• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 2 mesiacmi

• najlacnejší pri zachovanej kvalite
    • dlhšie, o pár dní sa čaká

Dobrý deň, pani Lenka
    veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu. Nesmierne nás teší, že ste boli s našimi službami spokojná. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• Vyhodne ceny

Vyborne ceny, komunikacia, tovar prisiel skor ako do 7 pracovnych dni. Vzhladom na vyrazne nizsiu cenu oproti ostatnym obchodom, by som si pockala aj tych 7 dni :)

• Dobre ceny

Konkretnu farbu licidiel a pod. si treba pozriet inde.

Dobrý deň, pani Dia
    ďakujeme za Vašu recenziu. Fotky na našej stránke sú prevažne ilustračného charakteru. Na našej stránke sa neustále pracuje. Zapracujeme aj na tomto nedostatku.

• Rýchle vybavenie pri prevzatí
    • Miesto na osobné vyzdvihnutie tovaru bez dodatočných poplatkov
    • Dlhé čakanie na tovar

Pri tovare bola informácia o jeho dostupnosti na centrálnom sklade. Pri objednávke bola ale dodacia lehota 7 pracovných dní a to som zvolil osobný odber tovaru v Petržalke. Dodanie trvalo 7 dní od potvrdenia objednávky, aj keď sa nezmenila informácia o dostupnosti. Ak sa spoliehate na rýchle dodanie tovaru, nakupujte inde.

Dobrý deň, pán Peter
    veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. O dobe dodania informujeme zákazníkov prostredníctvom sms správy a e-mailu. Skladové priestory nám nedovoľujú mať všetok tovar skladom. Zapracujeme aj na tomto nedostatku. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

Na webovej stránke uvedené že tovar je na sklade 3ks.
    Po objednaní mi volali že tovar na sklade nie je.

Dobrý deň, pani Zuzana
    ďakujeme aj za Váš názor. Tovar, ktorý nie je skladom sa objednáva od nášho dodávateľa. Kusy, ktoré boli skladom sa priradili k starším objednávkam. Ďakujeme za Váš nákup.

• nízke ceny
    • dlhšie dodacie lehoty

spokojnosť s nákupom

Dobrý deň, pán Igor
    veľmi pekne ďakujeme aj za Vašu recenziu. Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojný.

• Je v blízko ..

Dobrý deň, pani Renáta
    ďakujeme za Vaše hodnotenie. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našim e - shopom veríme, že tomu bude tak aj naďalej.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

sice som musel na tovar tyzden cakat, ale za cenu 126€ vs 166€ (v Alze) sa nemozem az tak stazovat.

Dobrý deň, pán Richard
    veľmi pekne ďakujeme aj za Vašu recenziu. Dúfame, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti. Ceny na našej stránke sa snažíme mať čo najnižšie. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

• tovar mi bol doručený presne taký aký som si objednal a v poriadku
    • nedodržanie termínu zaslania tovaru

Dobrý deň, pán Alex
    veľmi pekne ďakujeme aj za Vašu recenziu. Tovar, ktorý nie je skladom sa objednáva od nášho dodávateľa. Ak dodanie trvá dlhšie našich zákazníkov kontaktujeme telefonicky. Aj s Vami sme telefonicky komunikovali o stave Vašej objednávky. Dúfame, že v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti. Zapracujeme na každom našom nedostatku.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

Deklarovana dostupnost tovaru je nejasna. Heureka hovori o dostupnosti do tyzdna. Samotny obchod ju deklaruje do 7 pracovnych dni, nakoniec vsak ide o 7 pravocnych dni az od potvrdenia objednavky a nie jej vytvorenia, hoci v stave objednavky sa nachadza len datum jej vytvorenia. Obchod den pred uplynutim doby nevedel garantovat ani expedovanie. Najvacsia absurdita nastala ked mi povedali, ze ak by som do poznamky uviedol, ze tovar potrebujem skor, boli by danu dobu stihli. Objednavku som zrusil.

Dobrý deň, pán Martin
    ďakujeme Vám aj za Váš názor. Objednávky sa potvrdzujú na pracovné dni nakoľko cez víkendy a sviatky máme zatvorené. Ak pri objednávke nastane akékoľvek omeškanie našich zákazníkov informujeme telefonicky a e-mailom. Neustále na sebe pracujeme.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

Velmi rychle dorucenie prehladne stranky velka spokojnost

Dobrý deň, pani Miroslava
    aj Vám veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu. Dúfame, že aj v budúcnosti budete mať s našim e-shopom len dobré skúsenosti.

• Dobré ceny

dobré ceny

Dobrý deň, pán Peter
    veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojný.

• Dobré ceny

Dobrý deň, pán Miroslav
    ďakujeme aj za Váš názor. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našim e-shopom. Dúfame, že aj v budúcnosti budete mať s nami len dobré skúsenosti.

• Rýchle dodanie
    • Nízke ceny
    • Milé baby na osobnom odbere

Dobrý deň, pani Lea
    veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu. Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojná. Už teraz sa tešíme na Váš ďalší nákup.

• nemoznost platit kartou do 100 eur, v 21. storoci dost trapne obmedzenie

Dobrý deň, pán Juraj
    veľmi pekne ďakujeme aj za Vašu recenziu. Platba kartou je možná nad 100 € a našich zákazníkov o tom informujeme aj v sms správe.
    Nakoľko si chceme udržať výborné ceny na trhu, tak musíme mať takéto obmedzenie. Za Vaše pochopenie ďakujeme.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 4 mesiacmi

• Dobré ceny, parkovanie pred obchodom

Reakcia obchodu InterStore.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii. Vaša spokojnosť nás veľmi teší a poháňa vpred.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

• Prišiel som cez deň a vôbec som nečakal.
    • Zaparkoval som pred vchodom
    • Dobrá poloha blízko centra
    • Platil som 97EUR a dalo sa len v hotovosti. Platby kartou sú možné len nad 100 EUR.

Dobrý deň, pán Ivo
    ďakujeme aj za Vašu recenziu. Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojný. Platba kartou je možná nad 100 € zákazníkov o tom informujeme aj v sms správe.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

Od objednávky uplynulo 10 dní, medzitým ma obchod neinformoval o dlhšej dodacej lehote. Až po 10 dňoch ma informovala zásielková služba, že v najbližších dňoch mi budú dodávať tovar...

Dobrý deň, pani Zuzana
    veľmi pekne ďakujeme aj za Vašu recenziu. Objednávka Vám bola potvrdená na 7 pracovných dní. O tejto dobe dodania ste boli informovaná sms správou a e-mailom. Do týchto dní sa nerátajú víkendy ani sviatky. Vaša objednávka bola odoslaná na Vami zvolenú zásielkovňu.

• nakúpil v obchode InterStore.sk pred 3 mesiacmi

prvýkrát a aj posledný krát

Dobrý deň, pán Patrik
    ďakujeme aj za Váš názor. Vaša objednávka Vám bola potvrdená na 7 pracovných dní. Do týchto dní sa nerátajú víkendy ani sviatky. Vaša objednávka mala byť vybavená do 29.05.2018 čo aj bude nakoľko dňa 28.05.2018 odišla z nášho skladu. Ďakujeme za Váš nákup.

• najlacnejšia možnosť
    • pomalé

už prešiel týždeň a tovar stále nikde. nabudúce si radšej priplatím a tovar budem mať na druhý deň...

Dobrý deň, pán Samuel
    ďakujeme aj za Vašu recenziu. Keďže ste si zvolili spôsob platby bankovým prevodom, objednávka Vám bola potvrdená až po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet. Neustále na sebe pracujeme.