• komunikácia a informovanosť zákazníka
    • neviem

odporúčam

• - Od určitej ceny tovaru by mohli byť benefity napr. 100% zľava z ceny za doručenie.
    • - vizuálne možno krajší design stránky by zatraktívniť prechádzanie strankou

Ináč som veľmi spokojný ako profesionalne vybavujete objednávky a ako komunikujete ohľadne stavu objednávky.

• prehladnosť stránky + popis produktu.
    • Váš obchod mi doporučila známa
    • zavádzanie zákazníka.
    • Pri tovare bol popis - na sklade, no neskôr prišil mail,že je na sklade ale v zahraničí a musím počkať 7-10 prac.dní na doručenie čo znamená že NIE JE na sklade ako bolo uvedené.
    • Dnes je 7.10.a tovar mi neprišiel a ani info kde sa tovar nachádza

Váš obchod mi doporučila známa.
    Keďže mi tovar neprišiel určite spokojná nie som

• nakup z domu, platba na dobierku
    • je daleko od BA, takze nemoznost osobneho odberu

obchod je fajn, tovar bol relativne lacny, doruceny rychlo a neposkodeny, som spokojny

• Ponuka tovaru.

• Dostupnosť
    • dobrý výber

Odporúčam aj ostatným nakupovať v tomto obchode,
    mám dobrú skúsenosť.

• Nasiel som vsetko co som chcel a preto som objednaval cez Vas a navyse po telefonickom rozhovore, kde Ste mi dali rady k produktom a informacie na zakladek, ktorych som sa rozhodol tak preto som siel cez Vas. ps: a dala sa dohodnut aj mala zlava pri mojej objednavke :-)

S sluzbami tohto obchodu som uplne spokojny a s dodavkou tovoru.

Trochu som bol nespokojny ked krabica v ktorej bola pracka vzduchu Boneco sa mi zdala taka pouzivana akoby bola uz niekolko krat otvarana, mal som trocha obavy ci nie preto ze tovar uz bol vracany.

Avsak tovar vo vnurty bo absolutne bez chyby a funguje OK.

Pozdravujem.

• O
    • dodacia doba

O

moje skusenosti su take ,ze inhalator na vincentku nefunguje a reklamujem ho!zatial sa nemozem vyjadrit ci odporucim aj mojim znamim a rodine pretoze tovar je v reklamacnom vybavovani.po ukonceni reklamacie k mojej spokojnosti vas obchod ohodnotim ako vyborny a odporucim ho aj inym.

• Komunikácia s obchodom (p.Horváthovou) bola na vynikajúcej úrovni. Poradila mi odborne a fundovane.
    • Náhodou pri vyhľadávaní tovaru.
    • Nepostrehol som.

Nemám žiadne pripomienky. Som veľmi spokojný tak s odboronou radou, ako i poradení s príslušenstvom.

• Nákup bol rýchly a bezproblémový. Som spokojná.

• Sortyment tovaru

Pri objednavke univerzarneho nebulizatora nech s zakaznik objedna aj naustok lebo napriklad naustok z nnebulizatora ORMON C28 C29 C30 nepasuje.

• Siroky sortiment
    • Niektore veci mi pridu neprehladne oznacene

Da sa

super obchod tovar mi prišiel v danom termíne a komunikácia s predávajucim velmi milý a zodpovedali mi na všetky otázky obchod odporúcam na 100%

• Tovar je označený zelenou fajkou, čo znamená že majú v sklade, ale pozor, to môže znamenať aj to že je to v externom slade, čo značne predľžuje dodaciu lehotu

• Super ponuka
    • Zlavy , a kupóny na zlavu pri drahom nakupe

Nič zle nemám

• Komunikacia, prehlad stranok, rychla dodacia lehota

Odporucam

• nikde inde som nenasla tento inhalator za taku dobru cenu
    • nema

vyhodny nakup, rychle dorucenie tovaru, som spokojna

• rýchla dodávka tovaru
    • zatiaľ som nič npostrehla

V tomto obchod sa mi nakupovalo dobre, rýchlo a v poriadku mi bol tovar dodaný

• Nieresim vyhody hladala som konkretny produkt a u vas som ho nasla

Som spokojna s vasim obchodom aj dorucenim, vsetko prebehlo bez komplikacii