ihrysko.sk

• 100 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 98 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 2,6 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod ihrysko.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie ihrysko.sk

Kaja

Pridané: 18. januára 2017

• Rôznorodosť tovaru
  • Objednaný tovar na konci roka a informácie o množstve sú neaktuálne z dôvodu inventúry

Obchod by som aj odporúčala, ale tovar si neobjednávajte na konci roka, lebo vzdy na konci roka robia inventuru a aj keď je na stránke, že majú tovar na sklade, môže ísť aj o to, že tovar si už dávnejšie objednala iná osoba, ktorá si tovar prevzala oneskorene a stránka bola neskôr aktualizovaná a osobou objednaný tovar je stále v ponuke pre ostatných

Reakcia obchodu ihrysko.sk

vďaka za Vašu recenziu. Mrzí ma, že vo Vás skúsenosť s nami vyvolala tak negatívnu reakciu.
Objednali ste si rozšírenie k hre Ticket to Ride, ktoré je už asi rok nedostupné - radi by sme sa postarali o všetkých, ale tu to bolo možné iba o jedného zákazníka (a áno, náš systém na rezerváciu nezareagoval promptne a teda ste na chvíľku mohli vidieť stav hry "na sklade").
Je nám ľúto Vášho sklamania a dúfame, že sa o Vás budeme nabudúce môcť postarať lepšie.
Za iHRYsko s pozdravom
Peter Černák
P.S. Na ceste k nám je iné krásne rozšírenie (UK), ak by Vás oslovilo, budeme ho mať do týždňa.

Peto

Pridané: 16. januára 2017

• Pre personal v obchode su spolocenske hry zjavne zivotnym stylom. Maju prehlad a su velmi ochotni.
  • Tovar, ktory som objednal bol oznaceny, ze je skladom, no skladom nebol. Na druhej strane, ale musim povedat, ze som do obchodu prisiel napriek tomu, ze mi este neprisla SMS vyzva na vyzdvihnutie tovaru, takze to v zasade nie je problem.

Obchod sice nie je velky, no je z neho "citi" herneho ducha. Je tam herna, vsade su same hry a neustale sa tam o hrach diskutuje :).

Richard

Pridané: 16. januára 2017

• veľký výber, prehľadný e-shop, ochotný personál predajne
  • nezistené

rozhodne doporučujem

Moni79

Pridané: 15. januára 2017

• Vyborna cena.velky vyber tovaru.

Rychle dodanie.info o odoslani.max.spokojnost

Dydy

Pridané: 15. januára 2017

• Veľmi veľký sortiment a páni vedia vysvetliť ku každej hre špičkovo. Obchod ponúka v sobotu hranie hier čo je výhoda odskúšať si hru a následne zakúpiť.poradia hru presne podľa predstáv.

Inde by som už nikdy nekúpila spoločenskú hru.

Lucia

Pridané: 13. januára 2017

• Veľmi dobrý popis hier, ich roztriedenie podľa rôznych kritérií, lepšie sa dá rozhodnúť a vybrať hra.

Predávajúci vie veľmi dobre poradiť pri výbere, ponúknuť aj inú alternatívu, profesionálny a ochotný prístup. Obchod určite odporúčam.

Katarína

Pridané: 13. januára 2017

• Dátum dodania, dostupnosť tovaru a konečná cena.

k.

Pridané: 12. januára 2017

• veľký výber, ochota a ústretovosť
  • žiadne

Rýchla a ústretová komunikácia,ideálny obchod

Polop

Pridané: 9. januára 2017

• Ihrysko sa specializuje na hry roznych druhoch (stolove, kartove a podobne.) a maju siroky sortiment tohto tovaru, taktiez maju velmi dobry personal, ktory rad poradi a pomoze. Atmosfera obchodu a spojenej herne je tiez nezamenitelna lahko Vas vtiahne.

V ihrysku nakupujem rad a nikdy som nebol sklamany

Pridané: 9. januára 2017

• pobočka v BA (s vlastným skladom)
  • rozsah tovaru

Zobrazujem 31 - 40 zo 2161 recenzií 1...2 3 [ 4 ] 5 6...217