• zákaznícka linka vypnutá
    • na email nikto neodpovedá
    • napísané "skladom" a už je to 11 dní čo to nedorazilo

NEODPORÚČAM !!!
    Keď nekomunikujú pri nákupe ako by to bolo pri reklamácii?Podľa prečítaných iných recenzií by mali tento Eshop asi vyradiť z Heureky, klamú na najlepšiu cenu a tovar skladom a pritom nedodajú lebo nemajú...

Vymáhanie faktúry od tohto obchodu je nočná mora, majú úplne nefunkčný zákaznícky servis, neodpovedajú na maily, na telefón...
    Telefón dodali rýchlo a v poriadku, ale na faktúru stále čakám a je to už vyše mesiaca a pol. Neodporúčam tento obchod. Určite by som ho nezvolula na druhý krát.

• Čakal som 9dni a tovar mi nedodali. Na stránkach deklarujú tovar skladom.

• Vo štvrtok mi stránka iTelefony písala že nésledujúcu deň mi bude doručená zásielka, v robote som si zobral voľno čakám a neprišla .. Dorazila mi až v pondelok .. Dobre ma oklamali .. Mobil som si objednal v pondelok bolo písane že je na sklade a má prísť do troch dní bohužiaľ som čakal celý týždeň ..

Neodporucam obchod. Pred dvomi tyzdnami som si objenala samsung A7 v prvom rade komunikacia na bode mrazu v druhom rade tyzden trvalo kym telefon prisiel co ma sokovalo kedze bol na sklade(vraj).
    A v posledom rade som si o nejaky den vsimla prasknute slkicko na zadnom fotoaparate ktore na prvy pohlad nieje vidiet, ale kedze telefon nestal 10€ tak ho clovek chce v top stave! Po stazovani sa mi ale odpisali nech sa obratim na sluzbu ktora telefon priniesla no balik nebol poskodeny tak je jasne ze ho zabalili uz s prasknutym sklom!

Reakcia obchodu itelefony.sk

pri danom produkte sme mali v popise uvedené dodanie 3-4 dni čo sme aj dodržali. 90% produktov máme na sklade a expedujeme ihneď o čom svedčia aj recenzie od našich zákazníkov. Po 9 dňoch od doručenia ste nás kontaktovali že máte rozbité sklíčko fotoaparátu, ktoré vzniklo pravdepodobne používaním telefónu bez ochranného obalu. S každým zákazníkom komunikujeme promptne a odpovedáme behom pár minút.
    Podľa našich informácií ste sa na prepravnú službu neobrátili takže predpokladáme že daný problém nastal nesprávnym používaním z Vašej strany, kedže všetky naše telefóny su NOVÉ a NEROZBAĽOVANÉ

Ďakujeme

Tím itelefony.sk

• S výrobkom mám problémy, dodávateľ sa ich s ľahkosťou zbavil ?!

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vašu recenziu.
    V prípade akéhokoľvek problému s výrobkom nám kľudne napíšte pretože do dnešného dňa ste nás ohľadom žiadneho problému nekontaktovali.

Tím itelefony.sk

Obchod od automatickeho potvrdenia objednavky, nekomunikoval, tak som napisal mail ze rusim objednavku, hned po odoslani mi prisiel mail, ze tovar bol odovzdany kurierovy a bude mi doruceny nasledujuci den, tak som napisal dalsi mail teda ked ho uz odovzdali kurierovy ako mam postupovat, ci objednat z ineho obchodu alebo cakat do zajtra. Tak mi odpisali ze nakolko som objednavku stornoval, tak poslali telefon inemu zaujemcovi. Vsetky maili boli v priebehu cca 5 minut. Tak zaujimavy postup obchodu ked za 5 minut stihli odovzdat telefon kurierovy , stornovat objednavku a dokonca ju aj poslat niekomu druhemu. Cudne no. Obchod neoporucam.

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vašu recenziu.
    Mrzí nás že ste s nákupom u nás nespokojny. Bohužiaľ po Vašom stornovaní objednávky sme tovar naozaj predali ďalšiemu zákaznikovi kedže ste si vybrali jeden z najpredavánejších telefónov.
    Dúfame že u nás ešte nakúpite a budete už spokojný.

• Nízka cena
    • Dlhá doba odoslania
    • Pomalá komunikácia
    • Tovar bol dodaný bez dokladu

Aj keď bol tovar uvedený ako skladom, trvalo niekoľko dní, kým bol odoslaný. Napokon bol tovar dodaný bez faktúry, za čo sa obchodník ospravedlnil a ofotenú poslal e-mailom s prísľubom dodania aj poštou, ktorá však aj po niekoľkých upozorneniach neprišla.