• veľmi dobrá komunikácia s obchodom, výborné ceny, darček k objednávke, skvelé

Reakcia obchodu i-Mobil.sk

sme radi, že ste boli s nákupom spokojný. Tešíme sa na ďalšiu objednávku :)
    Tovar skladom odosielame do 24 hodín, možné aj osobné vyzdvihnutie na predajni.

• Dobrá komunikácia, super rýchle dodanie, produkt presne zodpovedal popisu, maximálna spokojnosť a ďakujem za darček

• rýchlosť
    • veľmi milé jednanie
    • kvalitný tovar
    • darček naviac
    • príjemná komunikácia
    • cena!

Pred nákupom som bola skeptická, nakoľko ide o nový obchod s málo recenziami a mala som záujem o produkt, ktorý bol drahší a za omnoho príjemnejšiu cenu ako u konkurencie. Po skúsenosti s nákupom môžem však iba odporúčať! Hneď po platbe info, že platba bola prijatá, tiež info o expedovaní tovaru. Tovar prvotriednej kvality za najlepšiu cenu na slovenskom internete a k tomu darček naviac! Nie je nad čím rozmýšľať...

Reakcia obchodu i-Mobil.sk

Ďakujem Petra za úžasnu reakciu, budem sa tešiť na ďalší nákup :)

• Veelmi dobre ceny. Po objednavke ma kontaktoval pracovnik obchodu s otazkou, ci je tovar darcekom a aj ked este nemali platbu na ucte, tovar expedovali a tak zarucili dorucenie darceka do Vianoc. Dakujeme!!!

Ziadna

Ďakujem :)