• lacné
    • dlho to trvá

objednal som bežné teplomery pre chorú rodinku už pred 7 dnami...zatial neprišli...medzitým aj všetci ozdravejú... dlho to trvá...mohol som ich kupit normalne v lekarni..

• Lacne
    • Polske šmejdy. Jeden vypinač nefungoval hneď po doručení. Vrátil som v lehote, ale peniaze mi nevrátili a vôbec nekomunikujú.

Je to risk. Vŷrobky sú síce lacné, ale kvalita polská. To čo píšu na stránke o sebe vraj záruka vrátenia peňazí zabudnite. Poslal som im mail s vyplneným formulárom o odstúpení od zmluvy potom aj tovar poštou, ale vôbec žiadna odozva. Musím to riešiť cez orgán dozoru. Balík s vráteným tovarom si ale z pošty prevzali.

Reakcia obchodu IdeToAjLacno

Dobrý deň, pán Lubo,
    v prvom rade by som sa chcel ospravedlniť za Vašu skúsenosť v našom obchode, ale na Vašom vrátení sa intenzívne pracuje.

Žiaľ, je teraz predvianočné obdobie, a nestíhame v rýchlosti reagovať na všetky dotazy, ale na všetkom usilovne pracujeme.
    Čo sa týka Vášho vrátenia tovaru, pokiaľ zákazník nenapíše dôvod vrátenia, musíme postupovať podľa protokolov a zákona. V tomto prípade musel ísť tovar na posúdenie, či je funkčný, priamo k dodávateľovi. Dodávateľ sa nám do dnešného dňa ešte nevyjadril, ale na vrátenie platby máme 30 dní.

Pre Vašu nespokojnosť som Vám však ihneď vrátil prostriedky, a po víkende Vám určite budú pripísané na účet.

Len pre celkovú rekapituláciu by som si dovolil zhrnúť vrátenie. Balík sme prevzali 15.11.2023 o 12:47 (streda), a na vrátenie sme mali čas do 15.12.2023.

Vážime si vašu spätnú väzbu a urobíme maximum pre to, aby sme sa v budúcnosti zlepšili. Prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a tešíme sa na to, že vám budeme môcť poskytnúť lepšiu službu v nasledujúcich období.

S pozdravom e-shop idetoajlacno.sk

• Rychle dodanie a dobrá cena.

• transparentnosť, dochviľnosť a ochota zo strany personálu
    • dlhšia doba dodania na čo obchod aj dopredu upozorňuje

nakupujem pravidelne

• sortiment
    • veľmi dobré ceny
    • možnosť dopravy ako balík na poštu - vyzdvihnem si, kedy to mne vyhovuje
    • trochu dlhšia dodacia doba, ale nič hrozné

Široký sortiment, skutočne veľmi dobré ceny, možnosť vybrať si dopravu ako balík na poštu. Vyzdvihnem si kedy chcem ja.
    Relatívne trochu dlhšia dodacia doba. Objednávka prijatá 3.7. o 14:20 hod. Zásielka odoslaná 10.7. o 10:41 hod. Doručená a uložená na pošte 11.7. o 7:42 hod.
    Celková spokojnosť, určite tento druh sortimentu budem nakupovať u nich.

rýchle dodanie

• ziadne info o objednanom tovare.. komunikacia 0 bodov.. telefon nedvihaju

neveril som, ze ta cena je aktualna, ale po doruceni tovaru som zmenil nazor, super nech sa Vam dari...

Veľmi dobrá komunikácia ochota zo strany obchodu

Dlhé čakanie na tovar

• Spokojnosť s doručením

Objednaný bol zosilovač HFO ELEKTRONIK, no prišiel CABLETECH.

• Tovar mi bol doručený načas vo večerných hodinách - potreboval som ho už na druhý deň. Poplatok za dopravu v rámci BA len 2 €. Vynikajúce.

Objednané 21.07.2022. Dopyt na dodávku 28.07.2022. Ospravedlnenie za zabudnutie vybavenia objednávky.
    + Zaslané potvrdenie o vrátení celej sumy 5.72 EUR a dodávke bezplatne!!!
    - Namiesto kovových kľúčikov prišli plastové.

• Doručenie cez Packetu

• výber
    • komunikácia
    • rýchlosť
    • doručenie do "Packeta"

• Spoľahlivá komunikácia, info aj doručenie

Všetko tak ako má byť!

Pri objednavani tovar skladom... po objednani normalne info o vybavovani objednavky a po urcitom case sprava, ze som objednal tovar, ktory sa uz nevyraba...
    velmi nepresna informacia - to ze sa produkt nevyraba este neznamena,
    ze sa nedodava !

Reakcia obchodu IdeToAjLacno

Dobry den,
    Zial, hovorite nepravdu. Sprava ktoru sme Vam zaslali, vyzerala inak ako pisete (Boli zaslane 2. Jedna automaticka o ktorej pisete, ktoru nie je mozne prepisat a jedna od obchodneho riaditela spolocnosti):
    Objednavka vytvorena: 12.04.2022 12:02:14
    Zaslana sprava nizsie: 12.04.2022 18:50:21

Vazeny zakaznik,
    S polutovanim Vam oznamujeme, ze Vasu objednavku musime zrusit.
    Dovodom stornovania je precenovanie u dodavatela a nespravny nasho stavu skladu.
    Aktualne nebude tento produkt dostupny az do precenenia. Platba Vam bola zaslana spat na platobnu kartu.
    Dana situacia nas mrzi a budeme robit vsetko pre to, aby sa uz neopakovala.
    Dakujeme a prajeme pekny den.

Dana situacia na nasom sklade nas mrzi, no nezasluzime si klamstvo.
    Tato reakcia nie je pisana ako urazka ale ako vysvetlenie ostatnym zakaznikom, ktory nevidia celu komunikaciu.

• Slušné ceny, nepýta za dobierku poplatok.

• dobre ceny a skvela komunikacia
    • žiadna