• nakúpil v obchode imageposter.eu pred 1 mesiacom

• Už ma nepadá nič
    • Plagáty, ktoré som si dal tlačiť boli poškodené pri tlači dosť viditeľne a aj tak mi ich poslali. Asi dúfali, že sa s tým uspokojím a ako to už býva, nechám to tak. Keď som tam volal, tak mi oznámili, že sa pokazil stroj a že musím počkať kým ho opravia a následne vytlačia a ešte raz a pošlú.

Dobrý deň pán Černický,
    v prvom rade sa Vám opäť ospravedlňujeme, že plagáty neboli vytlačené podľa Vašich predstáv. Zlá farebnosť bola spôsobená chybou tlačového stroja, na jej odstránení pracujeme a ako sme sa aj po telefonickom rozhovore dohodli, obratom Vám zašleme pretlačené plagáty kuriérom.
    Pekný deň

• nakúpil v obchode imageposter.eu pred 1 rokom

druhý krát bola mnou a dcérou objednávka na tlač a vždy bol problém

Reakcia obchodu imageposter.eu

Dobrý deň pani Katarína, mrzí nás Vaša reakcia. Výhrady, ktoré ste mali s jedným obrazom sme na počkanie do 5 minút odstránili. Druhý obraz bol v poriadku, ako ste aj sama povedala. Avšak ak ste napriek tomu nespokojná s tým jedným obrazom, prosím zastavte sa u nás a radi Vám obraz pretlačíme. Pekný deň želáme.

• nakúpil v obchode imageposter.eu pred 2 rokmi

• Akcia, ze ak nakupite u nich nad 18 eur, tak postovne neplatite.
    • Neochota priznat si chybu a napravit ju.

Z mojho posledneho nakupu u nich som velmi rozcarovana. Kedze som si u nich objednala uz viac krat, cakala som kvalitu ako v predchadzajucich objednavkach. Na moje velke sklamanie mi poslali obrazy v zlej kvalite, najma jeden mi poslali uplne tmavy a pritom original fotka bola jasna a v poriadku. Na jednom z obrazov chybal hacik na zavesenie a obrazy zvlastne pachnu, aj ked predtym nikdy nepachli. Pripisujem to tomu, ze sa velmi ponahlali a praca chvatna je malo platna. V nedelu som objednavala, v stredu som to uz mala doma...super rychlost, ale ked chcete kvalitu, trva to isty cas...neviem, ci mali vela zakazok, alebo kde nastal problem, ale s ich vyrobou som nebola spokojna a snazila som sa dopatrat, ako by sa to dalo napravit ( vymenila som si par mejlov s jednou pani z ich spolocnosti, asi manazerkou ). Namiesto aby napravili svoju chybu, rozhodli sa mi vyjst " v ustrety" len v tom, ze mi daju nabuduce zlavu, ktoru si vsak mozu nechat, lebo uz viac krat u nich ziaden obraz neobjednam. A aj mojim znamym porozpravam o svojej negativnej skusenosti.

Reakcia obchodu imageposter.eu

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, mrzí nás vzniknutá situácia. Chceme ju vyriešiť, preto sa s Vami naša kolegynka čoskoro skontaktuje. Podľa našich informácií prebiehala objednávka ako akákoľvek iná zákazka, pričom dbáme na kvalitu výstupu. Takže Vami reklamovaný zápach musíme ešte preveriť, nie je nám totiž známy ich pôvod. A tiež sa vyjadríme k farebnosti fotografie.

Aktualizácia:
    Skontrolovali sme Vašu zákazku. Mrzí nás strata dôvery, čo je problém, avšak:
    - My v ImagePosteri sme s Vami komunikovali od Vášho prvého emailu/kontaktu.
    - Farebnosť/svetlosť: vo Vašom prípade ste zaškrtli počas objednávky možnosť "Foto neupravovať", takže sme fotografiu podľa vašej požiadavky neupravovali.

Reklamácie riešime, nerobíme žiadne obštrukcie a nevyhýbame sa komunikácii. Naopak snažíme sa riešiť reklamácie k spokojnosti našich klientov, ktorých vôbec nie je málo.

• nakúpil v obchode imageposter.eu pred 2 rokmi

• Rozdiel v tovaroch prezentovanych na stranke a vyslednej tlaci, ktore nezodpoveda popisu a obrazkom na ich webe. Takisto uprava fotografie, o ktoru mozete obchod poziadat je skor kontrprodktivna.

Ak chcete mat tlac na platne naozaj kvalitne prevedenu urcite ju neobjednavajte prostrednictvom tohto predajcu, predovsetkym cez internet. Pri poziadavke o reklamaciu vas rychlo odbiju a dalej sa s Vami bavit nebudu. Co sa tyka kvality zaslaneho tovaru a komunikacie obchod by som urcite neodporucil.

Reakcia obchodu imageposter.eu

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu. Mrzí nás vaša skúsenosť, snažíme sa našim klientom vyjsť čo najviac v ústrety. Naše produkty máme pre klientov dlhodobo vystavené a dostupné v showroome na Betliarskej 8A, v Petržalke. Kde je detailne možné prezrieť si obrazy aj materiály na ktoré tlačíme. Odkonzultovať možnosti tlače (technológie), povrchu, prevedenia ešte pred samotnou tlačou.
    Podnet na proces odkomunikovania vašej reklamácie preveríme a budeme sa snažiť nastaviť procesy tak, aby sa podobné, výnimočné situácie neopakovali.