• Spokojnosť

Katastrofa

Reakcia obchodu INSIZE

Dobrý deň prajem,
    ďakujeme za vyjadrenie názoru. Je pre nás dôležité poznať ako pozitivný tak aj negativný názor, aby sme s týmito informáciami mohli ďalej pracovať.
    Dovolím si však doplniť informáciu a skutočnosť o ktorej informujeme zákazníka hneď v prvom emailu po vytvorení objednávky, a to že aktuálne z dôvodu sťahovania skladu fungujeme v obmedzenom režime.

Takže získanie negatívneho hodnotenia typu "katastrofa" po 6 dňoch od vytvorenia objednávky nás mrzí.

Komunikujeme otvorene smerom k zákazníkom, nakoľko ste pre nás prvoradý. Všetky zmeny, ktoré robíme, sú práve z dôvodu, aby sme pre Vás, našich zákazníkov mohli do budúcna mať násobne viac tovaru ihneď k odberu a naše služby s tým spojené boli rýchlejšie.

Ďakujeme za pochopenie a budeme sa tešiť niekedy nabudúce.

neviem posúdiť,kedže tovar mi ešte nebol doručený

rýchle dodanie tovaru

Kalibráciu píšu 1 týždeň realita sú 3 týždne

Reakcia obchodu INSIZE

Dobrý deň prajem,
    kalibrácia netrvá 3 týždne. E-mail s termínom dodania do 30. 8. sme Vám posielali hneď po spracovaní objednávky. Tovar bolo potrebné doručiť k nám na sklad z centrálneho skladu výrobcu. Aktuálne je Vami objednaný tovar už v našom kalibračnom laboratóriu. Potom hneď podľa dohody Vám ho budeme doručovať. Ďakujeme za pochopenie a veríme, že s kvalitou objednaných meradiel budete spokojný a dlho Vám budú dobre slúžiť.

• dobrá komunikácia

• neviem - že deklarujú že majú tovar na sklade a odoslanie hneď ???

Ak sa s dodaním tovaru neponáhľate, tak je to v poriadku. Ja som ich ale musel po 2 dňoch upozorniť, že tovar napriek platbe vopred stále neodoslali a odpovedali mi že objednaný tovar odosielajú hneď v ten deň - to bolo ráno. Na druhý deň kontrolujem prepravu a prečítam si, že vytvorili len prepravné avízo o tom, že budú niečo odosielať ...

• Ok

• dlhe trvanie dodania tovaru ziadna komunikacia

Spokojnost. Ok.

• Rýchlosť a spoľahlivosť
  • Po objednavke posuvneho meradla, pokial prisla faktura, tak prisli kadejake 3 zbytocne maily o zaregistrovani, o objednavke,... Tieto veci ma ako zakaznika nezaujimaju. Ked si objednam nieco, tak chcem hned fakturu aby som ju mohol uhradit. Termin dodania 06.10.2021 je ako zly sen.
    Ak nezlepsite tak tazko mozete konkurovat. S uctou. Igor Srsen

• rýchlosť vybavenie

• Spoľahlivosť

Fajn

• Rýchle jednanie zo strany obchodu
    • Dostupnosť tovaru

Pekný darček a + Akciové letáky

• Bol som spokojný s dodaním v krátkom čase

• Celková spokojnosť s prístupom

• - príjemná komunikácia, rýchle dodanie