Všetko prebehlo v poriadku. Ďakujem :-)

• Kvalitný tovar
    • Výborná komunikácia zo strany obchodu

• Príjemná a ústretová komunikácia obchodu, odporúčam.

• Najlepšia cena na nete oproti iným e-shopom

Jediné mínus celého nákupu by som zhodnotil dopravu, ale to ide mimo eshopu. Objednávka v dobrom čase odovzdaná kuriérovi a dopravnej spoločnosti trvala cesta zo Žiliny na východ dva dni
    Tento e-shop hodnotím ako topku, či už komunikácia, relevantné info na stránke až po bezkonkurenčnú cenu, ktorú neviem pochopiť. Určite znova nakúpim

• Rýchlosť dodania

S tovarom som spokojný, rýchle dodanie. Komunikácia. Určite odporúčam.

Z tohto internetového obchodu som objednával iPhone 15 Pro 128gb Black Titanium pár týždňov po jeho oficiálnom predstavení. Samotný telefón som mal objednaný už v inom obchode (Alza), avšak tovar nemali dlhšie skladom, doba dodania bola neurčitá a bližšie informácie nevedeli poskytnúť.

Problém s dostupnosťou mali v tom čase všetky obchody, avšak práve vtedy som prostredníctvom Heureka.sk objavil iSpot, ktorý ho mal ako jediný dostupný.

Bez očakávaní som telefón objednal a na prekvapenie v priebehu 10 minút mi volali, že telefón je skladom, objednávku mi práve vybavujú a mala by byť doručená nasledujúci deň. A tak aj stalo. Môj prvý iPhone som si tak rozbalil hneď na ďalší deň :).

iSpot môžem len a len odporučiť - vynikajúca komunikácia a nadpriemerný klientsky prístup, extrémne rýchle dodanie a vysoká kvalita služieb. V prípade, že v budúcnosti budem uvažovať nad kúpou nejakého ďalšieho Apple produktu, bude to určite od iSpot-u :).

Reakcia obchodu iSpot.sk

Ďakujeme za vašu recenziu, spravíme všetko pre to aby ste boli spokojný aj pri ďalsom nákupe u nás.

Dobra cena

Reakcia obchodu iSpot.sk

Ďakujeme za vašu recenziu.

• Lacnejší než konkurencia

Reakcia obchodu iSpot.sk

Ďakujeme za vašu recenziu.

• Super komunikacia a rychlost vybavenia
    • Tovar prisiel v perfektmnom stave

Ziadna

Reakcia obchodu iSpot.sk

Ďakujeme za vašu recenziu a budeme sa tešiť na váš ďalší nákup u nás v iSpot.sk

• Komunikácia e-shopu
    • Ceny
    • Prehľadnosť

Nakupoval som pred Vianocami, takže v čase keď obchody nevedia čo skôr. Na druhý deň po objednávke mi zavolali, aby sme si dohodli kedy si môžem prísť po tovar. Všetko platilo podľa dohody. Bodaj by takto fungovalo čo najviac e-shhopov.

Reakcia obchodu iSpot.sk

Ďakujeme za vašu recenziu a tešíme sa vašej spokojnosti.

• Osobný, ľudský pristup, sami sa mi ozvali ked sa im naskladnil telefón čo som hľadal

• TOP rýchle dodanie ked ostatne eshopy novy iphone nemaju
    • Eshop telefonicky oznamuje stavy objednavok
    • Super komunikacia
    • Dalsi iPhone objednam tiez u nich

Pre mňa neznámy eshop avšak so skvelým servisom a kvalitnými produktami. Odporúčam ďalej

Reakcia obchodu iSpot.sk

Ďakujeme za vašu recenziu a tešíme sa na ďalší nákup

všetko ok

• Zamestnanci obchodu sú maximálne ochotní a milí.

• Rýchlosť

• Rýchlosť
    • Prístup
    • Spoľahlivosť
    • Kvalita služieb a produktov

Reakcia obchodu iSpot.sk

Ďakujeme za vašu recenziu a tešíme sa váš ďalší nákup.

V case ked ostatne eshopy maju problem s dostupnostou novych iPhonov ma tento eshop velmi prekvapil. Po mesiaci mi alza nebola schopna poskytnut ani len zakladne info kedy by mi mohli moj tovar, ktory bol dopredu zaplateny dorucit. Islo o iPhone 15 pro.
    Tak som skusil stastie a objednal na eshope ispot.sk
    Objednane 10.10. a na druhy den som drzal telefon v ruke.
    Prekvapilo ma aj ze par hodin po objednavke mi z eshopu volali s tym ze telefon ktory som si objednal maju skladom a ihned odosielaju. Ze na druhy den by mal byt doruceny pokial nenastane problem na strane dopravcu.

Reakcia obchodu iSpot.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu nášmu e-shopu. Spokojný zákazník je pre nás veľmi dôležitý. Budeme sa tešiť na váš ďalší nákup.

• Dobrá komunikacia
    • Dobré ceny