• Skvelí prístup
    • Kvalitný tovar
    • Možnosť výmeny
    • Komunikatívnosť
    • Možnosť nahľadnutia do stavu objednávky
    • Široký výber tovaru
    • žiadna
  • Obchod má stále v ponuke tovar, o ktorom vie, že ho nemôže dodať.

Reakcia obchodu Iron Legion

Túto značku sme už stiahli z ponuky.

• super ochota...

• Obrovský výber tovaru, vynikajúca komunikácia.

• Skvela komunikacia so zakaznikom, ustretovost.

• Rychlost, kvalitny tovar,profesionalita

• Vybrany tovar nemali v zvolenej farbe, musel som vybrat inu, ktora mi uz tak nevyhovuje. Ale ide len o farbu, tak som objednavku nezrusil, v tomto pripade.

• - super komunikácia zo strany obchodu
    • - o priebehu objednávky som bol informovaný
    • - mali tovar, ktorý som potreboval
    • - nič z mojej strany

Nákup v obchode určite odporúčam. Celý nákup prebehol v mojej úplnej spokojnosti.

Ďakujeme za recenziu!

Tovar mi prišiel kurierom hned na druhy den, co hodnotim velmi pozitívne

Ďakujeme za recenziu!

• Super ponuka, rýchlosť dodávky.

• široký výber

Ďakujeme za recenziu!

• Perfektna komunikacia da sa dohodnut na comkolvek dodanie je promptne proste super :)
    • Jedina taka slabina co ma napada je filter produktov ktory osobne mne neni az tak pohodlny ale zas na druhu stranu je jednoduchy a netreba hladat pridukty o ktore mam zaujem lebo su intuitivne rozdele v kategoriach :)

• Prehladnosť a lacná dopravá
    • Dlchšie dodanie na sklad

Obchod je výborný ale v sekci airsoft toho moc nieje .

Reakcia obchodu Iron Legion

Ďakujeme za recenziu! Nachádza sa tam odkaz na stránku www,airsoftprime.sk, kde nájde širokú ponuku tovaru so zameraním na airsoft, len treba kliknúť :) Pokúsime sa to nastaviť tak, aby bolo presmerovanie automatické.

• Veľký výber kvalitných produktov
    • Neviem o žiadnych,..

Určte odporúčam využiť nákup v tomto obchode,..bol som spokojný,.. ;p)

Reakcia obchodu Iron Legion

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Objednávka bola obchodom zrušená z dôvodu, že tovar bol cez víkend vypredaný. Obchod je ale otvorený od pondelka do piatku. Na stránke obchodu je tovar stále v ponuke. Pri osobnej návšteve predajne daný tovar nemali v ponuke.

Reakcia obchodu Iron Legion

Jednalo sa o výpredajový tovar s 50% zľavou, kde sa dopredávali posledné kusy. Bohužiaľ po vybavení objednávok, ktoré prišli pred tou Vašou ( áno, chodia aj cez víkend - tak, ako ta Vaša) už nebol tovar dostupný. Z ponuky na webstránke bol stiahnutý s oneskorením, za čo sa ospravedlňujeme. Mrzí nás Vaša zlá skúsenosť, musíte však počítať s tým že tovar s 50% zľavou ide ľudovo povedané "ako teplé rožky". Pri takýchto akciách, kde sa vypredáva sklad, treba reagovať naozaj promptne. Veríme, že sa u nás napriek tomu ešte zastavíte, radi Vám ponúkneme k nákupu aspoň menšiu pozornosť :)

• komunikacia a super tovar
    • asi ziadne

urcite odporucam nieje sa coho bat.

Ďakujeme za recenziu!

Celková spokojnosť z obchodom jedin mínus pri dodaní je ze kuriér nezavolal vopred a len zazvonil rovno , kazdy nemoze byt doma a a čakať na pána kuriéra ze vam napise medzi 08;00-17:00 , inak obchod super

Reakcia obchodu Iron Legion

Ďakujeme za recenziu! So zásielkovou spoločnosťou sme už daný problém vyriešili.

• skvelá komunikácia s predajcami - vedia dobre poradiť
    • ústretovosť

Ďakujeme za recenziu!

• V pripade kupenej hamaky Snugpak Jungle bezkonkurencne priazniva cena.
    • Slabiny Iron Legion? Neprisiel som na ziadne. Mozno meno? Podla mojej spokojnosti by sa kludne mohli premenovat na Titanium Legion.
    • Mozno rychlost dorucenia - ale to nie je problem obchodu, ale Slovenskej posty, statneho podniku Slovenskej republiky... Nastastie som dary k narodeninam daval az v sobotu...

Dovod nakupu?
    Cena, odporucenie obchodom, ktory tovar prave nemal na sklade a komunikacia (telefonicky).

Skusenosti s obchodom?
    Perfektna komunikacia.

Odporucanie ostatnym?
    Ano, urcite!

Preco ano?
    Je to uvedene vyssie.

Reakcia obchodu Iron Legion

Ďakujeme za recenziu! Odporúčame využiť spôsob doručenia kuriérom, ktorý je aj finančne lacnejší. Sami s poštou častou bojujeme :)

• výborná komunikace,rychlá doprava,naprosto spokojen,ale.....
    • za dost podivné považuji,že není možnost v tomto e-shopu platit platební kartou.To už dnes je snad naprosto běžná věc.

Až na výše uvedené naprostá spokojenost.

Reakcia obchodu Iron Legion

Pracujeme na novom e-shope, kde bude táto vec vyriešená. Ďakujeme za pripomienku.