Tovar isiel nekonecne dlho, komunikacia s obchodom 0 bodov, tovar, kt som si objednala nesedi. Mozem to rovno vyhodit, o nejake vratenie sa radsej ani nepokusam…

Tovar dorazil za 1 mesiac

• tovar, ktory nie je bezne dostupny v inych obchodoch
    • dlha doba dodania
    • nejasny datum dodania

najnizsia cena na trhu. ani zo zahranicia som nevedel objednat lacnejsie (po zapocitani dopravy). dlha doba dodania, nie je az taky problem, tovar nebol urgentne potrebny. v mojom pripade bol problem, ze obchod nevedel jasne odkomunikovat cas dodania.

Mali napisane, ze tovar do troch dni, za objednavku chceli zaplatit predom, no tovar nevedia dodat, som zvedavý ci a kedy sa dostanem k pebiazom

• Otrasná komunikácia, predošlé objednávky mi boli bezdôvodne zrušené nakoľko chceli doplatiť poštovné ktoré malo byť zdarma, komunikácia nula bodov, neodpisujú na maily

• Podvodnici

Vypýtajú platbu dopredu a nedodaju

Neodporúčam!!!! Neposlali tovar kvôli tomu že nemajú na sklade samozrejme na stránke mali na sklade potom ponúkajú iný tovar a zľavu na vybraný produkt žiadna komunikácia.

Neodporucam, neodpisuju na maily predoslu objednavku mi zrusili bez dovodu a doteraz nevratili prostriedky

• Obchod zrusil objednavku lebo som nebol ochotny doplatit za dopravu ktora nebola uvedena pri objednavke
    • Doteraz mi nevratili prostriedky a uz su to dva tyzdne
    • Maximalne eshop neodporucam neodpovedaju na maily a su neseriozny obchod

Tovar mi doteraz nebol doručený, tak som si vyhľadal na internete recencie. Žiaľ, nepotešili ma...samé sťažnosti na nedodanie už zaplateného tovaru. Ja som si našťastie objednal iba napäťový kábel na televízor. Uvidím... zatiaľ sa nevyjadrujem... napísali mi, že tovar bude doručený neskôr, pretože ho nemajú skladom, a že ako kompenzáciu za meškanie mi predlžujú záruku o 6 mesiacov (podotýkam, že sa jedná o kábel ). Uvidíme ako to dopadne. Poučenie pre mňa: vždy si najprv pozrieť recenzie až potom nakupovať...

Objednávka nieje vybavená už 3 tyždne všetko je zaplatené a tovar vraj nemajú a čakajú na dodanie.

Objednavku zrusil obchod nakolko som nebol ochotny doplatit za dopravu ltora bola podla webu zdarma a oni nasledne odo mna chceli 50 eur, uz tyzden cakam na vratenie prostriedkov a obchod nie je schopny ani odpisat. Maximalne neodporucam nakup cez ich eshop

• Nedodali tovar, nevrátili peniaze - podvodníci
  • Po precitani referencii na nete som zrusil platbu, stihol som to nastastie este skor nez peniaze odisli z uctu. Radsej som neriskoval. Ak by to bol seriozny predajca, mal by odporucania.

• lákajú na nízke ceny
    • žiaden tovar skladom klamú
    • komunikácia iba e-mail aj to iba ak chcú odpovedať

Veľké sklamanie tak rok dva dozadu v pohode eshop teraz podvodníci. Lákajú na nízke ceny, uvádzajú že tovar skladom ale ani za 5dní nič nepošlú. Po stornovaní objednávky peniaze samozrejme do 14 dní neposlali. Riešil som to cez Európske spotrebiteľské centrum to našťastie pomohlo a peniaze vrátil. Týmto chcem aj poďakovať ESC za ich prácu. Vážim si toho že dokážete pomôcť spotrebiteľom aj pri takýchto podvodníkoch.

Ponuka tovaru, ktorý nie je k dispozícií s termínom dodávky do pol roka je skôr na hanbu ako benefít. Požadovať peniaze do dvoch dní je síce OK, ale vrátka peňazí po storne objednávky nie je ukážka operatívnosti. Zatiaľ čakám na vratku peňazí. Ponuka bez možnosti dobierky nie je vizitkou spoľahlivej spoločnosti. Zatiaľ iba mínusy, teda nikdy viac. Je to podvod?

Tovar nemajú podvod

• tovar ešte neprišiel a to je už 7 dní od potvrdenia objednávky
    • telefonne cislo nedostupné

• Po 10tich dňoch sa Vám ozvú, že už nemajú produkt, lebo bol vypredaný, ale ak počkám ďalších 7-10 dní a priplatím si (pc cca 4,3e, nová 7e za ten istý sirup sodastream) , tak ho zoženú od externého dodávateľa. Na email o zrušení objednávky žiadna reakcia. Takže nemám ani tovar, ani peniaze. Hanba.

Prvý krát aj posledný som objednala. Otras.

nikdy viac

• žiadna

Samotný obchod pripomína praktiky šmejdov