• rýchlosť dodávky,
    • navýšenie ceny za dopravu

• Tovar dorazil na druhý deň po objednávke. Expres rýchlosť. Veľká spokojnosť s obchodom. Dobré ceny.

• Dobrý výber gumových rohoží podľa typu vozidla

Spokojnosť, odporúčam. Rýchle spracovanie objednávky a rýchle doručenie.

• Siroky sortiment
    • Prehladny e-shop
    • Neprijemny personal
    • Pomale dorucenie (oproti deklarovanemu na webe)

Samotny e-shop je fajn, umoznuje filtrovat podla vozidla, sortiment je skvely. Telefonicka podpora je tiez super, mila a ochotna. Obchod na Ivanskej ceste v BA ale zlyhava na plnej ciare. Po vstupe do predajne si Vas ani jeden z predajcov nevsima, aj ked nemaju ineho zakaznika. Pri prvej navsteve som pozdravil, bez odzdravenia skrikol predajca na kolegynu "tak si ho vezmi" a ta nasledne neochotne a pomaly vybavila objednavku.

Pri druhej navsteve to bolo este menej prijemne, naspat nepozdravil vobec nikto, ked som sa spytal predavajuceho, ci si mozem prevzat objednavku u neho, iba pohol hlavou a bez pokusu o ocny kontakt iba zvolal "cislo?". Zvysok celej interakcie sa niesol v podobnoch duchu, bez slova si nieco do pocitaca tukal 5 minut, postavil sa, odisiel a o dalsich 5 minut sa vratil s objednavkou a slovami "paci, majte sa" mi podal blok. Ako bonus sa nikto neobtazuje mat v predajni rusko.

• A+++

cena, rychlost

• Rýchle , pružné , príjemný personál

• rychle dodanie

• Doručenie zadarmo a dobré ceny.

• Veľmi ochotný personál, rýchle vybavenie mojej objednávky, aj jej zmeny.

• rýchle doručenie
    • skvelá komunikácia keď mi nešiel tovar pridať do košíka
    • ochotne poradili