• všetko čo som si objednala prišlo v poriadku
    • doba doručenia 2 týždne, ak chce človek zakúpený produkt ako darček, odporúčam objednať s časovým predstihom

Reakcia obchodu iPark.sk

Ďakujeme, mrzí nás predĺžená doba. Od dodávateľa sme čakali dlhšie na jeden titul z vašej objednávky.

S pozdravom, iPark.sk

• rýchla komunikácia, ústretovosť, ochota

• osobny odber
    • sortiment
    • komunikacia
    • ceny

Reakcia obchodu iPark.sk

Veľmi pekne ďakujeme za vašu recenziu.

S pozdravom, iPark.sk

Ako jediný mali hľadaný titul dostupný.

Reakcia obchodu iPark.sk

Ďakujeme krásne za recenziu.

S pozdravom, iPark.sk

• mám to pár krokov od domu

Ďakujeme za nákup :)

S pozdravom, iPark.sk

• z pohodlia domu si pozriem ponuku

Reakcia obchodu iPark.sk

Ďakujeme, že ste si našli čas napísať recenziu na náš obchod :)

• Rychla priprava objednavky
    • Vyhodna cena
    • Osobny odber
    • Prijemna komunikacia

Reakcia obchodu iPark.sk

Ďakujeme za pozitívnu recenziu.

S pozdravom, iPark.sk

• rýchle vybavenie objednávky aj doručenie

Ďakujeme veľmi pekne.

• ok

ok

Ďakujeme pekne.

• Uzasna ustretovost aj komunikacia

Reakcia obchodu iPark.sk

Veľmi nás teší, že ste boli s nákupom u nás spokojná.
    Ďakujeme aj my.

Celková spokojnosť

Ďakujeme p. Dana :)

S pozdravom, iPark.sk

• Som spokojná. Zrozumiteľné zadanie objednávky, rýchlejšie a ľahšie vyplnenie dotazníka. Čakala som len jeden deň na vybavenie mojej žiadosti. Tovar prišiel nepoškodený. Ďakujem

Reakcia obchodu iPark.sk

Aj my veľmi pekne ďakujeme za prejavenú dôveru :)

S pozdravom, iPark.sk

• Na stránke sa nedá filtrovať tovar, ktorý je na sklade.

Reakcia obchodu iPark.sk

Ďakujeme Zuzka za recenziu.

Tovar z 90 % nedržíme skladom, objednávame ho na základe objednávok od našich dodávateľov. Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom, iPark.sk

• tovar bol objednaný a potvrdený dňa 30. apríla a odvtedy žiadna informácia. Zaplatiť kartou na webe ,napriek tomu že je taká alternatíva, sa nedá. Majú v tom bordel. Knihu som objednal už 2. krát. Moja prvá objednávka ani nebola potvrdená, napriek tomu som dostal mail, aby som dokončil objednávku...

Reakcia obchodu iPark.sk

platba kartou cez platobnú bránu CardPay je službou, ktorú ponúkame prostredníctvom banky, ak dôjde pri platbe k nejakým komplikáciam, z našej strany ich nevieme nijako ovplyvniť.
    Vašu (poslednú) objednávku zo dňa 30.4.2018 11:39:01 evidujeme, ak ste nedostali potvrdzovací mail je možné, že skončil v spame. Vami objednaný tovar sme u dodávateľa riadne objednali, dnes vám knihu DPD kuriérom posielame.
    Mrzí nás vaša nespokojnosť.

S pozdravom, iPark.sk

• Tu som dostala kúpiť, čo už v kamenných predajniach nemali, dostala som to veľmi rýchlo, mohla som si to vyzdvihnúť osobne v centre mesta v darčekovej taštičke. V komunikácii som sa stretla s milými a ochotnými pracovníkmi iParku. Ďakujem.

Tento typ nákupu mi vyhovuje. S iParkom je to rýchle.

Pani Daniela,

srdečne ďakujeme a veľmi sa tešíme, že ste s nákupom u nás bola spokojná.

S pozdravom, iPark.sk

• Ako kupujúcemu prostredníctvom e-shopu sa mi ešte nestalo že po príchode na odberné miesto ma naraz a srdečne pozdravilo niekoľko milých ľudí naraz. Strávil som tam síce len pár sekúnd no stačilo to na veľmi dobrý pocit ktorý som si odniesol. Oba palce hore :)
    • Z vlastnej skúsenosti: ak si človek nepoznačí presnú adresu tak odberné miesto (BA pri SAV) nenájde ani za pomoci zamestnancov okolitých obchodíkov. Síce moja chyba, no do čela plesknúca externá navigačná tabuľka by to vyriešila hneď.

Reakcia obchodu iPark.sk

Veľmi pekne ďakujeme pán Marián, ani neviete ako nás tieto slová potešili.
    S radosťou vás privítame aj nabudúce :)

Čo sa týka navigačnej tabule pred budovou, veľmi radi by sme našim zákazníkom uľahčili nájsť nás, avšak na to sme nedostali povolenie bohužiaľ.

S pozdravom, iPark.sk

Knihu mi odovzdala velmi mila pani.

Reakcia obchodu iPark.sk

Odovzdáme pochvalu našej kolegynke, určite ju to poteší :)

Ďakujeme pekne p. Lucia.

S pozdravom, iPark.sk

doteraz každá moja objednávka bola zrealizovaná vo veľmi krátkom čase. Spôsob objednania, komunikácie, dodania tovaru tak, ako to robí i-Park mi vyhovuje. Vyhovujú mi aj ceny kníh v ponuke i-Parku. Ďakujem.

Reakcia obchodu iPark.sk

Krásny deň ste nám spravili p. Marta :)
    ĎAKUJEME veľmi pekne a tešíme sa, že ste nám verná.

S pozdravom, iPark.sk

• obchod je slabšie označený a je pre zákazníka v nevyhovujúcich priestoroch

Reakcia obchodu iPark.sk

Priznávame, že z vonku je naše odberné miesto ťažšie identifikovateľné, ale nemáme povolenie umiestňovať navigovacie odkazy pred budovu alebo na bránu.

V rámci budovy zákazníkov informujú označenia nalepené na stenách a dverách. Každopádne ďakujeme za váš názor a nákup.

S pozdravom, iPark.sk

• skoré doručenie, len prečo sa účtuje dob ierka, ked som išla pre balík na poštu,

Reakcia obchodu iPark.sk

pri objednávaní v našom internetovom obchode je možnosť doručiť tovar:
    - DPD kuriérom priamo na zvolenú adresu,
    - prostredníctvom Zásielkovne alebo
    - práve vami vybranou možnosťou: balík na poštu (v tomto prípade nie je balík doručený zamestnancami pošty, nakoľko ide o lacnejší spôsob ako by bol poštový kuriér).

A dobierka (platba za tovar pri osobnom prevzatí) sa platí vždy, keď si ju zákazník vyberie bez ohľadu na spoločnosť, ktorou mu bude balíček zaslaný. Okrem dobierky je možné zaplatiť za tovar aj vopred.

Ďakujeme za pochopenie.