• Chutovo vyborne bezlepkove produkty.
    • Dobry pomer cena/kvalita.

Malo komunikacnych kanalov. Zdlhavejsie cakanie na reakciu ak nieco potrebne preverit, zmenit

• Jednoduché objednanie, široký výber, rýchle dodanie, možnosť dodania do obchodu bez poštovného, lepšie ceny než v iných kamenných obchodoch kde predávajú vaše výrobky

že v Košiciach nie je viac vašich kamenných obchodov, kde by sa taktiež dalo objednať vaše výrobky

• Rýchle odoslanie, výborné, čerstvé bezlepkové pečivo, objednávame pravidelne

tovar bol doručený no už druhýkrát sa mi stalo že chlieb, ktorý som si objednala bol v poškodenom sačku a tak prišiel tvrdý. Dokonca prišiel už aj s pliesnou . Som z toho velmi sklamana nakolko Váš chlieb je uplne podobný L*EPKOVEMU a to MY veľmi vyhovuje noposledne skusenosti mi hovoria že je asi čas sa obzrieť nad iným dodavateľom.

• veľmi oceňujem možnosť objednávky výborného bezlepkového pečiva online aj v oblasti, kde zatiaľ nie sú predajne. Pevné verím v rozširenie siete. Po 14 rokoch "bezlepkového" stravovania sú toto výrobky, ktoré ma naozaj nesmierne potešili, priblížili sa skutočnému pečivu. Ďakujem a všetko dobré prajem!

Obchod je super.

Vynikajúce výrobky. Veľmi som si pochytila a budem pravidelne objednávať.

Bez problemov

• Spokojnosť

• Bezlepkove pecivo
    • Objednavka cez internet
    • V Humennom by sa zisla pobocka v centre.

Kvalitný tovar, bezpečne zabalený a rýchle dodanie, čo som ani nedúfala, že za 4 dni ho budem mať.

Spokojnosť

Veľmi pekne ďakujem za dodávku skvelých bezlepkových potravín. Vašu pekáreň som objavila náhodne na internete a okamžite som si objednala nejaký tovar. Ochutnala som takmer zo všetkého objednaného a chutí znamenite! Príjemne ma prekvapili bezlepkové opekance :-). Určite si od vás ešte objednám. Prajem Vám veľa úspechov a mnoho spokojných zákazníkov! Nech Vám to pečie... :-)

• Objednala som prvýkrát

• výborný bezlepkový chlebík - konzumný a aa
    • makový závin famózny

• Dodrzanie terminu dodania
    • Cerstvost peciva

• Čerstvé bezlepkové pečivo, chutí výborne, máme pocit, že v rodine nemáme celiakiu. Keď nám prvý krát prišlo pečivo z pekárne ILaS a ochutnali sme chuť pečivo aj chlieb bolo to ako keby sme jedli a nemali žiadnu diétu. Kupovali sme v obchode trvanlivé, avšak z čerstvým pečivom sa to nedá porovnať. Odporúčame všetkým celiatikov, ktorí si doma nechcú piecť alebo sa im to nedarí. Za nás ako za rodinu celiatikov jednotka s hviezdičkou.

• chuťovo výborné bezlepkové pečivo a veľký výber
    • rýchle doručenie

• veľmi chutné produkty, veľmi rýchle doručenie

Absolútna spokojnosť s obchodom Ilas, veľmi chutné produkty pre celiatikov aj s laktózovou intoleranciou, skvelé že človek si vie takto pomôcť. Veľmi veľký výber produktov s veľmi prijateľnými cenami. Asi zatiaľ najlepší výber bezlepkovej a bezlaktózovej pekárne, kde všetko chutné nájdem na jednom mieste. Všetko na jedničku, akurát mi v ponuke chýba bezlepkový a bezlaktózový orechový závin.

Super.