Takmer 3 týždne sa nikto neozýval, zrazu bez odpovede prišiel mail, že tovar bol odoslaný. Potom doručený do dvoch dní. Tovar v poriadku, veľkosť sedí, chvalabohu nemusím vracať. Obchod ale pre zlú komunikáciu a dlhú dobu dodania vôbec neodporúčam.

• Neseriozny obchod.Akonahle napíšete že chcete tovar vrátiť,prestanu komunikovat a tovar vám ostane na krku.

NEODPORUčAM!!! Kupovala som čižmy,nesadli,napísala som že chcem ich vrátit no z ich strany žiadna odpoved.Ignoruju,neodpíšu,slečna na linke sa tvári že ona za nič nemože a musíte čakat kým sa ozvu z Poľska.Lenže sa neozvu a tovar vám ostane na krku kedže nemate adresu. Na polsku nerisknem poslat,čo ak neprevezmu,a ta Zilinska ktora je uvedena je iba ,,akože,,na tu nesmiete a zbytočne aj pošlete,tovar vám príde spät neprevzatý. Takže POZOR!!! Idem podat podnet na SOI...ak sa mi ozvu a tovar mi umožnia vrátit,samozrejme hodnotenie zmažem..

• z ničoho nič mi zrušili objednávku, ktorá sa vybavovala

nedoveryhodne

• dobra komunikacia
    • dobre zlavy
    • normalne dorucenia

odporucam

• Komunikácia
    • Odoslanie
    • Skladom = na externom sklade (3týžden dodanie)

Tento obchod nedoporučujem, komunikácia na bode mrazu. Tovar ktorý je skladom a dodanie 3 týždne ? Celé zle, nikdy viac. Ďakujem.

• nic

Neodporucam tento obchod.. prisla mi neuplna objednavka nakolko som zaplatil za celu.. zla komunikacia.. nedodrzanie casu dorucenia.. chcu sa stat najlepsim internetovym obchodom a nevedia zabezpecit poriadne jednu objednavku.. neodporucam tam nakupovat

• Cena, rychlost dodania

Bal som sa tu nakupovat, nakolko som nikde nenasiel recenzie na tento polsky shop. Riskol som to a som spokojny. Po objednani chodili e-maily pri kazdej zmene stavu objednavky. Kvalita tovaru je v pohode, ceny nizke a kurier mi tovar priviezol na 5-ty pracovny den po objednani.