• nakúpil v obchode iZlato pred 2 týždňami

• rychlost dodania
    • informovanie o procese vybavenia objednavky
    • kvalita produktu

Vážený zákazník,

dovoľte sa nám poďakovať za prejavenú dôveru nákupom v našom internetovom zlatníctve. Našou snahou je poskytnúť maximálny servis zákazníkovi smerujúci k jeho spokojnosti. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s našimi službami. Veríme, že nás navštívite opätovne, budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup.

• nakúpil v obchode iZlato pred 2 týždňami

Korektnosť rychlosť,kvalita.

Vážený zákazník,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, veľmi si to vážime. Snahou nášho tímu je urobiť pre zákazníka maximum. Jedným z dôležitých aspektov našej práce je rýchle doručenie Vašej zásielky. Veríme, že aj naďalej ostanete verný nášmu internetovému zlatníctvu. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

Tovar dorazil za 1 mesiac

• Rýchle jednanie
    • Ústretový personál

Rýchle jednanie aj keď som netrafil správnu veľkosť. Výmena prsteňa trvala tri dni. Spokojnosť na 100%. Jednoznačne odporúčam.

Vážený zákazník,

radi by sme sa Vám chceli poďakovať za nesmierne pozitívne hodnotenie, ktoré nás teší. Sme poctení, že ste si našli čas a ohodnotili naše internetové zlatníctvo. Vaša spokojnosť je pre nás znakom, že naša práca má zmysel. Veríme, že šperk z našej kolekcie Vám bude robiť radosť každý deň. Už teraz sa tešíme na Vašu ďalšiu návštevu.

• Vsetko super
    • .

Super

Vážený zákazník,

veľmi pekne ďakujeme za Váš čas strávený ohodnotením nášho internetového obchodu, Teší nás Vaša spokojnosť a sme radi, že Ste s našimi službami nadmieru spokojný. Veríme, že naše služby využijete aj v budúcnosti. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

• nakúpil v obchode iZlato pred 1 mesiacom

Bez problémov, žiadne negatívum...

Vážený zákazník,

dovoľte sa nám poďakovať za vytvorenie objednávky v našom internetovom zlatníctve. Vždy je prvoradá maximálna spokojnosť našich zákazníkov. Je pre nás prioritou zabezpečiť zákazníkovi servis podľa jeho aktuálnych potrieb a predstáv. Veríme, že šperky, ktoré ste si u nás vybrali splnili Vaše očakávania. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

• nakúpil v obchode iZlato pred 3 týždňami

• Spoľahlivý, seriózny obchod

Vážený zákazník,

radi by sme sa Vám poďakovali za hodnotenie nášho internetového obchodu. Veľmi si vážime každý pozitívny názor zo strany Našeho zákazníka. Sme nesmierne radi, že oceňujete našu prácu, ktorá je prácou celého tímu. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

• nakúpil v obchode iZlato pred 1 mesiacom

Rýchla dodávka ako sľúbili do 24 hod.

Vážený zákazník,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie nášho internetového obchodu. Rýchlosť vyexpedovania zásielky je našou hlavnou prioritou. Veríme, že šperk splnil Vaše očakávania a už teraz sa tešíme na Vašu ďalšiu návštevu.

• Rýchlosť

Vážený zákazník,

srdečne ďakujeme za Vaše hodnotenie, veľmi si to vážime. Teší nás Vaša dôvera v naše internetové zlatníctvo a veríme, že naše služby budete využívať aj naďalej. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• rýchlosť a kvalita

výhodná kúpa

Vážený zákazník,

ďakujeme veľmi pekne za Vaše pozitívne hodnotenie,ktoré nás veľmi teší. Sme nesmierne radi, že oceňujete našu prácu, ktorá je prácou celého tímu. Veríme, že šperk, ktorý Ste si u nás vybrali splnil Vaše očakávanie . Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

• rýchle dodanie
    • obrázok zodpovedá realita, spokojnosť

Vážený zákazník,

Vaše pozitívne hodnotenie nás veľmi teší a sme poctení, že ste s našimi službami nadmieru spokojný. Neustále sa snažíme zdokonaľovať a spokojnosť zákazníkov je našou prioritou.Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

• veľký výber tovaru
    • rýchle dodanie
    • výborná komunikácia

odporúčam

Vážená zákazníčka,

radi by sme sa Vám poďakovali za ohodnotenie nášho internetového obchodu. Veľmi si Vážime každý pozitívny názor zo strany zákazníka. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu a prajeme pekný deň.

