• nakúpil v obchode inSPORTline.sk pred 2 týždňami

Som spokojný s dodaním tovaru,aj s produktom.

• nakúpil v obchode inSPORTline.sk pred 1 mesiacom

• Bola som veľmi spokojná s objednávkou, rýchlo doručená , a v najlepšom stave

su rychli s donaškou

• Všetko prebehlo v poriadku
  • nakúpil v obchode inSPORTline.sk pred 2 týždňami

• Dodanie na druhy deň, som spokojna
  • nakúpil v obchode inSPORTline.sk pred 2 týždňami

prehľadnosť, priaznivé ceny a rýchle dodanie

• dobrá skusenosť

• Komunikacia
    • Prehladnost stranky
    • Rychlost dodania
  • nakúpil v obchode inSPORTline.sk pred 1 mesiacom

Sme maximálne spokojné aj s doručením a nastavením tovaru, odporúčame.Špániková Viera, mama, a Katarína

• Rýchlosť dodania tovaru
    • Zatiaľ žiadne
  • nakúpil v obchode inSPORTline.sk pred 1 mesiacom

• neochotní predavači, neodborná výmena

Kolobežka bola dodaná bez dvoch šróbov, ktoré držia poistku na rozkladanie a skladanie. Nikde v návode sa neuvádza, že by sa šróby mali byť prvým použitím namontovať. Spočiatku išla zložiť aj rozložiť aj bez toho, asi 10x. Chýbajúce šróby som si uvedomil až keď som poistku úplne odmontoval. Používaná bola takto asi 2 týždne. Následne som išiel do predajne v Bratislave, kde tvrdili, že šróby vypadli počas používania, pričom tam nikdy neboli. Nakoniec našli aspoň nejaké šróby aj keď v 2 rôznych veľkostiach (vraj "z nejakých iných kolobežiek, korčúl a podobne"), určite nie originálne.
    Kolobežka je inak ok.

Reakcia obchodu inSPORTline.sk

Dobrý deň, pán Martin,

ospravedlňujeme sa Vám za komplikácie, ktoré Vám vznikli. Pravdepodobne išlo o nekompletný kus z výroby, kde chýbali spomínané skrutky. V návode sa uvádza, že je potrebné si preveriť utiahnutie všetkých skrutiek a upínacích páčok, zabezpečenie skladacieho mechanizmu a zacvaknutie poistky, ... Každopádne, na predajni by ste sa mali stretnúť aj s príjemný a ochotným prístupom, nie len s vyriešením problému. Na toto sme ihneď upozornili kompetentných, aby sme sa v budúcnosti zlepšili.

Veríme, že Vám bude kolobežka v budúcnosti slúžiť k spokojnosti.

Váš tím inSPORTline

Som velmi spokojna

• nakúpil v obchode inSPORTline.sk pred 2 mesiacmi

• Rychlost dodania
    • Riesenie problemu
    • Kamenna predajna

Tovar bol dodany rychlo. Mal som problem s vadnou pumpou dodanou v sete s nafukovacím kajakom, bez problemov mi ju v kamennej predajni na pockanie vymenili, dokonca za lepsi typ. Zatial dobra skusenost.

• nakúpil v obchode inSPORTline.sk pred 3 týždňami

• Objednávala som opakovane a som spokojná že nemusím behať po obchodoch.

• Dobrá cena
    • Po potvrdení objednávky mi už vobec nenapísali, kedy budu zásielku posielať a ani kedy mi bude dorucena
    • A rovnako aj u dopravcu, žiadna sms ani email, že mi budu doručovať tovar

Reakcia obchodu inSPORTline.sk

Dobrý deň, pani Jana,

ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Od nás posielame informáciu o odoslaní tovaru cez e-mail a aj sms správou, tak aby mal zákazník vždy aktuálnu informáciu o stave jeho objednávky. Tiež vo Vašom účte na našej stránke si vždy viete pozrieť aktuálny stav Vašej objednávky. Ihneď sme preverili správnosť nastavenia u nás v systéme a tiež v prepravnej spoločnosti.

Na základe preverenia našou zákazníckou podporou sme zistili, že tovar Vám bol doručený na druhý deň a veríme, že Vám bude slúžiť k spokojnosti.

Váš tím inSPORTline

• nakúpil v obchode inSPORTline.sk pred 4 týždňami

• Odbornost, kvalita , spolahlivost

• korektnosť

Objednal som tovar - ochrannú sieť na trampolínu. Vzhľadom k tomu, že zlý typ som vybral a nepasuje, tak som využil vrátenie tovaru späť v rámci 30 dňovej lehoty. Teraz, keď píšem toto hodnotenie nákupu , už mi vrátili aj peniaze na účet. Som spokojný v plnej miere.

• nakúpil v obchode inSPORTline.sk pred 3 týždňami

• rýchle a korektné jednanie
    • dobré ceny

kvalitný obchodný partner pre športové potreby

• rychle dodanie
  • nakúpil v obchode inSPORTline.sk pred 3 týždňami

Prijemne jednanie a rychle vybavenie...tovar som uz mala na druhy den po objednani