• osobný odber
    • dodanie v rámci predpokladaného termínu

Dobrý deň, pán Daniel
    ďakujeme aj za Váš názor. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našim e-shopom. Dúfame, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

• Ako jeden z mála obchodov, kde som našiel presne ten tovar čo som hľadal
    • Rýchle dodanie i napriek tomu, že tovar bol označený ako na externom sklade
    • E-mail o všetkom, čo sa týka objednávky

Dobrý deň, pán Ladislav
    veľmi pekne ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

DLHE DODANIE ANDREANSKY

Dobrý deň, pán Andrej
    ďakujeme za Váš názor. Keďže ste zvolili spôsob platby prevodom na účet objednávka Vám bola expedovaná až po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet. Dúfame, že v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 4 mesiacmi

• dlha dodacia doba bez navodu

dlha dodacia doba bez navodu...

Dobrý deň, pani Dana
    ďakujeme aj za Váš názor. Tovar, ktorý nie je skladom sa objednáva od nášho dodávateľa. Ak sa doba dodania predĺži našich zákazníkov kontaktujeme telefonicky. Pre chýbajúci návod stačí kontaktovať našu zákaznícku linku 02 / 222 002 15 a naši zamestnanci Vám ochotne pomôžu.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

Tovar prišiel v poriadku je funkčný.

Dobrý deň, pán Vladimír
    ďakujeme aj za Váš názor. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našim e-shopom. Dúfame, že aj v budúcnosti budete mať s nami len dobré skúsenosti.

Dobrý deň, pán Michal
    veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii. Vaša spokojnosť nás veľmi teší a poháňa vpred.

• ceny, rýchle dodanie

Dobrý deň, pán Jaroslav
    veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. Teší nás Vaša spokojnosť s našim e-shopom. Veríme, že nám zostanete verný aj naďalej. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 4 mesiacmi

• Kupujem prevažne kozmetiku a parfumy za dobrú cenu, navyše osobný možnosť osobného výberu bez poplatku
    • občas sa stane, že objednaný tovar už nie je na sklade

Kupujem hlavne kozmetiku a parfumy za dobré ceny.

Dobrý deň, pani Izabela
    ďakujeme aj za Váš názor. Sme radi, že máte s našim e-shopom len dobré skúsenosti. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Zasielkovna

Dobrý deň, pani Zlatica
    veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. Nesmierne nás teší, že ste boli s našimi službami spokojná. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 4 mesiacmi

Nepružne reaguje, dodacie lehoty v porovnaní s konkurenciou velmi dlhé

Dobrý deň, pán František
    ďakujeme aj za Váš názor. Vami objednaný tovar je na objednanie od nášho dodávateľa. O stave Vašej objednávky ste boli aj telefonicky informovaný. Mrzia nás vzniknuté nepríjemnosti. Neustále na sebe pracujeme.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 4 mesiacmi

• Neochota a zavádzanie zákazníka nepravdivými cenami. Nikdy tu nič nenakúpim.

Dobrý deň, pán Branislav
    ďakujeme aj za Váš názor. Vami objednaný tovar bol v akcii a táto akcia platila len do vyčerpania zásob. O všetkom sme Vás telefonicky kontaktovali. Veľmi nás mrzia vzniknuté komplikácie, ktoré sme Vám spôsobili. Dúfame, že v budúcnosti budete mať s našim
    e-shopom len dobré skúsenosti.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 7 mesiacmi

Recenzia bola odstránená z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Recenziu nesmú písať osoby akýmkoľvek spôsobom spriaznené s daným obchodom.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 4 mesiacmi

• dobré ceny, dobrý sortiment
    • V minulosti som mal 1x problém s reklamáciou (ale tiež aj reklamáciu bez problémov)
    • Niekedy trochu dlhšie dodacie lehoty

Dobrý obchod, občas tam nakupujem.

Dobrý deň, pani Iveta
    veľmi pekne ďakujeme aj za Vašu recenziu. Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojná. Zapracujeme aj na našich nedostatkoch. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 4 mesiacmi

Písali mi pred 5 dňami že to odovzdávajú zasielkovni. Písali že mám čakať na ďalší mail k odberu. Prešlo 5 dní a stále nič...:-(

Dobrý deň, pán Marek
    ďakujeme aj za Vaše hodnotenie. Vaša objednávka bola dňa 04.05.2018 expedovaná do Vami zvolenú zásielkovňu. Dúfame, že v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.

• Relativne dobre ceny
    • Rychle dodanie
    • Nie je moznost platit s kartou

Pohodicka nakup

Dobrý deň, pán Radoslav
    ďakujeme aj za Vaše pozitívne hodnotenie. Ceny na našej stránke sa snažíme mať nastavené tak, aby sme boli cenovo dostupní pre všetkých našich zákazníkov.

• Siroky sortiment
    • Prehladnost e-shopu
    • Rychlost dorucenia

Odporucam na zaklade odobnych skusenosti.

Dobrý deň, pán Peter
    veľmi pekne ďakujeme za Váš názor. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našimi službami. Budeme robiť všetko preto, aby tomu tak bolo aj naďalej.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 4 mesiacmi

Dobré ceny na zriedkavé produkty.

Dobrý deň, pán Ján
    ďakujeme aj za Vašu recenziu. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov. Dúfame, že aj v budúcnosti budete mať s našim
    e-shopom len dobré skúsenosti.

• Rýchle vybavenie mojej objednavky
    • Pŕjemné prostredie chválim klimatizáciu v obchode
    • Projemný personal

Dobrý deň, pán Mário
    veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. Nesmierne nás teší, že ste boli s našimi službami spokojný.

• zavádzanie zákazníka!!

Tovar majú uveden skladom a v skutočnosti ho nemajú.

Dobrý deň, pán Rastislav
    ďakujeme aj za Vašu recenziu. Tovar ktorý nie je skladom u nás sa objednáva od našich dodávateľov. Ak je doba dodania dlhšia ako 7 pracovných dní našich zákazníkov kontaktujeme telefonicky. Vo Vašom prípade išlo o ukončený model tovaru (END) a boli ste telefonický informovaný o stave Vašej objednávky. Neustále na sebe pracujeme.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 4 mesiacmi

dodanie na druhý deň. cena

Dobrý deň, pani Viera
    ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov.