ďakujeme za Vaše 100%-né hodnotenie a tešíme sa na ďalší nákup!