InterStore.sk

Recenzie InterStore.sk

Užívateľ bez avatara

Anonym

• ziadne
  • nedodany tovar, napriek potvrdeniu objednavky
  • neschopnost vyjst zakaznikovi v ustrety
  • zavadzajuca / klamliva komunikacia

Objednal som z toho obchodu prvykrat, a neuspesne.

Objednavka bola potvrdena obchodom s dodacou dobu 21 pracovnych dni. Napriek viacnasobnemu urgovaniu (sposob komunikacie absolutne nepatricny - po otazke na stav na nezmeneny stav objednavky, mi napisali len, ze dodacia doba je 21 dni, nech cakam, opakovalo sa viackrat v roznych formach). Nakoniec samozrejme tovar dodany nebol s odvolanim sa na nedostupnost u dodavatela. Tento dovod zjavne nebol pricinou nedodania - povodne bol tovar skladom, pri potvrdeni objednavky som suhlasil s 21 dnovym dodanim, prave kvoli naskladneniu novych zasob.

Ziadne ospravedlnenie, ziadna kompenzacia za nedodanie a za dobu cakania zo strany obchodu nenastala.

Osobne tu uz nakupovat nebudem a obchod nielenze neodporucam, ale vyslovene odradzam od nakupu cezen vsetkych, co su zvyknuti na aspon akytaky standard komunikacie a riesenia objednavok cez eshop.

• Bola pre vás táto recenzia užitočná?
  • Áno (1)
  • Nie

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme aj za Váš názor. Nakoľko ste reagovali ako "anonym" nevieme sa dostať k číslu Vašej objednávky, aby sme mohli adekvátne reagovať. Našich zákazníkov priebežne informujeme o stave ich objednávky. Tovar, ktorý nie je skladom u nás sa objednáva od našich dodávateľov. Ak sa termín naskladnenia zmení, respektíve posunie náš zákazník je informovaný. Termíny naskladnenia tovaru u nášho dodávateľa my ovplyvniť či urýchliť nevieme. Za spôsobené komplikácie sa každopádne ospravedlňujeme.

• dobré

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním tejto recenzie. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s našim e-shopom.

• Tovar bol doručený skôr

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme pekne za Váš názor. Veľmi nás teší, že ste boli s našimi službami spokojný. Urobíme maximum preto, aby tomu tak bolo aj naďalej.

MM

bezproblémový

Reakcia obchodu InterStore.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii. Vaša spokojnosť nás veľmi teší a poháňa vpred.

Lunado

Pridané: 28. decembra 2017

Dobre ceny, tovar na sklade, rychle dorucenie

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov.

Romanová

• Cena, rýchlosť dodania

Odporúčam

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním recenzie. Budeme aj naďalej robiť všetko preto, aby sme boli ešte lepší v poskytovaní našich služieb.

Pridané: 27. decembra 2017

Prišiel mi potvrdzujúci mail o objednávke, o 2 dni na to aj že moja objednávka bola vybavená a do 5 dní ju dostanem od kuriéra a na ďaľší deň mi volali z obchodu, že objednávku mi musia zrušiť, pretože daný produkt neni na sklade a nedá sa objednať. Neodporúčam tento obchod.

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme aj za Váš názor. Parfém, ktorý ste mali v objednávke sa žiaľ u nášho dodávateľa nedal objednať, nakoľko ho nemal na sklade. O stave Vašej objednávky sme Vás informovali. Za vzniknuté komplikácie sa Vám ospravedlňujeme.

Michal

Pridané: 27. decembra 2017

Dobrá komunikácia a rýchle dodanie....veľmi spokojný...

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním tejto recenzie. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť, ktorá nás ženie vpred. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Roman

Pridané: 26. decembra 2017

• V minulosti bez problému...
  • ... teraz pred sviatkami som musel stále telefonovať aby bola zásielka doručená včas. Nepochopiteľná vec: platené prevodom, vypýtali si doklad o zaplatení ale aj tak odoslali tovar až keď im prišli peniaze na účet. Pýtam sa sám seba - nebolo odoslanie dokladu o zaplatení zbytočné keď ho aj tak nebrali vážne?

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme aj za Váš názor. Vaša objednávka bola expedovaná dňa 21.12.2017 a potvrdená na 5 pracovných dní. Ak sme Vám spôsobili nejaké komplikácie ospravedlňujeme sa. Neustále na sebe pracujeme.

Pridané: 26. decembra 2017

• Mily personal na Dolnozemskej
  • Dost dlhe cakanie na vybavenie objednavky a presun tovaru do predajne

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme veľmi pekne aj za Váš názor. Tovar, ktorý nie je skladom sa objednáva od nášho dodávateľa. Ak sa doba dodania predĺži zákazníkov informujeme. Neustále na sebe pracujeme.

Zobrazujem 31 - 40 zo 4236 recenzií 1...2 3 [ 4 ] 5 6...424