• Kvalitny tovar, super komunikacia, rychle dodanie
    • Ziadne son nezaznamenala.

Super eshop, skvela komunikacia, rychle dodanie. Odporucam vsetkym. Vysoka uroven.

• Ustretovost a kompetencia pri telefonickom upresneni poziadaviek na dodanie.

Urcite odporucam

• - telefonická komunikácia predajcu - výborná
    • - dodacia doba dodržaná
    • - veľký výber v kamennej predajni , aj pre iné spotrebiče
    • - predajcovia boli ochotný a profesinálny pri predaji (až na jednu )
    • - všetci sa snažili pri zistení problému vyhovieť , len jedna predavačka , mala čudný prístup s výhovorkami. Okrem nej , to bolo na profesionálnej úrovni .

Nakoľko obchod má iného sortimentu dostatok , je možné kúpiť priamo v kamennom obchode iný výrobok. ( môj prípad) Chybu pre nesúlad s výrobkom, nepripisujem obchodu , keďže som komunikoval aj so zástupcom dodávateľa. Ak netrafíte práve na túto predavačku (asi mala vianočný stres - čo uznám ), jednoznačne odporúčam túto predajňa ako internetovú aj kamennú.

Reakcia obchodu ib-elektro.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu. Predávačka sa ospravedlňuje, zrejme to bolo tým časom. Nebude sa to opakovať. Prajeme príjemné vianočné sviatky.

• Konkretny tovar bol za bajlepsiu cenuj

• Výhodná cenová ponuka tovarov, perfektná komunikácia so zákazníkom.
    • Pri vybavovaní mojej objednávky sa nevyskytli.

Pre objadnávku som sa rozhodol na základe výhodnej cenovej ponuky. Z priebehu jej vybavenia môžem skonštatovať, že sa jedná o spoľahlivého internetoveho predajcu, s perfektnou komunikáciou so zákazníkom a rýchlim vybavením objednávky. Na základe získaných skúseností odporúčam nákup v ib-elektro.sk aj ostatným prípadným záujemcom.

• dobrá cena

nadmerne dobrá komunikácia a starostlivosť o spokojnosť zákazníka

• nižšie ceny
    • Málo informácií o tovare.Kupovala som sušičku s 5 ročnou zárukou, avšak až po jej dovoze som prišla na to, že sa záruka vztahuje len na jeden model a tento to nebol-

Reakcia obchodu ib-elektro.sk

Musím Vás ale upozorniť že daný model ste si u nás nazakúpili,takže poprosím prehodnotiť Vašu recenziu.U nás by ste dostali aktualne informácie o spotrebičoch na ktoré sa vztahuje 5 ročná záruka. :-)

• Nižšia cena oproti iným obchodom
    • rýchlosť dodania

• ochotný a príjemný personál
    • vedia poradiť
    • vždy nájdem čo potrebujem
    • nízke ceny

sú ochotný, poradia ak treba a ceny v kamennom obchode majú ako v e-shopoch

• dobre ceny za dobry tovar

paci sa mi :-)

• komunikácia,ochota,pružnosť