• Rýchlosť doručenia
    • Žiadne poškodenie nábytku
    • Kvalitný nábytok

Mal som obavy s objednávkou na základe recenzií, ale opak bol pravdou. Nábytok bol doručený do 3 dní, bol krásne zabalený, žiadne súčiastky nechýbali, práveže boli ešte naviac. Komoda vyzerá aj naživo rovnako ako na obrázku. Bola to naša druhá objednávka z tohto obchodu, pri ktorej sme nemali čo vytknúť.

• jedina vyhoda, ze to clovek prezije

VAROVANIE - NIKDY Idea!!! 4. kategoria - odpad z Polska alebo Ciny: uz pri rozbaleni poskodeny kus nabytku (zly prirodny kus - vyduty uzol vylomil kus nabytku na vydutom prirodnom kaze. Niektore casti zle namerane - krive sufliky. Kolajcinky na suflikoch sa tazsie zatvaraju / otvaraju. Hodinupo zlozeni deti pisali po stole - na doske bolo vidiet vsetky otlacky z pisania. Stolicky oproti predchadzajucim labiône. Katastrofa. Drevo na kurenie. NIKDY IDEA!!!

• Poškodený tovar
    • Nevhodné zabalený
    • Dolámané mnohé časti
    • Škrabance

Objednala som si písací stôl pre syna, ktorý vobec nezodpovedá danej sume ktorú sme zaň zaplatili !!! Stôl preberal môj 70 ročný dedko nakoľko ja som nebola doma a prebral ho nevhodne zabalený v roztrhanej krabici obalenej celofanom !! Vo vnútri krabice ďalšie prekvapenie dolamané časti, škrabance na všetkých dieloch stolíka a hlavne vrchná doska neskutočne doškriabana!! Ďalej odtlačky topánok na nábytku !!! Odporné, nezodpovedajúce danej cene .. už v živote od nich nenakúpim a neodporúčam absolútne nikomu !!!! Takýto tovar patrí do koša a nie pre zákazníka !!!

• Komunikacia až ignorancia
    • Doba dodania

Ešte mi neprišiel tovar, takze neviem zhodnotiť kvalitu, či prepravu. To môže byt úplne v poriadku. Ale čo sa týka odpisovania na mail tak hrôza. Už týždeň neviem odpoved na svoju otázku.

• Nemali sme absolútne žiadny problém s komunikáciou, či pri objednávkach alebo reklamáciach, vždy odpovedali na mail
    • Prvé objednávky boli v poriadku, dodané kompletné
    • Neviem čím to je, ale postupom času je to jedna veľká katastrofa, najmä pri komode TORINO 8091, už pri skrini bol problém so zásuvkami, ale dali sa namontovať a zavrieť. Pri spomínanej komode sú dve vrchné zásuvky menšie, namontovať sa dá len jedna, ale zavrieť už nie. Komponenty, teda kusy nábytku, boli síce všetky, ale skrutky vyzerali ako pozametana všehochuť z podlahy, to čo bolo treba chýbalo a bolo tam to, čo treba nebolo. Ostatné veľké zásuvky sa zasekavaju, zle otvárajú. Pri veľkej TORINO komode boli koľajnice kolieskové, pri tejto malej sú nejaké ložiskové-zásuvka sa nedá vybrať, len odmontovať.
    • Dosky aj z prednej strany dotlčené, hrozná kvalita

Posledná objednávka od nich bude aj poslednou vôbec, čo ma mrzí, pretože sme si chceli postupne zariadiť celé izby, no zapratať si izby disfunkčným nábytkom naozaj nemienim.

• Žiadna
    • ZAVADZANIE ZAKAZNIKA
    • Nedodanie tovaru
    • Žiadna komunikácia
    • Vyhovorky
    • Mesiac čakania
    • Ďalší mesiac čakania sľúbený

Absolútne neodporúčam eshop Idea nabytok, už mesiac čakáme dodanie tovaru, neposlali nám žiaden mail, voláme tam každý týždeň, stále nové výhovorky, že tovar sťahujú z externého skladu, potom že je vypredaný a po mesiaci nam povedali, že dodanie by bolo o ďalší mesiac. Zavádzanie zákazníka, a to som tovar platila hneď na druhý deň od objednávky. NEODPORÚČAM

• Tovar ktorý som si objednala bol poškodený keď som riešila zľavu tak mi ponúkli 10% zľavu aj to len na ďalšiu objednávku môžte sa hanbiť ako riešite poškodených zákazníkov.

• Dlhá čakacia doba
    • Tovar ani nakoniec nedodany , kuriérska služba žalostná komunikácia , vyvarujte sa nákupu cez tento e shop

Predraženy tovar... som sklamanana...aj opracovanie slabe

• Pekný drevený nábytok

Veľká spokojnosť

Rýchle dodanie

Nakupovala som prvýkrát, tak uvidime. S tovarom som zatiaľ spokojná. Ďakujem

• bola mi doručená stolička z masívu ktorá mala oba boky ľavé, nepoužiteľná, tento fakt som písomne reklamoval, poslal som aj foto, volal (nikto nedvíhal) teda odpoveď žiadna. Zaplatím, nemôžem používať a zrejme to nikoho nezaujíma....

Obchod ktorý nie je schopný poslať zákazníkovi funkčný tovar ( stolička ktorá obsahuje pár dielov a aj to je niekto schopný fatálne dopliesť) musím neodporúčať

som spokojny s nakupom aj dorucenim

• Stôl bol poškodený
    • Nikdo mi neberie telefón na linke idea

• Pohodlie z domu

• Komunikácia bez problémov.

• Dodržanie termínu, jednoduchá a korektná komunikácia

• Objednávka vybavená promptne, výborná komunikácia s predajcom a prepravcom, tovar bez chyb a poškodenia, spokojnosť