• nakúpil v obchode iZlato pred 1 mesiacom

ešte nikdy som nebola sklamaná či už s objednaným tovarom alebo s dodacou lehotou,výborná komunikácia s obchodom,všetko na 100%

Vážená zákazníčka,

radi by sme sa Vám chceli poďakovať za nákup v našom internetovom zlatníctve a pozitívne hodnotenie.Svojich zákazníkov si vážime a v snahe celého nášho tímu je dosiahnuť ich maximálnu spokojnosť.Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu, sme tu pre Vás kedykoľvek k dispozícií.

S úctou iZlato. sk

• nakúpil v obchode iZlato pred 3 mesiacmi

• velky vyber
    • ochotny personal

Vážený zákazník,

radi by sme sa Vám poďakovali za ohodnotenie nášho internetového obchodu. Veľmi si Vážime každý pozitívny názor zo strany zákazníka. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

• nakúpil v obchode iZlato pred 1 mesiacom

Obchod prebehol bez problémov.Dorucenie podľa podmienok.Z mojej strany spokojnosť.

Vážený zákazník,

rabi sme sa Vám chceli poďakovať za nákup v našom internetovom zlatníctve, veľmi si to vážime. V snahe celého nášho tímu je, aby celý priebeh nákupu bol bez najmenších problémov.Tešíme sa na Vás aj v budúcnosti, kedykoľvek sme Vám k dispozícií.

S úctou iZlato.sk

• Rychlost dodania
    • Pekne balenie
    • Super ceny

Vážený zákazník,

dovoľte sa Vám poďakovať za prejavenú dôveru výberom šperku z našej kolekcie, úprimne si to vážime.Tešíme sa z Vašej spokojnosti a veríme, že všetko prebehlo podľa Vašich predstáv.

S úctou iZlato. sk

• nakúpil v obchode iZlato pred 1 mesiacom

• Rychle dodanie a komunikacia zo zakaznikom

Vážený zákazník,

radi by sme sa Vám chceli poďakovať,že ste si nášli chvíľku a ohodnotili náš internetový obchod. Teší nás, že ste s našimi službami spokojný. Spokojnosť zákazníkov je u nás na 1.mieste. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

Super

Vážená zákazníčka,

ďakujeme za kladné ohodnotenie nášho internetového obchodu, vážime si každého spokojného zákazníka. Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojná a veríme, že nám ostanete aj naďalej verná.

• velky vyber
    • rychle dorucenie
    • prehlad o stave objednavky
    • dobre ceny

odporucam tento obchod

Vážený zákazník,

nesmierne nás teší Vaše pozitívne hodnotenie. Je nám cťou, ak môžeme urobiť pre zákazníka maximum. Spokojnosť našich zákazníkov nás neustále posúva ďalej. Veríme, že šperk splnil Vaše očakávania. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

S úctou,iZlato.sk

• Rýchlosť dodania

Dobre ceny, pekne darčekové balenie a rýchlosť dodania - uplna spokojnosť.

Vážený zákazník,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, veľmi si to vážime.Snahou nášho tímu je urobiť pre zákazníka maximum. Jedným z dôležitých aspektov našej práce je rýchle doručenie Vašej zásielky. Veríme, že aj naďalej ostanete verný nášmu internetovému zlatníctvu. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

• nakúpil v obchode iZlato pred 1 mesiacom

Ako to mam ohodnotit ked ste rychlejši ako tovar, vy to viete bez tovaru lebo ja nie.

Vážený zákazník,

dovoľte sa nám vyjadriť k predmetnej veci. Máte u nás vytvorenú objednávku na šperk, ktorý je vyrábaný na objednávku, teda jeho výroba trvá 10-14 pracovných dní. Portál Heuréka zasiela formulár spokojnosti skôr. Samozrejme, hodnotiť nás internetový obchod môžte po dodaní šperku, nie ihneď po doručení formulára spokojnosti zákazníkov. Šperk Vám bude doručený v stanovenom termíne.