• Stôl sa mi páči je pekný nezaberá veľa miesta som spokojná

Príjemná pani na informáciách ústretová

• Prijateľná cena
    • Tovar skladom
    • Trochu dlhšia doba dodania

Bezproblémové vybavenie zakázky.
    Rýchly dovoz.
    Spokojnosť.

• Rýchle, spoľahlivé.

Reakcia obchodu INPOSTELE

Ďakujeme za vašu recenziu.

INPOSTELE.SK

• cena tovaru nezodpovedá kvalite, stoličky sa líšia farbou od obrázka v eshope, nekvalitné spracovanie, problém zmontovať, každá noha inej dĺžky - rozdiel aj 0,5cm!!!, slabo zabalené, pri preprave sa poškodil obal aj obsah

Reakcia obchodu INPOSTELE

Obráťte sa na naše reklamačné oddelenie, radi vám pomôžeme. Ideálne či nám môžete zaslať foto záhradných stoličiek, aby sme mohli vyriešiť priamo s výrobcom. Ďakujeme

rýchle doručenie , som spokojná

Reakcia obchodu INPOSTELE

Ďakujeme, Vaša spokojnosť nás teší.

• KLAMÁRI
    • ZLODEJI

Absolútne neodporúčam tento obchod!!! Sú to zlodeji!!! Objednala som si tovar ktorý som chcela vrátiť, poslala ho do Českej republiky nakoľko sa len vydávajú za Slovenský eshop, no v ČR mi ho odmietli prevziať a tak sa mi tovar vrátil naspäť !!! Tá arogantná a drzá osoba na infolinke, ktorá mi zložila mi telefón, odzrkadľuje praktiky tohto obchodu!!! Keď sa mi tovar vrátil po 2x odmietnutí zásielky naspäť, rozbalila som ho čo som pred tým neurobila pretože som mala v úmysle tovar vrátiť bez udania dôvodu, čím má chráni zákon, tovar bol totálne v zlom stave, sedačka bola ošúchaná, mala diery, no otrasné!!! Následne po rozbalení sme tovar zadali na reklamáciu ktorú zamietli. Kontaktoval ich môj právny zástupca a budeme to riešiť pretože horší prístup som nikdy nezažila a tento eshop by mal okamžite prestať fungovať!!! Dávajte si pozor s nenechajte sa oklamať!!! Nič neobjednávajte, budeme postupovať v súlade so zákonom a našimi právami a dáme to aj do médií!!!

Reakcia obchodu INPOSTELE

Overili sme Vašu objednávku. Nákup bol na firmu, teda odstúpenie od Kúpnej zmluvy nie je zo zákona možné, je to uvedené aj v našich obchodných podmienkach. Výnimky povoľujeme len keď je na to reálny dôvod a vopred nás o to požiadate. Pohovku ste nám zaslali poštou bez predchádzajúceho upozornenia, tieto zásielky nemôžeme preberať.
    Určite nie je naším zámerom niekoho nachytávať, ale naozaj sa musí postupovať podľa zákonných podmienok na vrátenie tovaru. Takto postupujú všetky e-shopy, od malých až po veľké.
    Ďakujeme za pochopenie.

INPOSTELE.SK

Po 30 dňoch mi tovar nebol doručený, pričom na eshope bola garancia do 10 dní. Neochota. Vyhovorky, že sklad je v zahraničí a cakaju naň.

Reakcia obchodu INPOSTELE

Overili sme Vašu objednávku. Máte pravdu, výrobca nám tovar nedodal v lehote, za čo sme sa Vám ospravedlnili a ponúkli zľavu na produkt.

INPOSTELE.SK

ide o seriozny e-shop. komunikacia rychla , dodanie tovaru do 2 pracovnych dni. vrelo odporucam . tomascikova

Vsetko OK

Doručenie podľa stavu na sklade, tovar pekne zabalený, komunikácia výborná, som spokojná, odporúčam.

Reakcia obchodu INPOSTELE

Ďakujeme za Vašu recenziu.

INPOSTELE.SK

• Dobrý výber sortimentu, za priateľské ceny a pomerne rýchla ddávka tovaru.

ODPORUČAM!

• Spokojnost

• všetko v poriadku, botník je krásny

Dorucenie bolo velmi rychle

Tovar zatiaľ neprišiel, ake preto, že bude dostupný až 22.10.,toto je predobjednavka, a som milo prekvapzna, na spätnú väzbu obchodu, kde ma na všetko okamžite upozornili. Takže zatiaľ, za mňa, spokojnosť s obchodom, v rámci komunikácie.

Reakcia obchodu INPOSTELE

Dobrý deň, ďakujeme za reakciu, veľmi nás teší.

S prianím pekného dňa

• Rychle dodanie
    • Dobra komunikácia

Veľmi rýchle dodanie,super cena ,jediný obchod s vyhovujúcami parametrami produktu,takže veľká spokojnosť.
    Iveta