• Dobry vyber
    • Prehladna stranka
    • Fajn ceny
    • Rychle dorucenie

• rýchlejšia aktualizácia nedostupných tovarov

Obchod v pohode, zatiaľ nedodaná archívna škatuľa, ale okamžite sa ozvali, že ju nemajú a dodajú o 2 týždne. Ale bolo by fajn, keby som to vedela už pri objednávaní, lebo zaplatená je.

Dobré ceny,rýchle dodanie

Som maximálne spokojná. Všetko prebehlo tak, ako malo.

S obchodom som spokojná, ale teda bola to objednavka cez web, vedela som co som chcela.

• rýchle dodanie, dobrá cena

maximálna spokojnosť

• Velky vyber tovaru a dobre ceny
    • Nemam

Odoslaný tovar ktorý bol očividne poškodený už pri balení. Poškodenie bolo dosť viditeľné, a boli poškodené 2 položky zo 6, takže nechápem ako je možné odoslať takto tovar zákazníkovi. Keďže sa jednalo o pár eurové položky, reklamáciu som neriešil.

• som spokojná

...

• na internete je znázornená ,,stará výborná dezinfekčná indulona,,,ktorá sa výborne vstrebáva do pokožky,ale doručená bola indulona,ktorú si kúpim kdekoľvek a kvalitou sa nevyrovná tej starej

• Poskytli mi všetky potrebné informácie, rýchle a príjemné jednanie, expresné dodanie. Maximálna spokojnosť :) Určite sa sem s dôverou obrátim aj nabudúce.

• dlha dodacia doba

je to ok.

Odporucam, rychle dorucenie, tovar v 100% stave

Som maximalne spokojný

• prijateľná cena
    • požadovaná kvalita
    • komunikácia na úrovni

Najvýhodnejšia cena poštovného oproti iným internetovým predajniam.

Vždy spokojná

• 2 cele dni bola objednavka v stave zaplatene. Na treti den rano mi prisiel mail o zmene na odoslane. A o 67 minut mi volal kurier, ze o 3 minuty je u mna. Kedze 370km by tak rychlo nedal, je zrejme ze iPapier sa neobtazoval vyslat mi signal nacas, kedy mam ocakavat kuriera. To povazujem za velke minus, byt niekolko dni rukojemnikom eshopu.

Reakcia obchodu iPapier.sk

Ospravedlňujeme sa vám za chybu, ktorá nastala v dôsledku našej nepozornosti. Zabudli sme zmeniť v systéme stav vašej objednávky.
    Tím iPapier.sk