• Uz nemaju zmluvu s dodavatelom, na webe vsak tovar figurival...

Reakcia obchodu iSpot.sk

sme novým majiteľom internetového obchodu iSpot.sk. Na našom eshope teraz nájdete prémiové produkty značky Apple a široké spektrum špičkového príslušenstva. Ako noví prevádzkovatelia si zakladáme na kvalitnom, prozákazníckom prístupe a preto budeme radi za vašu budúcu priazeň. Tešíme sa na Váš nákup.

• Objednavka nevybavena. Ziadna reakcia obchodu aj napriek urgencii
    • Telefonicky kontakt na neexistujuce cislo, pripadne nezdvihnu

Tím iSpot.sk

• Nulová komunikácia od mojej objednávky a neodpisoval ie na môj email, stále mi nebol doručený môj tovar

Tovar mi nebol doručený, nulová komunikácia zo strany obchodu nikto nedvyhal telefón a neodpisoval na emaily, nakoniec som si musela vyhľadať kontakt na majitela obchodu a skontaktovať s nim, ktorý mi prisľúbil doručenie tovaru do 8.12.2020 co som aj zvedavá ci mi bude vôbec doručený. Co už bude 18dni od objednávky. Stým to som sa ešte nestretla takže do budúcna nikdy viac si už nič neobjednam a neodporúčam mojim známym pre nekorektnosť z Vašej strany.

Tím iSpot.sk

Stále čakám na svoju objednávku, už je to 10 dní. Nikto nezdvihal telefón a neodpisuju ani n emaily. Otras. Pritom dodanie písali 4-5 dní. Komunikácia ziadna! Toto je teda big fail

Tím iSpot.sk

Tovar mali uvedený ako skladom, dodnes som ho nedostal aj napriek tomu že bol vyplatený vopred. Na e-mail ohľadne doručenia nereagovali. Požiadam o vrátenie peňazí, ak nevrátia, podám podnet na obchodnú inšpekciu. Neodporúčam u nich nakupovať.

Tím iSpot.sk

Tovar objednany, zo strany obchodu ani obraz ani zvuk. Neda sa im ani dovolat a zistiť čo je s objednavkou

• Dobrá cena
    • Žiadna komunikácia
    • Tovar po druhom sĺube nedorazil

Tím iSpot.sk

Žiadna snaha informovať o stave objednávky, tovar nedodaný...

• Dobre ceny
    • Zla komunikácia
    • Neskorý dátum doručenia

Tím iSpot.sk

stale nemam tovar ani sa nemozem dovolat predajcovi ....

Tím iSpot.sk

• obchod nekomunikuje mailom ani telefonicky,nedodržiavajú zákon o ochrane spotrebiteľa,už viac ako 19dní a stále nevrátili peniaze za zle dodaný tovar
    • popis tovaru nezodpovedá realite a skutočným vlastnostiam
    • absolútne žiadna komunikácia presne ako predošlé recenzie od iných

Nákup v obchode sa môže zdať výhodný o pár euro ale určite už nikdy viac nič nekúpim,žiadna komunikácia mailom ani telefónom,absolútne neprofesionálny prístup,celé zle.

Tím iSpot.sk

• Tovar nebol dostupny na sklade. Trda som objednavku chcel zrušiť a vrátiť peniaze na účet späť, keďže som objednany tovar platil vopred bankovým prevodom. Uz presli 3 tyzdne od stornovania obkednavky, ale peniaze mi doteraz nevratili späť.

Tím iSpot.sk

Obcho nereaguje na telefonáty a emaily z mojej strany, ktoré má uvedené v objednávke, načo ich tam dávajú? píšu : v prípade akejkoľvek otázky nás kontaktujte na tel.č. alebo emaily. a ja píšem , volám a nič, nikto nedvihne, nikto neodpovedá

Tím iSpot.sk

obchod nekomunikuje,tovar som si objednal z ineho obchodu...

Tím iSpot.sk

• Tovar ktory ponukali uz vobec neexistoval, Obchod ma o tom informoval az po mojej urgencii.

Tím iSpot.sk

Neaktualizované informácie na stránke predajcu.

Tím iSpot.sk

na webe maju nieco ine a realita , je nieco ine

• Neserióznosť

Po zaplatení sa mi snažili zvýšiť cenu tvrdením, že sa pomýlili.

Tím iSpot.sk

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.