Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizuje jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastavenie prehliadača. Viac

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

• Veľký výber, ochota a ústretovosť personálu

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

Po 7 pracovnych dnoch, kedy mi mala byt objednavka dorucena, mi neprisla ziadna spatna odozva. Az po informovani z mojej strany mi bolo oznamene, ze tovar bude doruceny neskor. Kedy vsak neoznamili... Ak potrebujete kupit nieco nacas, urcite neodporucam.

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme aj za Vašu recenziu. O stave Vašej objednávky ste boli informovaná prostredníctvom e-mailu. Za vzniknuté komplikácie sa Vám ospravedlňujeme. K objednávke Vám bude pribalený aj darček.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

Všetko šliapalo tak ako to má byť

Reakcia obchodu InterStore.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii. Vaša spokojnosť nás veľmi teší a poháňa vpred.

• Všetko v poriadku

Všetko v poriadku, odporúčam

dlhá doba doručenia

Reakcia obchodu InterStore.sk

veľmi pekne ďakujeme aj za Vašu recenziu. Tovar, ktorý sa nenachádza na našom sklade sa objednáva od našich dodávateľov. O dobe dodania informujeme zákazníkov prostredníctvom sms správy a e-mailu.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 4 mesiacmi

Bez web stranku som si objednal model tovaru, alendodany mi bol iny model, s odovodnenim ze je chybne uvedeny na stranke

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme aj za Váš názor. Vzniknutá situácia nás mrzí, ale ak o tovar nemáte záujem môžete ho do 14 dní vrátiť odstúpením od kúpnej zmluvy.
    Tim InterStore.sk

Dobré

Všetko ako má byť

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

• nefunguje sledovanie stavu objednavky
    • slaby alebo ziadny popis produktov

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme aj za Vaše hodnotenie. Na našej internetovej stránke sa neustále pracuje. Zapracujeme aj na tomto nedostatku.

• rychle dodanie

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našim e - shopom veríme, že tomu bude tak aj naďalej. Urobíme maximum preto, aby tomu tak bolo.

• Všetko ako má byť.

• dobré ceny
    • osobný odber zadarmo
    • dlhé spracovanie objednávky

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme aj za Vaše hodnotenie. Ak tovar nemáme skladom objednáva sa od našich dodávateľov. Vtedy samotný proces spracovania objednávky trvá dlhšie ako pri tovare, ktorý na sklade máme. Zapracujeme aj na tomto nedostatku.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

Spokojnost rychle vybavenie a dobre ceny

• ok
    • nedalo sa platit kartou

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním recenzie. Budeme aj naďalej robiť všetko preto, aby sme boli ešte lepší v poskytovaní našich služieb. Na výdajnom mieste určite plánujeme zaviesť aj platobné terminály. Je to v štádiu riešenia.

• Vyborna komunikacia s obchodom

Velmi ustretovi a ochotni predajcovia

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Dúfame, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

• rýchle vybavenie objednávky, možnosť osobného odberu, cena produktu o 6 eur nižšia ako v kamenných lekárňach
    • žiadnu som nezistila

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme pekne za Váš názor. Veľmi nás teší, že ste boli s našimi službami spokojná. Ceny sa snažíme mať nastavené tak, aby sme boli cenovo dostupní pre všetkých našich zákazníkov.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 4 mesiacmi

chválim prístup obchodu, hneď pri zistení že nemajú tovar na sklade ma kontaktovali a hladali najvýhodnejšie riešenie

Tím InterStore.sk

• Zohnali mi tovar, ktorý je na slovensku dosť obtiažne dostupný a s najnižšou cenou na Heuréke.
    • Za optimálny čas

Mal som problémy s jedným komponentom čo nebolo chybou obchodu ale výrobcu. Dokonca na oficiálnych stránkach výrobcu boli rôzne fóra o tejto chybe a aj plný youtube atď.
    Sám výrobca uznával reklamáciu daného komponentu, ale za 2 mesiace mi neprišlo od neho žiadne vyrozumenie, ako by sa situácia dala vyriešiť.
    Po kontaktovaní InterStrore moju situáciu vyriešili za cca 12 dní a nový komponent mi odoslali.

PS: Snáď bude funkčný :)
    ---------------------
    edit: Funguje ako má

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov. Pevne veríme, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti. Naši zamestnanci na sebe neustále pracujú.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

som spokojná, tovar bol rýchlo doručený do obchodu

• výhodná cena