Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizuje jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastavenie prehliadača. Viac

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

• dlhý čas od objednávky k vyzdvihnutiu

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

• nie zlé, až na dlhú dodaciu dobu....

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme pekne za Váš názor. Veľmi nás teší, že ste boli s našimi službami spokojný.

• dobre ceny
    • odoslanie zasielky az po 11 dnoch
    • slaby eshop, chybaju doplnkove parametricke filtre

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme aj za Váš názor. Na našej stránke sa neustále pracuje. Chýbajúce informácie o tovare postupom času určite doplníme. Neustále na sebe pracujeme.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

Obchod sa uskutočnil bez problémov. Tovar bol doručený v čase, ktorý bol udaný na začiatku obchodu. Dodanie bolo bez poškodenia obalu a tovaru.

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov. Pevne veríme, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti. Neustále na sebe pracujeme.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

Tovar prišiel vpohode, s cenou a kvalitou som taktiež veľmi spokojná, len doba doručenia bola dlhšia :-) Ale určite odporúčam :-)

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním recenzie. Budeme aj naďalej robiť všetko preto, aby sme boli ešte lepší v poskytovaní našich služieb.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

• nizke ceny a velky vyber tovarov

možno len to, že tovar nieje doručený na druhý deň, ale čakal som cca týždeň - vedel som o tom pri objednávaní ( ale zase to bude daň za nízke ceny)

Reakcia obchodu InterStore.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii. Vaša spokojnosť nás veľmi teší a poháňa vpred.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

• Okamzite dodanie, vyborna informovanost, ustretovost..

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

+ Nízke ceny na daný tovar
    + Možnosť osobného výberu v mieste bydliska
    - dĺžka dodacej doby
    - musel som viacej krát telefonovať čo je s tovarom

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme pekne za Váš názor. Veľmi nás teší, že ste boli s našimi službami spokojná. Ceny sa snažíme mať nastavené tak, aby sme boli cenovo dostupní pre všetkých našich zákazníkov.

• Dĺžka dodania

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

po desiatich dňoch nemám žiadnu správu o objednanom tovare

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme aj za Vašu recenziu. Vaša objednávka dnes bola expedovaná na Vami zvolenú adresu. Zajtra Vám bude doručená.

• Najnižšia cena na trhu
    • Nekonečná čakacia doba.Prešlo 11 dní od potvrdenia objednávky a tovar stále nikde ani žiadne info.

Obchod neodporúčam, pretože nie som zvyknutý tak dlho čakať.

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme za Váš názor. Objednávka Vám bola potvrdená na 7 pracovných dní. Do týchto dní sa nerátajú víkendy. Vaša objednávka Vám bude zajtra doručená na Vami zvolenú adresu.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

Tovar som si objednala pred 10.dnami. Po 8.dnoch mi tel., ze nemaju jeden produkt z tych, ktore som si objednala. Dodnes zasielku nemam. Som sklamana z dlheh doby cakania a vybavenia mojej objednavky. Po prvej zlej skusenosti som im dala este jednu sancu, ale uz NIKDY viac

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme aj za Vašu recenziu. Pri Vašej objednávke čakáme za naskladnením chýbajúceho tovaru, ktorý bol na objednanie od nášho dodávateľa. Hneď ako k nám tovar dorazí budeme Vašu objednávku kompletne expedovať na Vami zvolenú adresu. K objednávke Vám bude pribalený darček + doprava zdarma. Ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Neustále na sebe pracujeme.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

Po telefonickej urgencii v pondelok som dostal informaciu ze zasielka bola odoslana do dnesneho dna ma nikto nekontaktoval.

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme aj za Vašu recenziu. Vaša objednávke bola expedovaná. Ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Neustále na sebe pracujeme.
    Tím InterStore.sk

• dodacia doba nezodpoveda informacii pri kupe
    • (ne)kvalita prepravy/balenia - tovar prisiel poskodeny
    • problematicke reklamacie - tel. linka nefunguje
    • obtiazne ziskanie penazi naspat

Tovar bol najlacnejsi na Slovensku, ale sluzby zodpovedali trhu v Indii. Vystavujete sa riziku ze Vas akakolvek komunikacia s predajcom stat vela casu a rozculovania.

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme aj za Vašu recenziu. Nakoľko ste neuviedli číslo Vašej objednávky je nám ťažko sa vyjadriť k vzniknutej situácií. Telefonické linky sú dostupné od pondelka do piatku v čase od 10.00 - 18.30 hod. Neustále na sebe pracujeme.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

Tovar je podrobne popísaný a má dostatočnú obrazovú prílohu, takže máte možnosť preštudovať si, čo vlastne kupujete.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

• Slabá komunikácia so zákazníkom. Dodacia doba: 5 pracovných dní = 3 týždne od objednávky a tovar stále nie je doručený

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme aj za Váš názor. Omeškanie nastalo na strane nášho dodávateľa. Vašu objednávku dnes expedujeme na Vami zvolenú zásielkovňu. K objednávke Vám pribalíme aj darček. Ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Neustále na sebe pracujeme.

• Nekomunikativnost

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme aj za Vašu recenziu. Vašu objednávku dnes expedujeme na Vami zvolenú zásielkovňu. S našimi zákazníkmi komunikujeme ako najlepšie vieme či už prostredníctvom e-mailu, telefonátu alebo online chatu. Neustále na sebe pracujeme.

• dlho čakáme na dodanie tovaru už 2týždne

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme aj za Váš názor. Omeškanie nastalo na strane nášho dodávateľa. Vaša objednávka bude tento týždeň expedovaná na Vami zvolenú adresu. K objednávke Vám pribalíme aj darček. Ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Neustále na sebe pracujeme.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

VYROBOK SPOKOJNOSŤ ,dlžka dodacej lehoty trochu dlhšia.,ale kurierská spoločnosť by mohla byť lacnejšia :)

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním tejto recenzie. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s našim e-shopom.

Tovar nebol vôbec doručený

Reakcia obchodu InterStore.sk

ďakujeme aj za Vašu recenziu. Váš tovar je objednaný u nášho dodávateľa. Hneď ako sa naskladní ho budeme expedovať na Vami zvolenú adresu. Za spôsobené omeškanie sa ospravedlňujeme. K objednávke Vám bude pribalený darček + doprava zdarma.