• Super obchod, skvelí predávajúci. Za mňa veľká spokojnosť a odporúčam. Ďakujem za rady, ktoré ste mi poskytli. Prajem pekny den.
  • nakúpil v obchode iSTYLE SK pred 6 mesiacmi

Objednavku som robila 22. 6. a dnes 5.7. stale nemam tovar doruceny, hoci bol na sklade...

• nakúpil v obchode iSTYLE SK pred 6 mesiacmi

Spokojný so službou

• nakúpil v obchode iSTYLE SK pred 1 rokom

Dobre, rýchlo a spolahlivo mi to prišlo

• nakúpil v obchode iSTYLE SK pred 8 mesiacmi

• Na vyzdvihnutie tovaru na predajni má zákazník 2 pracovné dni. Druhý pracovný deň som navštívil predajňu, kde mi predávajúci oznámil, že telefón už na predajni nie je, nakoľko prešli dva pracovné dni. (Objednávka bola realizovaná 1.5., kedy bol sviatok; SMS info o prevzatí tovaru na predajni bolo nasledujúce dva dni, teda v stredu alebo vo štvrtok. Vo štvrtok bola teda moja návšteva.) Na moje tretie naliehanie predajca priniesol zo skladu objednaný tovar, čím potvrdil zavádzajúcu informáciu...

Klasický prístup na Apple predajni - usmiaty mladí predajcovia do chvíle, kým nenastane problém. Potom sa z nich stávajú asertívni nepríjemní obyčajní predajcovia.

Reakcia obchodu iSTYLE SK

Ďakujeme za Vašu recenziu. Systém automaticky zruší objednávku po 48 hodinách od potvrdenia. Keďže jeden z týchto dní bol štátny sviatok, nemali ste možnosť si tovar vyzdvihnúť na predajni. Tovar sme preto museli dohľadať a následne Vám ho odovzdali. Zároveň sme zabezpečili, aby štátny sviatok nebol započítaný do dní, počas ktorých si zákazník môže tovar prísť vyzdvihnúť. Za vzniknuté komplikácie sa ospravedlňujeme.

Tím iSTYLE

• nakúpil v obchode iSTYLE SK pred 8 mesiacmi

• Vyborna komunikacia,super obsluha,rychle dodanie

• velmi dobra cena
    • vyzdvihnutie tovaru na predajni hned na dalsi den
    • prijemny personal
  • nakúpil v obchode iSTYLE SK pred 9 mesiacmi

• najvýhodnejšia cena na trhu, možno aj v Európe, to čo iní ponúkajú za 43-45 € tu sa dá kúpiť za 8,90 €, divoký západ, čo sa týka obchodnej politiky ostatných

• Skvela podpora predaja
    • Produkt, aj iné, som si mohol poriadne vyskúšať na predajni
    • Boli mi ponúknuté aj alternatívy na zváženie (iPad pro)

• Skvela komunikacia
  • nakúpil v obchode iSTYLE SK pred 10 mesiacmi

tovar som vratila spat t. j. odstupenie od zmluvy, o com som e-schop informovala aj mailom. Zial obchod nijako nereagoval a zatial ani nevratil spat zaplatenu sumu.

Reakcia obchodu iSTYLE SK

Sme radi, že ste sa nám ozvali. Tovar, ktorý ste nám zaslali, zatiaľ nebol doručený na našu predajňu. Kontaktovali sme Slovenskú poštu a akonáhle k nám tovar dorazí, budeme posielať platbu späť na Váš účet. V prípade potreby Vás prosíme o kontakt na mailovú adresu: iobchod@istyle.sk.

Team iSTYLE

• Široký výber tovaru
    • Doprava zadarmo
    • Rýchla doprava
    • Kvalitné výrobky zodpovedajúce popisu a obrázkom na stránke
    • Slabšia komunikácia o odoslaní zásielky

Odporúčam ,široký výber kvalitného tovaru. Rýchla a bezplatná doprava

• nakúpil v obchode iSTYLE SK pred 1 rokom

Všetko super!. Personal na jedničku. Ďakujem.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• dobrá cena
    • neposielajú už vtipné nálepky

Prehľadná stránka, super produkty, dobré ceny, možnosť nákupu cez homecredit, férová firma, dostal som kupón na zľavu pri prebratí tovaru

• nakúpil v obchode iSTYLE SK pred 1 rokom

Pozitívne hodnotím, že som tovar mohol zaplatiť doma bankovým prevodom a vďaka ústretovému prístupu na zákazníckej linke mohol o hodinu vyzdvihnúť na predajni dokonca aj v neskoršom popoludňajšom čase. Nemusel som tak riešiť v banke navýšenie limitu karty ani manipulovať s vyššou čiastkou hotovosti.

• nakúpil v obchode iSTYLE SK pred 1 rokom

• Vernostný program nefunguje ako má moja objednávka sa stále tvári ako prebieha spracovanie ,mám s obchodu mail ohľadom počtu bodov ale online ich nevidím !

Reakcia obchodu iSTYLE SK

Ďakujeme za recenziu. Situáciu preverujeme a budeme Vás informovať. Body sme Vám pripísali a môžete ich využiť pri návšteve jednej z našich predajní.

Tím iSTYLE

• ceny
    • ústretovosť
    • sortiment
    • vernostný program
    • profesionalita
    • pripísanie bodov do vernostného programu trochu haprovalo ale nakoniec sa to vyriešilo pracovníčkou v obchode

Ceny a profesionalita sú v tomto obchode vyvážené.

Vsetko ok !

• nakúpil v obchode iSTYLE SK pred 1 rokom

• Expresne rýchle doručenie !!!! 100% spokojnosť, jediný obchod ktorý nemal problém s doručením iPhonu X do Vianoc (alza bez šance, mzone a istories to iste, ) a to som ho objednával od 30.11.2017. V istyle 20.12.2017 a na druhý deň doručený !!!!